60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

İşte ben ben ben ve yediklerim... a.s.
Sabah aç karnına 3,5 bardak ılık su
Kahvaltı: 2 dilim kepekli ekmek, peynir, zeytin, şekersiz çay, bal.
Öğleden önce: 9 bardak ılık su (aralıklı şekilde)
1 adet elma.
Öğle: 1,5 adet Soslu köfte, 6-7 kaşık makarna, cacık.
Makarna yemek zorunda kaldım...
:1no2:
Çünkü öğlen işyerinde köfteyi az verdiler...
:1no2:
Doymak için mecbur kaldım kızlar...

ooo masallah suyu bol tutuon ha sırnaşık şey sırnaşık şey
listen de guzel bence. makarnayla aldigin kalorileri de spor yaparak eritirsin cnm. ama mutlaka yap sporunu emi :CüvCüv:

kızlar ben de varım .pztsiden beri yazamadım.diyetim süper gidiyor.ama bugün detoks günüm sabahtan beri lahana çorbası içmekten fenalık geldi.pazar günü 1 haftayı doldurucam .o zaman tartılıp kilomu yazıcam.inşallah beni de çizelgeye eklersiniz.

kızlar ben de varım .pztsiden beri yazamadım.diyetim süper gidiyor.ama bugün detoks günüm sabahtan beri lahana çorbası içmekten fenalık geldi.pazar günü 1 haftayı doldurucam .o zaman tartılıp kilomu yazıcam.inşallah beni de çizelgeye eklersiniz.

ekleriz tabi cnm. ama tarti gununu cumaya degistirsen daha iyi olur belki lülülülülülü

Öğleen çikolota yedim (Piko) öğle yemeğinii atladım bu yüzdeenn.. Yeşil çay ile idare etcez akşama kadarrr.. :sinifsinif:

gelelim bu gun yaptiklarima ve yediklerime (yemediklerime dersem daha dogru olcak kaydirigubbakcemile3 )
sabah: 2 brdk ilik su, sonra 20 dk dans ve 10 dk yuruyus toplamda etti 30 dk spor, sonra bir sise activia icecegi
ara: hic bisi
oglen: 2 brdk su. saat burda 17-05 ve ben daha oglen yemegimi yiyemedim. yeni geldim eve.
simdi gidip yicem bisiler
bi de eve gelirken yaklasik 20 dk yurudum havanin bugun cok soguk olmasina ragmen gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
gelelim bu gun yaptiklarima ve yediklerime (yemediklerime dersem daha dogru olcak kaydirigubbakcemile3 )
sabah: 2 brdk ilik su, sonra 20 dk dans ve 10 dk yuruyus toplamda etti 30 dk spor, 1 tane activia icecegi
oglen: 2 brdk su. saat burda 17-05 ve ben daha oglen yemegimi yiyemedim. yeni geldim eve.
bi de eve gelirken yaklasik 20 dk yurudum havanin bugun cok soguk olmasina ragmen hihoyyyt

Son düzenleme:
sabah:1 bardak ılık su+1 yumurta+1dilim ekmek+küçük bir parca peynir
ara:1 elma

50 dakika tempolu yuruyuş
ara:15 adet leblebi+1 koca bardak su

şimdilik bu kadar umarım doğru yoldayımdır....:)

sabah:1 bardak ılık su+1 yumurta+1dilim ekmek+küçük bir parca peynir
ara:1 elma

50 dakika tempolu yuruyuş
ara:15 adet leblebi+1 koca bardak su

şimdilik bu kadar umarım doğru yoldayımdır....:)

Yürüyüşlerini kahvaltıdaan önce yapmalısınki enerjiyi vucüt yağlarından alsın canımm... Birde yürüyüşnü koşu bandında yapıyosan beline strech film dola laylon olanlardaan, acayip terletiyo o bölgeyi tabi sorunun karın bölgesindeyse.. yerimseniben

SeLaMmm kızlarrr,

tamda gününde adet oldumm ne yazkkii tartıldığımda 63,5 çıktımm sizcee daha fazla vermişmiydirr ??
Adet döneminde 1 kilo fazla çıkıldığı söleniyoda genelde
mafoldumben
doğru canım..bu halde bile kilo vermişsin tebrikler...
Kizlarrrrrrrrrr melapaaaaa. cok mutluyum az once tartildim ve nihayet 67.6 ciktimmmm :nazar: :sm_cool:
kilo veren arklari tbrk ediyorum ve kilo vermeyenlere de sakin ama skain pes etmeyin diyorum. cetvelden de gorundugu gibi bi kac haftadir kilo veremiodum hatta aliodum. ama pes etmedim, son gunler diyetimi hic bozmadim ve hareket ettim. Allah da karsiligini veri cok sukurr . devami da gelir inss :teytey:
tam gaz devam ton tonum....iyi gidiyorsun....
selam kızlar,,sadece 1 kilo verebildim dahaaaaaaaaaaaa off
çok güzel canım.....ben 300gram verdiğimi bilirim...
slm kızlar hayırlı cumalarrr
ben bu hafta annemler geldiği için annemlerde kaldım tartıda evde ve cok kacırdım 5 gundur
artık haftaya devam ederiz
bizi bıraktın diğer topiğe geçtin sanmıştım....boshayallersmile
tontonum çizelgeni değiştirsene kız:jeyyar::jeyyar:
evet kız ....hemen değiştir...
selam kızlar...
ben de 1 kilo vermişim yuppiiiiiii
iyiki varsınız canlarımmm
tebrikler...
sabah: 2 brdk ilik su, sonra 20 dk dans ve 10 dk yuruyus toplamda etti 30 dk spor, 1 tane activia icecegi
bi de eve gelirken yaklasik 20 dk yurudum havanin bugun cok soguk olmasina ragmen hihoyyyt

güzel hareker ediyorsun...aferin...

geçmişe göz attıktan sonra sıra geldi hesap vermeye.....
geçen hafta 61.0 bu hafta 61.3 gram...
hala adet olamadım..bu kilo artışımı ona bağlıyorum....ve felaket moralim bozuk....çünkü boğazımı tutamıyorum....çikolataları götürüyorum....kızın bana....

sevgili ton ton bence az yemek çok spor yapıyosun.fazla sporun kiloya dönüştüğünü duymuştum. bence bi araştır.ayrıca kahvaltını bari sıkı yap çünkü halsiz kalabilirsin.

geçmişe göz attıktan sonra sıra geldi hesap vermeye.....
geçen hafta 61.0 bu hafta 61.3 gram...
hala adet olamadım..bu kilo artışımı ona bağlıyorum....ve felaket moralim bozuk....çünkü boğazımı tutamıyorum....çikolataları götürüyorum....kızın bana....

cnmcim hala adet olamadiysan ve 61.3 kilodaysan bu cok iyi aslinda. ondan nerdeyse 1-1,5 kilo eksiksin demektir. belki de daha fazla. sakin sonradan uzulcegin seyler yapma bitanem. bak sonra adet bitince kilo vericen ama 5li rakamlari daha cabuk gormek icin simdi tut kendini :lepi:

birşey sorucam .....akupuntur düşünen var mı aranızda...yoksa ben mi kolaya kaçıyorum.....eşime söyledğimde kilolarını geri alırsın diyor ve maddi anlamda da beni yorar...ama daha hızlı kilo vermek istiyorum...

sevgili ton ton bence az yemek çok spor yapıyosun.fazla sporun kiloya dönüştüğünü duymuştum. bence bi araştır.ayrıca kahvaltını bari sıkı yap çünkü halsiz kalabilirsin.

evet cnm bu gun kahvaltimi yapamadim. sadece bi sise activia ictim.
ama sporu fazla yaptigimi sanmiyorum. 50 dk cok mu ki?> bilmiyorumkismile :umursamaz:

X