8. haftada bebeğimin kalp atışları yok gelişimi geride lütfen yardım edin!!

mutluluktan yazmadığını ummuştum.
geçmiş olsun canım
rabbim en kısa zamanda sağlıkla bebeğini kucağına versin inş.
aynı şeyleri yaşadım , o kadar iyi anlıyorum ki seni ne desek boş biliyorum.
sabır ve sağlık diliyorum
Çok teşekkür ederim canım ama artık kendimi üzmemeye karar verdim elimden geldiğince çünkü isyan etmenin bi anlamı yok böyle olması gerekiyomuş demekki yine olur inşallah hayırlısıysa öyle diyorum artık napalım herşey Allah'tan :KK33: Senin gebelik olmasa bence öyle bi değer çıkmazdı canım geç döllenme yüksek ihtimal yarın yine test yaptırırsın inşallah katlanarak artar hadi hayırlı haberler ver bize :)

Çok teşekkür ederim canım ama artık kendimi üzmemeye karar verdim elimden geldiğince çünkü isyan etmenin bi anlamı yok böyle olması gerekiyomuş demekki yine olur inşallah hayırlısıysa öyle diyorum artık napalım herşey Allah'tan :KK33: Senin gebelik olmasa bence öyle bi değer çıkmazdı canım geç döllenme yüksek ihtimal yarın yine test yaptırırsın inşallah katlanarak artar hadi hayırlı haberler ver bize :)
evet geç döllenme olacak mecburen çünkü iğneyle çatlamıştım zaten .
ama o kadar yıl bekleyip onca tedavi ve kayıptan sonra umudu azalıyor
RABBİM hayırlısını versin inş.
bana son zamanlarda yapılan bir dua çok anlamlı gelmeye başladı
çevremde bi kaç kişi
evlat acısını bu şekilde yaşa diğer bebeklerinde acı görme dedi
inş başka acılarını yaşamayalım

evet geç döllenme olacak mecburen çünkü iğneyle çatlamıştım zaten .
ama o kadar yıl bekleyip onca tedavi ve kayıptan sonra umudu azalıyor
RABBİM hayırlısını versin inş.
bana son zamanlarda yapılan bir dua çok anlamlı gelmeye başladı
çevremde bi kaç kişi
evlat acısını bu şekilde yaşa diğer bebeklerinde acı görme dedi
inş başka acılarını yaşamayalım
Amin canım inşallah yaşatmasın öylesi çok daha zor.. Allahım verdiği derdin dermanını da verir sabrını da her zaman yeterki biz şükretmesini bilelim.. endişelenmekte çok haklısın ama stres de büyük faktör sakın unutma aklından çıkar kötü şeyleri kötüyü çağırma aklına geldiğinde uzaklaştır bu sefer hayırlısıyla güzel olur herşey hakkınızda inşallah bebişini kucağına alırsın canım.. Dua edicem senin için sen de pozitif düşün :)

degerin normal canim sana önerim 8. haftada git öbür türlü cok stres oluo insan
Bende gibigibiyim le ayniyim 8+2 iki hafadir kalb atisi alamadik persembe gidicem bende insAllah bebek yavas gelisiyor bide
Canım inşallah senden güzel haberler alıcaz ben inanıyorm gelişme olduğu sürece umut var hiç canını sıkma :KK200:

O eski eşim olucak .... şimdi bişey diycektim de neyse 2 tane bebeğin günahına soktu beni öbür dünyada iki elim yakasında olucak belki de o yavrularım sağlıklı olucaktı :KK43:

Canim böylesi hayirliymis yapacak birsey yok
Hakkimizda hayirli olani nasip etsin Rabbim
Yarin 12.30 da randevum kadinin ultrasonda eski ya bakalim
Kizkardesim türkiyede bio enerji uzmani a tedavi oluyor dedim ona sor bi sebeb ne olabilir
Sol yumurtalik calismiyor bebege kan gitmior o nedenle kayip yasiyor demis
Gelsin tedavi edelim demis

Kızlar hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim ama malesef bebeğimizi kaybetmişiz dün büyük detaylı vajinal ultrasonla bakıldı 6+2 de gelişim durmuş kalbi hiç atmamış bebeğimin :KK43:( Yarın tıbbi tahliye yapılacak :KK43: Hep hayırlısı için dua etmiştim demekki hayırlısı böyleymiş

canım o duyguyu biliyoruz ama elimizden bişey gelmiyor. demiştim ya önceden sana. 3 aylık bebeğim karnımda öldü. olabiliyor malesef. ama bak ne dicem. doktor bana demişti ki. 'kalp durması bebeğin hasta olduğunu gösterir.' (ilk 3 ay için) hasta olan bebeği vücut kabul etmiyor ve ölüyormuş.

bu kürtaj olayı seni korkutmasın diye, sana olacakları anlatayım dedim,
belki biraz rahatlarsın diye, o sebepten sormuştum.
istenilen bir gebeliğin bitmek zorunda olması zor, ama Allah sabrını veriyor.
ben ilk 1 saat dedim ki, 3 ay nasıl beklerim geçermi ş
Belki de Allah bana ceza veriyo böyle :KK43:
öyle düşünme bir çok kadın kürtaj oluyor, sonra sağlıklı bebekleri oluyor.
ben hiç aldırmadım benim günahım ne peki
insanların bu dünyada bir sürü sınavı var bizimki de belki anne olamamak
hayırlısını ver Rabbim diyen insanlar, bebek sahibi olamıyorsa demek ki bunda da vardır bi hayır demeliyiz.

Canim böylesi hayirliymis yapacak birsey yok
Hakkimizda hayirli olani nasip etsin Rabbim
Yarin 12.30 da randevum kadinin ultrasonda eski ya bakalim
Kizkardesim türkiyede bio enerji uzmani a tedavi oluyor dedim ona sor bi sebeb ne olabilir
Sol yumurtalik calismiyor bebege kan gitmior o nedenle kayip yasiyor demis
Gelsin tedavi edelim demis
Sana hep üstten mi bakılıyo canım hiç vajinal ultrason yapıldı mı bak beni radyolojiye yolladılar orda daha detaylı bakıldı 3 günlük bi fark çıktı 5+6 gözüken bebek 6+2 gözüktü orda bi de öyle mi baktırsan? Bi de ben alternatif tıbba da so çare gözüyle bakıyorum hep ama faydası olan şeyler oluyo benim allerjimi oldukça hafifletti mesela Biorezonans yaptırmıştım neden olmasın denemekten bi zarar gelmez onu da bence gitmelisin

canım o duyguyu biliyoruz ama elimizden bişey gelmiyor. demiştim ya önceden sana. 3 aylık bebeğim karnımda öldü. olabiliyor malesef. ama bak ne dicem. doktor bana demişti ki. 'kalp durması bebeğin hasta olduğunu gösterir.' (ilk 3 ay için) hasta olan bebeği vücut kabul etmiyor ve ölüyormuş.
Çok sağol canım hayırlısı böyleymiş. Ben de dün doktorla detaylı konuştum aynı şeyleri söyledi bu doğanın bi savunma mekanızması sağlıklı nesiller için dedi ben de onunla kendimi teselli etmeye çalışıyorum napiim

bu kürtaj olayı seni korkutmasın diye, sana olacakları anlatayım dedim,
belki biraz rahatlarsın diye, o sebepten sormuştum.
istenilen bir gebeliğin bitmek zorunda olması zor, ama Allah sabrını veriyor.
ben ilk 1 saat dedim ki, 3 ay nasıl beklerim geçermi ş

öyle düşünme bir çok kadın kürtaj oluyor, sonra sağlıklı bebekleri oluyor.
ben hiç aldırmadım benim günahım ne peki
insanların bu dünyada bir sürü sınavı var bizimki de belki anne olamamak
hayırlısını ver Rabbim diyen insanlar, bebek sahibi olamıyorsa demek ki bunda da vardır bi hayır demeliyiz.
Çok haklısın canım hayırlısı neyse o olsun ama yine de insanın aklına geliyor işte ne kadar zorunlu yaptırmış olsam da bu günaha girdim işte düşünmeden edemiyorum :KK43:

Çok haklısın canım hayırlısı neyse o olsun ama yine de insanın aklına geliyor işte ne kadar zorunlu yaptırmış olsam da bu günaha girdim işte düşünmeden edemiyorum :KK43:
ben kendimi affediyorum,rabbimde beni affetsin de.
suçluluk duygusundan kurtulmadan mutlu olamazsın.
önümüzde güzel günler var inşallah.
ben 35 yaşındayım, daha çok küçüğüm hayatımın en güzel yaşlarındayım diyorum
geçmiş bitti gitti hatası ve günahıyla

ben kendimi affediyorum,rabbimde beni affetsin de.
suçluluk duygusundan kurtulmadan mutlu olamazsın.
önümüzde güzel günler var inşallah.
ben 35 yaşındayım, daha çok küçüğüm hayatımın en güzel yaşlarındayım diyorum
geçmiş bitti gitti hatası ve günahıyla
Haklısın canım Allahım affetsin bundan sonrasına bakıcaz artık yolumuzun

Sana hep üstten mi bakılıyo canım hiç vajinal ultrason yapıldı mı bak beni radyolojiye yolladılar orda daha detaylı bakıldı 3 günlük bi fark çıktı 5+6 gözüken bebek 6+2 gözüktü orda bi de öyle mi baktırsan? Bi de ben alternatif tıbba da so çare gözüyle bakıyorum hep ama faydası olan şeyler oluyo benim allerjimi oldukça hafifletti mesela Biorezonans yaptırmıştım neden olmasın denemekten bi zarar gelmez onu da bence gitmelisin
Hep alttan bakılıo canım yarın hayır lı haberle dönerım ınsAllah

X