60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

İyi akşamlar cnm bende sabah tartıldım 67,8 aynıyım bugün bütün gün dışardaydım akşam yemeğimi de dışarda yedim ama hesapladım toplam 950 kalori almışım fena değil aslında 😝👍
1000 kalorinin alti her zaman iyidir bence canim. Cunku ben ne zaman 1000i aşsam arti geliyor😄

Selam bugün ki öğünlerim
Kahvaltı ;10:00
2 sebzeli krep (yağsız)
4 zeytin
Domates-salata
Öğle: 15:00
Bir tabak bezelye yemeği
2 dilim karpuz
Akşam: 19:00
Bir tabak makarna (4 yemek kaşığı) 🙈
(Makarnayı yemesem iyiydi)😏😏

Selam bugün ki öğünlerim
Kahvaltı ;10:00
2 sebzeli krep (yağsız)
4 zeytin
Domates-salata
Öğle: 15:00
Bir tabak bezelye yemeği
2 dilim karpuz
Akşam: 19:00
Bir tabak makarna (4 yemek kaşığı) 🙈
(Makarnayı yemesem iyiydi)😏😏
Guzel menün bence. 4 yk bisey olmaz🙂
Ben dun abarttim. 1 tabak pirinc pilavi yaninda bezelye yedim. 2 adet muz yedim... batırdım 🙈

Bugün bende resmen pazar kahvaltısı yaptım ayıptır söylemesi sucuklar kaymaklar havada uçtu akşamı hafif tutmam lazım 🙈🙈Buarada sabah tartıldım 67,3 geldim gram gram da olsa gidiyor bunada şükür🙏

Anladım canım. Insallah kalirsin. Ben 3 ay önce bir kacamak yaptim erkek arkadaşımla ama çok korkuyorum hamile miyim diye. Gecen ay ve onceki ay 3 gün regl oldum ama hamileyken regl olunur mu bilmiyorum, korkuyorum..?
Tatlım hiç sanmıyorum hamile olduğunu ama çok takıyorsan kafana test yap istersen ama imkansız gibi birşey regl olmuşsun çünkü

Tatlım hiç sanmıyorum hamile olduğunu ama çok takıyorsan kafana test yap istersen ama imkansız gibi birşey regl olmuşsun çünkü
Tamam canim tesekkurler. Evet 2 ay ust uste oldum. Idrar testi yaptim negatif. Kan testi yaptiramiyorum çünkü annemlerle yaşıyorum bir de bekarim

Selamlar bugün tartıda 66,7’yi gördüm ayy çok mutluyum 💃💃hamburger,lahmacun yiyeyerek zayıflıyorum resmen 😅😅şaka bir yana kalori hesabı yapınca insan dengeleyebiliyormuş👍

Selamlar bugünü şükür çok iyi atlattım akşamda 40 dk yürüyüşle tamamladımm🥰Son öğünümü akşam 4’te yedim daha da ağzıma bişey sürmedim inş yarın yine tartıda eksi görürüm 😎sen ne alemdesin missbellaa missbellaa
Benn yine sigarayi birakma girişimine başladım. 2 gündür uğraşıyorum, beceremedim. Bir de bugün tartildim 68.4 çıktım sorma canım 😑
Ama bugün yine diyete başladım bakalım, kalori sayicam yine🙂

X