60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

cnmcim hala adet olamadiysan ve 61.3 kilodaysan bu cok iyi aslinda. ondan nerdeyse 1-1,5 kilo eksiksin demektir. belki de daha fazla. sakin sonradan uzulcegin seyler yapma bitanem. bak sonra adet bitince kilo vericen ama 5li rakamlari daha cabuk gormek icin simdi tut kendini :lepi:

1 kilo daha azımdır değil mi? :Saruboceq:
bunu 15 dak önce yazsaydınya çikolatayı bitirince yazıyon...aklinialirimsmile
hala tatlı istiyorum....sanki 1 ayın acısını çıkartıyorum....naniknanik

1 kilo daha azımdır değil mi? :Saruboceq:
bunu 15 dak önce yazsaydınya çikolatayı bitirince yazıyon...aklinialirimsmile
hala tatlı istiyorum....sanki 1 ayın acısını çıkartıyorum....naniknanik

aman bitanem dur durrr sakin haaa :eek:lmaz:
canin tatli istediginde 1 kasik pekmez ye. cok tatli ve hemen de tok tutuo. sevsen de sevmesen de ye kaydirigubbakcemile3

evet cnm bu gun kahvaltimi yapamadim. sadece bi sise activia ictim.
ama sporu fazla yaptigimi sanmiyorum. 50 dk cok mu ki?> bilmiyorumkismile :umursamaz:

çok değil tatlım...çok iyii ..ama sabah aç karna yapıyorsun ve kahvaltı etmiyorsun...o açıdan....şimdi kenya olsaydı...açıklama yapardı?sanırım beden öğretmeniydi..

Herkese ıyı haftasonları,ıyı tatılller,kımse ıpın ucunu kacırmasın mesela benı örnek alın,pazartesi görüşmek üzereaklinialirimsmile:enbuyukkk:

işte bu arkadaşımız...nickini değiştirmiş...sanırım sesimi duydu...

maydanozumuz da yok...yürüyüş yaparken köpekler mi yakaladı. ki....mirmirmirmir

birşey sorucam .....akupuntur düşünen var mı aranızda...yoksa ben mi kolaya kaçıyorum.....eşime söyledğimde kilolarını geri alırsın diyor ve maddi anlamda da beni yorar...ama daha hızlı kilo vermek istiyorum...

ben gecen sene zayiflamak icin degil de, adet sancilari icin akupunktur yaptirmistim. Karnim agrimadi 1 ay falan adet doneminde ama hep karnimda olan agrilarin 5 kati kdr basim tum vucudum agriodu. zor dayaniodum agrikesici bile fayda etmiodu. iste o zmn akupnktura tovbeee dedim :) ama tabi zayiflama konusunda yardimci olur mu bilemem. ama ben sisman kalirim ama akupunktur yaptirmam bi daha. o kdr yani kaydirigubbakcemile3

çok değil tatlım...çok iyii ..ama sabah aç karna yapıyorsun ve kahvaltı etmiyorsun...o açıdan....şimdi kenya olsaydı...açıklama yapardı?sanırım beden öğretmeniydi..

evet dogru. spor yaptikdan sonra hic istahim olmuo. ama artik zorla da olsa yicem soz :lepi:
evet kenyaacim iyi bilir. aslinda ben de doktor yarisi sayilirim ama sadece yarisi iste :roflol: :roflol:

aman bitanem dur durrr sakin haaa :eek:lmaz:
canin tatli istediginde 1 kasik pekmez ye. cok tatli ve hemen de tok tutuo. sevsen de sevmesen de ye kaydirigubbakcemile3
:lepi:
ben gecen sene zayiflamak icin degil de, adet sancilari icin akupunktur yaptirmistim. Karnim agrimadi 1 ay falan adet doneminde ama hep karnimda olan agrilarin 5 kati kdr basim tum vucudum agriodu. zor dayaniodum agrikesici bile fayda etmiodu. iste o zmn akupnktura tovbeee dedim :) ama tabi zayiflama konusunda yardimci olur mu bilemem. ama ben sisman kalirim ama akupunktur yaptirmam bi daha. o kdr yani kaydirigubbakcemile3

bende de çok ağrı oluyor...sorma...seni çok iyi anlıyorum...kötü bir tecrübe olmuş..

3.6 kiloyla birincimiz sensin cnm :hooray:
2ci aaybis :lepi: tbrkler ikinize de :lepi:
ben her halde yarim birakmasaydim iyi yerlerde olurdum ama saglik olsun hihoyyyt
ayy teşekkür ederim canım hemen çıkmam gerekti derse gitmicektim ama hoce ödevleri geri teslim etcekti unutmuşum koştura koştura gittim tam da öğle yemeğimi hazırlamış masaya koymuştum yiyemeden gittimmafoldumben diyet bisküvi ve su ile öğle yemeğini geçiştrimek zorunda kaldım şimdi de ara öğünde portakal yedimcokacimcoook

kızlar 5 haftalık verileri olanların 1 aylık kilo verme kritiklerini hesaplıyorum siz de ekleyim böylece hem haftanın 1.sini hem de ayın 1.sini ilan ederiz.

26.03.2010 itibari ile 1 aydır diyet yapanların verdikleri kilolar

1.dardanel ton.........................................1.4kg
2.aaybis.................................................3.5kg:hooray::hooray:
3.bengi....................................................2kg
4.aylademir..............................................2kg
5.sidelya.................................................2kg
6.hayyal..................................................0.6kg
7.siyahincim............................................3.6kg:hooray::hooray:

evet kızlar şu ana kadar haftanın şampiyonu dardanael ton:hooray: ayın şampiyonları ise siyahincim ve aaybis:hooray: tebrikler kızlar bakalım durum neyi gösterecek akşama kadar bir atak yapan çıkmazsa durum böyle:kahve:
ay canım ne güzel uğraşmışsın teşekkür ederim :lepi:
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben kızlar şu kilo çizelgesini bir türli değiştiremiyorum ya bana yardım edin nasıl yapıyosunuz. ben her seferinde yeni ticker oluşturuyorum değişmek için mafoldumben
ben de değiştiremiyorum canım her seferinde yeniden yapıyorum hem farklı olmuş oluyo yenilik iyidir kaydirigubbakcemile3
:mymeka:

saol canım.

sana tezinde başarılar dilerim. ayrıca afyet oolsun. yediklerine dikkat et heeee
saol canım okula gittim ama şimdi tezle uğraşcam.
bizden başka kimsecikler yok mu?

ben geldimmm opuyorumnanaktan

offf yaaa saatlerdir siteye girilmiyoo neden bu kadar sık bu sorun yaşanıyorki bi çözüm bulamıyolarmı bunaaaa

delikafadulden

soğurt denedim fayda etmedi :KK43:
sütüde hiç sevmiyorum
off napıcam, sabah üye oldum siteye, yazdıklarını okudum ne güzel..
az önce öğle yemeğine çıktım
2 tabak yemek üstünede tatlı yedim
içimde bi canavar sanki :))

Üzülme canım, başaramıyorum dersen başaramazsın. Ben kendimi tutabiliyorum de, yani diyelim hep beraber ben de dahil. Belki de yasakların cazibesidir bu durum, öyleyse kendine yasaklama istediğim kadar yiyebilirim de. Ama yediklerinin tutarı kadar ödeme yap, yani spor. Bak sonra canın bişi isticek mi :)olumunekankayizsmile

X