5 gündür devam eden Kahverengi leke ?

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
244
76
34
Kızlar merhaba adetime 9 gün varken kiloduma da gelmeyen ama peçeteye gelen kahverengi sümüksü bir akıntım vardı şimdi ise sabahleyin pembeye döndü biraz önce tuvalete gittim çok hafif yine kahverengi bu süre de bel kasık ve göğüs ağrısı çektim bunun yerleşme ile alakası var mı yoksa adet mi oluyorum adetime şuan 4 gün var

Kızlar merhaba adetime 9 gün varken kiloduma da gelmeyen ama peçeteye gelen kahverengi sümüksü bir akıntım vardı şimdi ise sabahleyin pembeye döndü biraz önce tuvalete gittim çok hafif yine kahverengi bu süre de bel kasık ve göğüs ağrısı çektim bunun yerleşme ile alakası var mı yoksa adet mi oluyorum adetime şuan 4 gün var
Yerlesme kanaması olma ihtimalı var canım en iyisi adetin gecmesini bekle rabbim gonlune gore versin. Evde test yapabilirisn aslinda

Yerleşme olabilir canım benim kızımda öle olmuştu. Bende öğle ögrenmiştim. Spiral varken öle kanamalar geliyor normalde sende spiral yoksa yerleşme kanamasıdır

Onceki donem reglilerinizde regli öncesi lekelenmesi yasiyormuydunuz?

Benim genlde regli öncesi lekelenme seklinde oluyor en geç 4.gün regli oluyorum hatta 4gun reglim bittikkten snrada 4gun leke seklinde suruyor.. buyuzden hic test yapma erisimine giremedim lekeyi gorunce diyorum geliyor diye 😓 uamrim yerlesme kanamasidir sizin rabbim yar ve yardmcimiz olsun hayirli saglikli sonclarimiz olsun 🤲🏻👣👩🏼‍🍼

Onceki donem reglilerinizde regli öncesi lekelenmesi yasiyormuydunuz?

Benim genlde regli öncesi lekelenme seklinde oluyor en geç 4.gün regli oluyorum hatta 4gun reglim bittikkten snrada 4gun leke seklinde suruyor.. buyuzden hic test yapma erisimine giremedim lekeyi gorunce diyorum geliyor diye 😓 uamrim yerlesme kanamasidir sizin rabbim yar ve yardmcimiz olsun hayirli saglikli sonclarimiz olsun 🤲🏻👣👩🏼‍🍼
Hayır daha önce hiç bu kadar uzun süren lekelenmem olmadı

Kızlar merhaba adetime 9 gün varken kiloduma da gelmeyen ama peçeteye gelen kahverengi sümüksü bir akıntım vardı şimdi ise sabahleyin pembeye döndü biraz önce tuvalete gittim çok hafif yine kahverengi bu süre de bel kasık ve göğüs ağrısı çektim bunun yerleşme ile alakası var mı yoksa adet mi oluyorum adetime şuan 4 gün

Lütfen bakarmısınız erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim boşalma felan olmadı zevk suyundan hamiile kalmış gibi içimizde korku var 26-27 saat sonra abalevo ertesi gün hapı içtim 5-6 gün sonra kanama oldu 2. Gün kahverengi akıntı oldu regl olmama 12 gün var
Kahverengi akıntı hamilelik belirtisi felan mı çok korkuyoruz ve ağrı felan da yok

X