8. haftada bebeğimin kalp atışları yok gelişimi geride lütfen yardım edin!!

Dr kürtah rahme zarar veriyor dedi o nedenle önce hapla deneyelim dedi kanama baslasi bakalim hayirlisi
Cytotec ilacin adi turkiyede yasakmis
Bende hala beklemedeyim pazartesi olacak kürtaj büyük ihtimalle ama beni beklemek yedi bitirdi ne kadar güçlü olmaya çalışsam da kahroluyir içimde birseyler birde kürtaj olacağım gün kayinvalidemler gelecek şehir dışından ilk defa bizim eve

Bebegimi aldilar kizlar tahliye sorunsuz gecti zaten hicbisey duymadim doktor 2 adet korunmami istedi sadece sonrasinda insallah yine hayirli haberler verebilirim size.. @hiras canim ben de uzun bi bekleme suresi gecirdim radyolojide de bakildi en sonunda keske bi umut olsaydi bebegim gorunuyodu benim ama malesef gelisimi 2 haftada 1 mm bile ilerlemedi yani sorun sadece kalp atisi degildi oyle olsa elbette aylarca bile beklerdim :KK43: senin bebeginin yasamasina da cok sevindim Allah sana bagislasin insallah..

Bende hala beklemedeyim pazartesi olacak kürtaj büyük ihtimalle ama beni beklemek yedi bitirdi ne kadar güçlü olmaya çalışsam da kahroluyir içimde birseyler birde kürtaj olacağım gün kayinvalidemler gelecek şehir dışından ilk defa bizim eve
Canim biliyorum cok zor bi surec ama umudunu kaybetmemeye calis insallah hersey yoluna girer bebegin sana doner :KK43:

Bebegimi aldilar kizlar tahliye sorunsuz gecti zaten hicbisey duymadim doktor 2 adet korunmami istedi sadece sonrasinda insallah yine hayirli haberler verebilirim size.. @hiras canim ben de uzun bi bekleme suresi gecirdim radyolojide de bakildi en sonunda keske bi umut olsaydi bebegim gorunuyodu benim ama malesef gelisimi 2 haftada 1 mm bile ilerlemedi yani sorun sadece kalp atisi degildi oyle olsa elbette aylarca bile beklerdim :KK43: senin bebeginin yasamasina da cok sevindim Allah sana bagislasin insallah..
Gecmis olsun canim senin ilk kaybinmiydi arastirma yapilacakmi
Bana ilk 6 haftadan sonra arastirma yapilir dedi bekleme süresini konusmadik hapi koyduktan sonra 6 saat sancilandim bel karin agrisi cektim 6 saat sonunda
Kanama basladi 3 saat yogun oldu daha sobra normale döndü pazartesi kontrol edecekler insAllah

Canim hap istesen önce onla dene en azindan rahme zarar verilmez rahat gecer

Gecmis olsun canim senin ilk kaybinmiydi arastirma yapilacakmi
Bana ilk 6 haftadan sonra arastirma yapilir dedi bekleme süresini konusmadik hapi koyduktan sonra 6 saat sancilandim bel karin agrisi cektim 6 saat sonunda
Kanama basladi 3 saat yogun oldu daha sobra normale döndü pazartesi kontrol edecekler insAllah
Cok gecmis olsun cnm zaten psikolojik olarak yipratici bi surec bi de aci cekmissin fiziksel olarak :KK43: bnm bu sekilde ilk kaybim cnm insallah bi daha olmaz hicbirimizin

Bu ilk gebelik miydi senin

Allah sabır versin canım çok çok çok üzüldüm :KK43: inşallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı şekilde bir yavrun olur, böylesi hayırlıymış demekten başka bir şey gelmiyor elden.. Allah yardımcınız olsun.. Sağol canım hepimizin bebekleri bizimle olsun sağlıklı olsun inşallah..

Kontrolum vardi bugun rahim kismen bosalmis az parca var ilac icerek onu da dusurucem
Cok sukur kolaylikla atlattim

="GurbetGuzeli, post: 42100064, member: 28479"]Kontrolum vardi bugun rahim kismen bosalmis az parca var ilac icerek onu da dusurucem
Cok sukur kolaylikla atlattim[/QUOTE]
Geçmiş olsun canım bu son kaybın olsun inşallah tez vakit Rabbim sağlıklı bir gebelik nasip etsin sana ve tüm isteyenlere uzulmemeye çalış lütfen için sıkılırsa buralardayım

X