60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Özlemcim zaten lafta kalsın o çerezler, yemeyelim. Benim de canım yemek istiyor şu anda ama meyve yiyeceğim sanırım birazdan cokacimcoook

Semihacımm sensin o fıstık canım benim Şeniz

ya fıstığın kalorisi de çok yüksek bgn bişi yemedim zaten onunla kalori almak istemiyom bi yandanda yiyim diyom
bgn yediklerim yağsız kaşarlı tost 4 kaşık bamya bu kdr yani çok fazla açlıkta çekmiyom hani benim kisi göz açlığı

ya canım keşke azıcık yemeyle yetinsek, o zaman sorun olmaz; ama şimdi azıcık yiyeyim diye alırsan, sonra devamı gelecek. sen de yoğurt al biraz, içine meyve dilimle onu ye istersen cokacimcoook

168 boy - 65 kg

Ay deli olucam yaaa... senelerce 58 gezdikten sonra ne bu şimdi be.

Kızlar benim sorunum gece yemeleri, ya insan sabah 3'te açlıktan bayılmış bir halde kalkar mı?
Bütün gün kuş kadar yerim, gece azarım.
Nasıl kurtulacağım ben bundan ya? Of pof ve tekrar poff yani..

seni tok tutacak bir şeyler bulmak lazım :uhm:

Ayol şekerim açlıktan değil ki bu, resmen pis boğazlılık. cokacimcoook
Kanımda bi şeyler mi yükseliyor anlamıyorum.
Bak sana örnek.
Yedim yedim doydum ya... yattım uyudum ve diyelim ki 20 dakika sonra uyandım.. hiiiç yememişim gibi .... ya var mı böyle bir şey.. benim uykuyla bi sorunum var, anlamadım gitti... :uhm:

ah canım seninki uyuyunca oluyor en azından, ben hep öyleyim.
yemek yerim, tıka basa doyarım, ama 10 dk sonra hiç yememiş gibi acıkırım
o yüzden artık öğünlerimi ikiye üçe böldüm, nasıl olsa sık sık acıkıp yiyorum :bbo:

Herkese merhabalar kızlar..
Epeydır takıp edıyorum dıyet ve zayıflama gruplarını uzaktan uzaktandelikafadulden
Baktım kı kendı kılo aralıgım hemen gelıyım dedım kaydirigubbakcemile3
Yauvv o guzelım mamaları yap sonra gec karsısına avcunu dık konuma getır ve yalım yalım yala kaydirigubbakcemile3 nasıl dayanıyırım ben buna reva mı üüükafamçokkarıştı
Ikı dakka canım bısı cekmesın Allahım...Kızımın bebe bıskuvılerını mamalarını bıle goturuyorum valaa[:nazar: Hamısken 30 kıloya yakın almısım sulemesı ayıp..Annemlerın agzıma tıhtıııı sarmalar k valıdemın mantılarııı anneannemın cıgboreklerıı halamın sogan pıdelerı teyzemın elmalı pastaları hıc m ı hıc abartmıyorum baslarda cok saglıklı beslendım gayet yerınde sonra Tr ye gelınce costurdular sagolsunkaydirigubbakcemile3 Abuvvvv dıyorlardı duraktakı ucaktakı teeeysecıkler hem mıncuk hem karnı burnunda falan :roflol: kendı monulerını ıkramlarını bıle bana verıyorlardı :roflol: ınsan canlısı olmanın dezavantajlarıdelikafadulden
Son zamanlarda vallahı karnımda kahvaltı yapıyodum rahatlıkla..Dogumda 11kıo verdım sonrasında sporla 15 daha verdım kalmıst 5kılom..Ama buraya gelınce saolsun asgum dokturdu ızgaralar yaglılar sımdı 8kılo fazlam var..:tomato:
Ay yıne cok konustum..Velhasıl ben de aranızdayım mumkunse:jeyyar:/COLOR]

Yahu şeker, meker, kolestrol, bi şey mi var bizde acaba ya?
İnan var ya bazen tv karşısında uyuyakalıyorum, uyanıyorum artık sehpanın üstünde ne varsa gözüm kapalı-açık yiyebiliyorum, öyle yetenekliyim.

Ay bi gün hiç unutmam sabah koynumda kurabiyeyle uyanmıştım zuahahahahaaaa...
Ayol evlensem falan mı yoksa ben :roflol:

hanımlar bende geçen sene 65 kilo idim senelerce 56 dıydım fakat körelmeyen iştahım yüzünden 65 e çıkmıştım sonra temmuz ayında sağlıklı beslenmeye başladım ve tüm aldığım kiloları yavaş yavaş ama sağlama verdim 55tim en son ama 4 haftadır lahana suyu içiyordum tabi bide sporda yapıyorum 1 kilo daha vermişim 54 olmuşum benimde boyum 170
yani eskiden 60-69 kilo ağırlığında olan biri olarak tüm topiğinizi okuduktan sonra nacizane belki bi yardımım fln doknursa bişiler yazmak isterim bende

arkadslar benımde sızlere tavsıyem:nazar: gece yatarken 1 su bardagı ılık suya 1 corba kasıgı elma sırkesı katıp içmeniz 15 gece ıctım ve yan bel yaglrım gıttıkaydirigubbakcemile2

evet sirkeli su faydalı kızlar..bende yapıyorum

gerçektenmi canım hemen denemeye başlıyorum:dance:

vallahı arkadasım bence denehihoyyyt. benım kılom cok degıl ama malesef bel oyuntumda yoksenağlamasenağlama. 1 kılo bıle alsam hemen bel cevresınde bırıkıyor.:1no2: ama elma sırkesı cok ıyı oldu. kaydirigubbakcemile2

gecelerimi faydası var bu meretin ben sabahları ac karnına ılık suyla alıyorum 1 haftadır öyle gitmezmii

ay yatıyordum dayanamadım yazayım öyle çıkayım
bir yerde sirkeli su içmenin kemik erimesine neden olabileceği yönünde bir şey okudum
o yüzden içerken dikkatli olalım
ben de içiyorum, günde 1 en fazla 2 bardak. 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi, yarım tatlı kaşığı çiçek balı ekliyip hüüpletiyorum :roflol:

hadi ben kaçtımmm Şeniz

hemen söyleyeyim :roflol:
ben 3 ayda verdim, evet sirkeli suyun etkisi çok büyük.
mesela akşamdan çok kaçırdım, pişman oldum. üstüne bir bardak sirkeli suyu içiyorum, ooohh rahatlıyorum. sabaha da karnım dümdüz oluyor :roflol:

abbovv püskütüm gene neler yapmış
ayyy birden hevese geldim valla ama 69 sınırını görünce tıklamasammı dedim dayanamadım bütün yazıları okudum
hacer cim sana bravo canım harika görünüyosun yavrum annen kızcak sana okurken zayıfladın diye he
bende şimdi 4,5 km yürüdüm lahana yagımıda sürdüm sirkeliye suyada başlıcam hatunlar 60-69 arası değilim ama arada laf atarım hee ona göre

ben sabah ac karnına diye biliyorum bir haftadırda ögle yapıyorum 1,700 kilo verdim

arkadaşlar elme sirkesi gerçekten etkili ama fazlası hacerin yazdığı gibi zararlı
insan haliyle aman 1 kaşık fazla koyayımda daha fazla ve hızlı vereyim kiloları diye düşünüyor ama elma sirkesinin çok azı yararlı fazlası herşeyde olduğu gibi zararlı bende mideyi deliyor diye biliyorum
bende bir zamanlar sindirimi kolaytırsın diye içerdim ama 1 bardak suya sadece 3-4 damla koyardım
ben size makrobiyotik beslenmeyi biraz araştırmanızı öneririm belki tamamen bu düzene göre yaşayamassınız ama en alt kademesinde olmak bile hayatınızı tümden değiştirecektir
ben şahsen kendimi yavaş yavaş hazırlıyorum makrobiyotiğe belki bende tatlı sevdam yüzünden en üst kademelere çıkamam ama orta kademelerde bile olsam bu bana çok şey kazandırır sağlıklı ve uzun bi hayat başta olmak üzere
ayrıca benimde iştahım çok çok fazlasıyla açıktı bi ekmek yediğim olurdu bi öğünde dünya kadar yemek tatlı cips çikolata çok fazla yerdim ben diyorum ki eğer ben başardıysam eminim ki hepiniz başarırsınız
ve ben hep şöyle düşünüyordum sağlıklı beslenmeye başladığımda 10 kilo vericem demezdim 10 tane 1 kilo vericem derdim
10 kilo deyince offf ne çok yaa diye düşünüyor insan
amaaa 10 tane 1 kilo diyince o yük biraz hafiflemiş gibi geliyor
bide dikkat ederseniz rejim diyet vs. kelimelerini kullanmam çünkü o da insanın gözünü korkutuyor sağlıklı beslenme diyelim biz ona
umarım herkes dilediği kiloya SAĞLIKLI bi şekilde ulaşır

merhaba arkadaşlar bende zayıflama kervanında olanlardanım. evlilik çocuk derken aldık kiloları. şimdi eski resimlere baktıkça ah çekiyor insan. 3 ay önce başladım diyete 72 kiloydum şu anda 65 ama yeterli değil. umarım paylaşımlarımızla motive olup biraz daha veririz kiloları. bu arada yaşım 28 kilom 65 boyum 1 63.hedefim 58 umarım kısa sürede kilomda değişim yaşarım.

X