8 hafta kalp atışı yok

Bende ilk 6 haftalik boş gebelik yasadim. Sonra kimyasal. Sonrada dogurdugum çocugumu doktor ihmali sebebinden 2 gun sonra kaybettim. Sonrasinda 1 ay arayla 2 kere kimyasal geçirdim. Adet gormeden sonra hamile kaldim ve 8 haftalikke boş gebelikten dusuk yaptim. 1 adet gordukten sonra yine kaldim ve hemn testi gorur gormez doktoro gorundum takipteyim. Suan 28 haftaligim çok şükür iyiyz. Yani bende çok zorluklar cektim suan bile hastanedeyim kan uyusmazligindan igne olucam. Bu gebeligmde 5 nci kez yatiyorum. Erken dogum tehlikem oldugu için.
Bir şey sorabilir miyim bende düşük yaptım afet görmeden gebe kaldım doktor bana Protestan ve coraspin verdi ama keseyi gördük sadece bebek yok hala 6 haftalık siz bir şey kullanıyormuydunuz

Bir şey sorabilir miyim bende düşük yaptım afet görmeden gebe kaldım doktor bana Protestan ve coraspin verdi ama keseyi gördük sadece bebek yok hala 6 haftalık siz bir şey kullanıyormuydunuz
Ben testi gorur gormez. Hastaneye gittim. Bir doktor gorduk hemn gel demisti. Ilaç ve serum aldim 5 gun boyunca. Sonra ultrasona girdim 5+1 di hic bisey yok dedi kese bile. Ya gec dollenme Yada tuplerde kalmistir dedi. 10 gun sonra yine ultrasona girdim 6+4 kese ve kalp atisi goruldu. Ama 5 haftalikla uyumlu dedi. Yani gec dollenme olmuş. Suan 34 haftaligim az kaldi

Ben testi gorur gormez. Hastaneye gittim. Bir doktor gorduk hemn gel demisti. Ilaç ve serum aldim 5 gun boyunca. Sonra ultrasona girdim 5+1 di hic bisey yok dedi kese bile. Ya gec dollenme Yada tuplerde kalmistir dedi. 10 gun sonra yine ultrasona girdim 6+4 kese ve kalp atisi goruldu. Ama 5 haftalikla uyumlu dedi. Yani gec dollenme olmuş. Suan 34 haftaligim az kaldi
Ne güzel maşallah Allah sağlıkla kucağına aldırsın darısı bize 😢🙏

Merhaba benimde 2 defa tekrarlayan dusuklerim oldu allah hepimizin yardimcisi olsun. Bizimde gezmedigimiz yaptirmadigimiz test kalmadi hepsi temiz cikti en son bir doktor tsh ma dikkat etti tsh degerim 4,5 ti doktor biz hamilelikte tshı 2,5 in altinda istiyoruz belkide bu yuzden olmus olabilir dedi simdi ilaca basladik umarim tekrardan ayni seyleri yasamayiz mutlaka sizlerde tshnizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin
Merhaba benimde bu 3.kürtajım oldu 1. Boş gebelikti 2.de kalbi durdu , sonra genetiklere bakıldı pıhtılaşma çıktı bende eşimin testleri temizdi , kan sulandırıcı iğne ve corospirin kullandım , şimdide kalp atışı Yoktı , 9 haftalık olması gerekiyorken 6+5 de kalmış , Salı günü kürtaj oldum , başına gelen oldu mu ya da başka bir araştırılması gereken bıseyler daha olblırmı

Merhaba benimde bu 3.kürtajım oldu 1. Boş gebelikti 2.de kalbi durdu , sonra genetiklere bakıldı pıhtılaşma çıktı bende eşimin testleri temizdi , kan sulandırıcı iğne ve corospirin kullandım , şimdide kalp atışı Yoktı , 9 haftalık olması gerekiyorken 6+5 de kalmış , Salı günü kürtaj oldum , başına gelen oldu mu ya da başka bir araştırılması gereken bıseyler daha olblırmı

Genelleme benim de böyle oldu 😔 kan pıhtılaşması dışında hiçbir şeyim yok. Bende merak ediyorum başka ne olblr diye sağlıksız bebekler öyle olur diyorlar hep mi sağlıksızdı diyorum sizi o kadar çok iyi anlıyorum ki şuan

Siz hamileliklerinizde kan sulandırıcı kullandınız mı? Hangi türü var sizde

Ben kullanmadım İnşallah tekrar nasip olursa kesin kullanıcam.çok yorum okudum kullanıp aynı şeyleri yaşayanlarda olmuş umarım birdaha olmaz. Benim foktör 5 heterizigot genimde var. Sizin hangi gen ?

Benim 1298C homozigot… hekimler bu pıhtışlaşma sayılmaz gerek yok dese bile ben de çok okudum. Hamileliği öğrendiğimiz gibi hem Oksapar a ( ya da cleaxane) ilave olarak da destekleyici olması için Ecopirin e başlamak lazımmış. Arada 12 saat olacak şekilde kullanmakta fayda varmış. 12 haftadan sonra doktorlar genellikle kesin diyor ama ben kesmem. Çünkü ufak bir kaza da bile annenin kan durmama riski söz konusu oluyormuş. Forumda okudum mutlaka kullanın sizde gebe kalmadan önce de aspirine başlayıp ovulasyondan sonra bırakın. Okumaktan arastırmaktan artık kafayı yedim :)

Siz tsh iniza baktirdiniz mi peki

X