60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhabalar bende 11 Haziran'da 63 kiloya ciktigimi gördüm ekmeği kestim porsiyonlarimi kuculttum hiç su icmezdim günde 3litre tarçınlı su icmeye başladım hergun 3mil Leslie yapıyorum 24haziranda tartilmayi düşünüyorum hedefim 15 temmuza kadar 57-58 olmak olabilir miyim acaba bu sürede verebilen oldumu boyum 1.60

Merhabalar bende 11 Haziran'da 63 kiloya ciktigimi gördüm ekmeği kestim porsiyonlarimi kuculttum hiç su icmezdim günde 3litre tarçınlı su icmeye başladım hergun 3mil Leslie yapıyorum 24haziranda tartilmayi düşünüyorum hedefim 15 temmuza kadar 57-58 olmak olabilir miyim acaba bu sürede verebilen oldumu boyum 1.60
Tabiiki. 13 gunde 5 kilo rahat verilir. Zaten bilinclisin belli diyet konusunda, baktin ikinci hafta yavasladi kilo vermen yapiverirsin bir detox misal sadece elma ki elma diyeti cok etkili ya da evdeysen pek hareketin yoksa sivi diyeti, olay hallolur😘

Tabiiki. 13 gunde 5 kilo rahat verilir. Zaten bilinclisin belli diyet konusunda, baktin ikinci hafta yavasladi kilo vermen yapiverirsin bir detox misal sadece elma ki elma diyeti cok etkili ya da evdeysen pek hareketin yoksa sivi diyeti, olay hallolur😘
Ayy inşallah ya bir haftadır yapıyorum hem diyet hem Leslie hemde bacak hareketleri yapıyorum bol su falan karnım inceldi resmen basenimde 2cm incelmiş basen 105ti şuan 103cm. Bende baskül yok 24 Haziran'da hastaneye tahlil yaptırmaya gidicem ozaman tartilcam smdiden çok heyecanlıyım bakalım kaç kilo vermiş olacağım dün akşam eşim karsimda çipler cikolatalar yedi bide bana uzatıp duruyor bile bile asla bir lokma almadm o kıyafete gireceğim🤪

KK' nın Sevgili Üyeleri,

Kilonuz 60-69 aralığındaysa ve zayıflama yolunda "Birlikten Güç Doğar" ilkesine inanıyorsanız, sizleri buraya bekliyoruz..

Başlık altında diyete yönelik tecrübelerinizi, her gün neler yediğinizi, zayıflamak için yaptığınız sporları paylaşabilir ve deneyimlerinizi sizinle aynı kilo aralığında olan diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar ve sağlıklı kilo vermeler dileriz. a.s.
10yildir 61-65 arasındayım, bir kez 59.8 gördüm ( o anı unutamıyorum.) Ben de 60 altı olmak istiyorummmmmmm🥳🥳🥳

Kızlar ben aralıklı oruç bazen de omad yapıyorum ararada kaçamak da yaptım bir haftada 2 kilo gitti çok mutluyum🥰
Aralıklı oruç yaptığım 3-4 aylık bir dönemim oldu, başlarda kilo aldım diye düşünmüştüm ama spor yapmadığım halde aralıklı oruç sayesinde kilomu korudum.
Bu sıralar midemde problem var, sütsüz kahve içemeyebilirim, bu yüzden de aralıklı oruç benim için out, kızlar:KK43:

Ben de karbonhidrat almadan 1 aylık bir diyete girdim. (un-seker içeren hiç bir yiyecek yemiyorum.)sadece sabahları 2 kuru kayısı ya da 1 kuru incir..Daha sonraki diyetime ufak ufak ekliycem birşeyler.5 gündür iyi gidiyorum.

1 haftadır ciddi ciddi konstreyim sanki.
Gayet iyi gidiyor.
Hedef 1 Mayıs diye kodladim.
13 Şubat ta başladım.(63)
20 Şubat
27 Şubat
6 Mart
13 Mart
20 Mart
27 Mart
3 Nisan
10 Nisan
17 Nisan
24 Nisan
1 Mayıs
Hedef(55)
:dua::dua::dua:

Selam arkadaşlar. Takip ettiğiniz herhangi bir yöntem var mı yoksa motive olmak mı amaç? Şu an 70 kiloyum 🥺 1 Haziran hedefim 58. Sizce neler yapabilirim? Tuzlu, baharatlı şeyleri aşırı seviyorum. Tatlıyla aram pek yok. Aralıklı oruç bana uygun ama istikrar sağlayamıyorum.

X