60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ayy ne güzel demişsin meltem kız agzına saglık
bencede en güzeli saglıklı sık ve az beslenme öğün atlamama
bide yanoında yarım saatte olsa spor oldummu hiç olmassa haftada 3-4 gün ohhh üzerine bide çikolatalı pasta
ayy şaka şaka bal dök yala yazcaktımda birden çikolatalı pasta geldi aklıma bide antepfıstıklı oldumuydu ohhh amann
şu yemekteyiz programı varya cok kötü ya hem gözümü alamıyorum hem çıldırıyorum izlerken bagımlı oldum ama onun sayesinde hergün yürüyüşümü yapar oldum o varken bi türlü iş güç yapamıyorum bari yürüyim izlerken diyorum vakit nasıl geçmişte anlaşılmıyo çok iyi oluyo
ama ne yemekler yapıyolar valla ya

evet bak aslında formülü biliyosun hee kendine inanıyosan bide zaten kiloların yarısı gitti demektir geriye sadece bunları uygulamak kalıyor o da aslında en basit kısmı en önemlisi irade çünkü
dediğim gibi makrobiyotiği araştırırsan kesinlikle çok sağlıklı bi şekilde kurtulursun kilolardan ve yağdan gider
ben eskiden de hep 56 dum şimdi 54düm arada 2 kilo fark var belki ama eski halimle bi kıyaslayınca sanki o 2 kiloluk fark 6-7 kiloymuş gibi duruyo demekki doğru yapmışım bu işi
en önemli şey inanmak ve de şükretmek
bi kilo değil 500 gr. bile verdiğinde şükret yaradana çünkü şükrettikçe o kulunu daha da çok sevindirecektir

günaydın a.s.1,5 yıldır burada olup ,65 ten 58 e düşüp tekrar 64 olan demirbaş serseri geldikaydirigubbakcemile3geçen hafta diyetisyene gittim kızlar bugün kontrolüm var...ben de tatlı manyağı olan birisiyim ekmek falan aramam ama çikolata ya da tatlı bi şey yemeden duramazdım.O yüzden geçen haftam zor geçti biraz 3 ana 3 ara öğün yapınca acıkmadım ama hafta sonu pasta yedim bi dilim tatlı krizinden dolayı.Kendimi gayet iyi hissediyorum az az sağlıkla yiyorum her besin türünü tüketiyorum yavaş yavaş ama emin adımlarla bu kez başarıcamkaydirigubbakcemile5

Yahu amma çenebazsınız.
Dün akşam açıldı bu topik, şimdi baktım nerelere gelmiş.
Yapmayın arkadaşlar şunu ama sohbetinizi, muhabbetinizi başka yerde yapın.
İlk 3 sayfayı okuyabildim ancak gerisine bakamadım, sıkıldım.
Okumadığım sayfalarda da mutlaka konu ile ilgili bir paylaşım vardı, fakat arayıp bulmak lazım sohbetlerin içinden.
Hem okuyana hemde, temizleyene yazık sadece konu ile ilgili yorum yapalım lütfen..

Ayrıca bilmiyorum burada nasıl paylaşım olacak, bir lider seçilip takipleri o mu yapacak, sistemli kilo bildirimi yapılacak mı?
Malesef bahsedildiyse bile ben muhabbetlerin içinden onu da bulamadım..

kizlar aksamlari mutlaka yemekten 3 saat sonra sut icin acikmiyorsunuz hic ....

canım ne lideri..sadece paylaşım amaçlı bu topikler..özellikle takımlarda yer bulamayanlarında faydalanabilmesi için ve takımlarda bulunanlarında katılabileceği ve ayrıca istediğimiz rakamlara daha bi istekle kavuşabilmek için düşünülmüş ve de çok iyi düşünülmüş..

fınfıkım ben de düşündüm aynı şeylleri:nazar:arkadaşlar gereksiz yere sohbet beğeni teşekkür vs....leri kaldıralım .Asıl işe yarayacak motive edecek mesajlar olsun...Fazla mesaj önemli bilgilerin arada kaybolması demek silene yazık okuyana yazık demekyerimsenibenbiraz daha dikkatli olalım bence dea.s.

bende geldim kızlar en alt sınırdayım ama kabul edilirim sanırım 60 kiloyum :1shok:

hadi bakalım kolay gelsin herkese ...

KISACA ARAŞTIRDIM VE BUNLARA RASTALDIM şimdi doğru olan hangisini uygulamak tereddütte kaldım kullunun arkadaşlar ne dersiniz

Şifa amacıyla kullanmak için;
bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 defa, mümkünse yemeklerden önce (fazla kilo problemi için de etkili olan elma sirkesi bu amaçla kullanılacaktır mutlaka) alınmalıdır
GAZ VE KABIZLIK İÇİN
Sindirimin tam gerçekleşememesinin bir emaresi; yanlış beslenme veya yetersiz hareketten dolayı atalete düşmüş yani rahatsızlanmış bağırsağın semptomu olabilir. Günde birkaç kez içinde iki çay kaşığı elma sirkesi bulunan bir bardak su içiniz.

Allah allahhhhh böle bir topik açılmış ve ebn yeni görüyorum cehaletime bakın yaaaa..... Selam kıslar ben cuma yarışması 4. Takım lideri bende 60-69 kilo arasındayaım bir türlü 60 hedefime ulaşamadım şuanda 64 kiloyum eee buralara 80 lerden geldim tabeee... Sizler nasıl besleniyorsunuz neler yapıyorsunuz bakim dedim..

kızlar ben sabah kalkınca içiyorum bu elma sirkesi bal su karışımını ve ılık olarak içiyorum ...
ben daha önce diyetisyen destegi almıştım sizlerle onu paylaşayım uygulamak isteyen varsa kendisine göre ayarlasın ..

benim diyetimde ilk iki hafta tatlı ve zeytin sucuk salam yasak
..eger iki haftanın sonuna kilo verilmişse ödül olarak bir sütlü tatlım var..
bayanlara protein agırlıklı bir diyet uygulamak gerekiyormuş ilerde kemik erimesi riskine karsı

diyetim ise peynir kibrit kutusu tabi :):)

bir yumurta (yumurta yenmek istenmiyorsa peynir miktarı artabilir )
iki dilim ekmek (kepek ya da normal tercihe göre)
salatalık ,domates istenildigi kadar
çay (şekerli şekersiz tercihen )
bir porsiyon meyve (bende demir eksikliği oldugu için öğünlerden hemen sonra önerdi meyveyi )

saat 10:00 gibi bir çay bardagı süt yada bir kase yogurt

öğlen
bir kase corba
4 kaşık sebze yemegi
2 kaşık pilav -makarna
salata
et-köfte
2dilim ekmek
bir porsiyon meyve

16:00 ara öğün

bir çay bardagı süt yada bir kase yogurt

akşam

bir kase corba
4 kaşık sebze yemegi
2 kaşık pilav -makarna
salata
et-köfte
bir porsiyon meyve
2 dilim ekmek

ve tatlı olarak kuru erik ,kayısı yada 1 çorba kaşıgı kadra kuru üzüm ......

akşam yatarken 1 su bardagı süt (yatarken miktar artıyor..)

gün boyu 8 bardak suyu unutmuyoruz

benim diyetim degiştirmeye dayalı yani yemek istemediginiz şeyin yerine diger bir secenegi arttırıp yada azaltıryosunuz

diyetteki şeyler okadar çokki bi süre sonra zaten insan hepsini yiyemiyor işte o zaman. ekmekten kesersiniz biraz ..ama sakın ara öğünleri atlamayın metabolizmanın çalışması için ...tabi beslenme şeklini benimsedikten sonra diyeti kendinize gçre esnetebiliyorsunuzda ..besinleri yer degiştirerek ya da birini azaltıp birini arttırarak ...

Valla kızlar ben her öğün yedim bu kiloya gelene kadar 3+3 beslendim ama son kilolarda sabırsızlanıyorum şok mok bişi yapıp vucudumu şaşırtmak istiyorum... Fruhman diyetine başlayacağım bu hafta

Merhabalar, ben de geldim kaydirigubbakcemile5.......69 kiloyum ve 1.67 boyum var, Ocak 1 itibariyle diyete başladım 1 kg. verdim yaza kadar hedefim 60 kiloya ulaşmak...Taylan Kümelinin bir listesi var onu uyguluyorum :nazar:

Kahvaltıdan Önce:
1 bardak ılık limon dilimli su

Sabah hihoyyyt
1 adet probiyotik yoğurt
1 çay kaşığı keten tohumu
2 yemek kaşığı yulaf
1 elma

Ara hihoyyyt
3 kayısı
5 tuzsuz badem
1 fincan yeşil çay

Öğle hihoyyyt
Salata

Ara hihoyyyt
1 kepekli tost
Ayran

Akşam hihoyyyt
Sebze yemeği veya ızgara balık
Yoğurt (1 kase lıght)

Yatarken cokacimcoook
1 su bardağı lıght kefir
1 meyve

Gayet sağlıklı bir liste insan hafif hissediyor kendini tavsiye ederim....kaydirigubbakcemile2

Merhabalar arkadaşlar. 1,65 boyundayım. 2006 da doğum yaptım. Doğum sonrası 56 kiloya kadar düştüm. 58 kiloyla tekrar hamile kaldım. 4 ay oldu 64 kiloyum sürekli tatlı yiyorum. Durumum vahim. Doğumdan sonra hiç kilo veremedim.

Bu gidişe dur demenin zamanı geldi. Artık mevye sebze ağırlıklı beslenmeyi düşünüyorum. Bir birimize gaz verelim zayıflayalım nolur.

Eski kıyafetlerimi hurçlara kaldırdım. Hiç birine giremiyorum :KK43:((

ben de geldim. tam bir senedir 12. takımdayım. 75li kilolardan 63'lere kadar geldim. biraz yavaş ama emin gidiyorum. Umudum bir an önce şu 50'leri görmek. En son galiba 15 sene kadar önce kısa bir süreliğine oralardaydım. Nasıldım, neye benziyordum hatırlamıyorum bile. Şimdi şöyle gerine gerine 50'ler olup sonra da olabildiğince çok resim çektirmek hayalim. Umarım hep beraber kısa sürede bir alt kategoriye geçeriz.

Şu saat itibariyle bende katılıyorum aranıza azminize hayran kaldım doğrusu.....
Ben 26 yaşımdayım boyum 161 kg. 64 çok fena bi vaziyetteyim...
Yaz aylarında 56 lara kadar iniyorum sonra araya bir ramazan giriyor hop 3 kg. birden almışım...::1shok:
Sonrada kış geceleri uzun oluyor tabi tv. izlerken hep atıştırıyorum...:mymeka:
Ve sonuç 4 ayda 8-9 kg. almışımm...OF y a bu kg. çok zor veriliyor ama hemen cecik alınıyor...:eek:klava:

X