7.haftalık hamileyim gebelik kesesi görünmüyor

Pazar günü hamile olduğumu öğrendim fakat beta artislarim az miktarda artıyor dün gittiğim Prof direk dış gebelik dedi aglayarak hastaneden ciktim bugünkü degerim 350 kasiklarim da ağrı war adetim 10 gun geçti benim durumumda olan arkadaşlar warmi sonradan normal gebeliğe dönen lütfen yazsin nnnn
Dis gebelikte deger yüksek olur benim bildigim.. Benimde deger 400 kusurdu doktora 10 gun gecince gitmistim deger cok az artmis dedi kimyasal gebelik olabilir dedi cok agrim vardi 2gun sonra gittigimde deger dusmustu anladik ki kimyasal gebelikmis..

Bilmiorum belki geç dollenme olmuştur diyor doktor dış gebelikten çok korkuyorum peki biokimyasal gebelikte nasıl sonlandiriliyor

Kızlar bn aranıza yeni katıldım , nde 6haftalık gebyim .kese sini ne alttan nede ultrasında göremyrz , siCe normalmi çok korkuyorum

Doktor dış gebelik dedi kürtaş yapacak eyer rahimdeyse , beta sı düşünce anlamak için eyer düşmezsede karından ameliyatla kordonlara bakıck .szce ne yapnam gerek nolur yardım ed

merhaba ben 6 haftalık hamıleyim özelde doktora gittim kan degerlerimi yeterli artıs olmadıgını söyledi.ultrasondada kese gözülmüyor hastaneye gitmemi önerdi sizce dıs gebelik yada ge göllenme olabilir mi .beta hcg 441 idi 5 haftalıkken lütfen yardım edin

Slm kızlar benim son adet tarihim 16 eylül benim hesabima gore 10 haftaligim ama doktorun söyledigine göre geç döllenme olmuş ve ultrasona göre şu an 8 haftaligim geçen hafta eşimle gittik keseyi zaten başlarda görmüştük ama gecen hafta gittiğimizde 7 haftalıktm ve kalp atışlarini dinleyemedik çok tedirginim korkuyorum doktorum bi hafta daha bekle olmazsa kürtaj ol dedi napacam bilmiyorum sizce böyle olmasi normal mi

Kızlar bende 6+3 haftalık hamileyim hcg 988 çıktı dokgor sağlıklı gebelik değil kürtaj olman gerekir dedi ne yapcam bilmiyorum

X