Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın kızlar. Hacercim çok geçmiş olsun inş kalbinde bi sorun yoktur. çubuğun ben günlüğe nerden giriliyo bilmiyorum ama sanırım baban rahatsızmış çok geçmiş olsun arkadaşım. Allah anamıı babamızı başımızdan eksik etmesin. Esracım seninde oluşuna çok geçmiş olsun. Evde ocuk hasta olmasında biz olalım çok zor oluyo biliyorum yani.
Akşam karnıbahar ve pilavlı tavuk yedim. Sabahta bi parça ekmek aldım accık çikolata ile.
Kızlar ya ben bi türlü adapte olamıyorum bu diyet işine ne yapacağımı şaştım. Tamam başlıyorum bu iş olacak diyemiyorum. Off yaa

Sehercimm ben de aynı oldum bir türlüüü tamam diyete başladım diyemiyorumm ama eskiden böyle değildimm
78lerden 58 e indim daha önce

ara yarım elma yedim
öğle yemeğim yoğurtlu patates salatası olacak bir küçük kase

iyi günler takımcım a.s.
sabah erkenden kalkıp doktora gittim, kardiyolog olmadığı için dahiliyeye gittim
hastane müdürü tanıdık olduğu için ilk hasta bendim
doktor gelene kadar odasında bekledim 2 saat :1shok:

neyse anlattım şikayetlerimi, kalp grafiğimi istedi
kalp grafiğimi çektirdim, baktı, kalbimi dinledi
sonuç ne mi?

kalbimde istemsiz atışlar varmış, yani normalin dışında bir seyirle atıyormuş istemsiz olarak
bir ilaç verdi ve ilaç bitene kadar her gün kullanmamı istedi,
eğer ilacı kullanırken de aynı şikayetlerim devam ederse hemen bir kalp doktorunun görmesini istedi
işin kötü tarafı şu ki: ilaç kilo aldırıyor, iştah açıyor, kabızlık yapıyor, hafızada kayıba neden oluyor, kalp çarpıntısı yapıyor, depresif hallere sokuyor :bbo: yani olumsuz ne varsa yan etkilerde yazıyor. kilo alırsam şaşırmayın lütfen

umarım ilaç geçirir sorunlarımı, kilo işi kolay nasıl olsa...

Arkadaşlarr hepinize tek tek geçmiş olsun diyorummmm

Acaba havalardanmı böyle oldukk bizim burda 2 gündür çok güzell hemen kıyafetlerii inceltince rahtsızlandımm

Bende dün akşam eşimle msnden konuştummm ,63 oldum aşkım dedimm sakın 58 olmadan gelme yanıma deddiii

Sanki o öyle deyince daha bir gaza geldimmm ,umarım başarırımmm

Arkadaşlarr hepinize tek tek geçmiş olsun diyorummmm

Acaba havalardanmı böyle oldukk bizim burda 2 gündür çok güzell hemen kıyafetlerii inceltince rahtsızlandımm

Bende dün akşam eşimle msnden konuştummm ,63 oldum aşkım dedimm sakın 58 olmadan gelme yanıma deddiii

Sanki o öyle deyince daha bir gaza geldimmm ,umarım başarırımmm

canım eşin nerde ki benim kide sıkılaşmaya başlamışsın diye gaza getiriyo

iyi günler takımcım a.s.
sabah erkenden kalkıp doktora gittim, kardiyolog olmadığı için dahiliyeye gittim
hastane müdürü tanıdık olduğu için ilk hasta bendim
doktor gelene kadar odasında bekledim 2 saat :1shok:

neyse anlattım şikayetlerimi, kalp grafiğimi istedi
kalp grafiğimi çektirdim, baktı, kalbimi dinledi
sonuç ne mi?

kalbimde istemsiz atışlar varmış, yani normalin dışında bir seyirle atıyormuş istemsiz olarak
bir ilaç verdi ve ilaç bitene kadar her gün kullanmamı istedi,
eğer ilacı kullanırken de aynı şikayetlerim devam ederse hemen bir kalp doktorunun görmesini istedi
işin kötü tarafı şu ki: ilaç kilo aldırıyor, iştah açıyor, kabızlık yapıyor, hafızada kayıba neden oluyor, kalp çarpıntısı yapıyor, depresif hallere sokuyor :bbo: yani olumsuz ne varsa yan etkilerde yazıyor. kilo alırsam şaşırmayın lütfen

umarım ilaç geçirir sorunlarımı, kilo işi kolay nasıl olsa...

canım tekrar geçmiş olsun
umarım ilaçla düzene girer takma kafana önemli olan saglığın:Saruboceq:

hacercim geçmiş olsun canım
sen iyileşde kilolar verilir önce sağlık

edacım eşler böyle delirtiyolar bazen ama iyide gaz oluyor
benimkide bazen 50 kilonun altındaki hallerin çok güzeldi diyor
gaza geliyorum ama artık o kadar zayıf olmak istemiyorum ben
55 e iniymde öpsün alnına koysun valla
yeter bana

bu arada bu gün 1 saat yürüdüm
ama bu sefer çok zorlandım ya bacağım ağrıdı sanırım çok hızlı yürüdüm şimdi biraz uzanıp dinlenecem

ben geldiiim
dr.a gittim öğlen
kan aldılar,kafa ve akciğer filmi çektiler
sinüslerim kötüymüş,çok üşütmüşsün dedi dr
ilaçlarımı yazdı,aldım geldim

canım eşin nerde ki benim kide sıkılaşmaya başlamışsın diye gaza getiriyo

Serapcım eşim polonyadaa şuan:a015:

5ay önce bende polonyadaydımmm 2 yıl kadar ama kızlarımın okulundan dolayıı türkiyeye geldimm ,satenn temmuzda tamamenn türkiyeye dönüş yolu gözüküyor bizeee

Bu arada canım ben 1 buçuk yıldır bu yarışmadaydımmm bu gurubunn ennnnnnnn eskilerindenn oluyorum ben bu yarışmaya 78le girmiştimm ve 58 kiloyla ayrılmıştımm tabikii bunlarınn hepsini 2 yılda polonyada verdimmm

sonra bu yarışmadan çıkınca uzun zaman sonra dikkat etmediği m için 63 olmuşum tekrarr
ve böyle olmayacak deyipp tekrar grubum geri geldimmm bendeee
kısaca anlatayım dedimmm kendimi tanımanız açısından beni

hacercim geçmiş olsun canım
sen iyileşde kilolar verilir önce sağlık

edacım eşler böyle delirtiyolar bazen ama iyide gaz oluyor
benimkide bazen 50 kilonun altındaki hallerin çok güzeldi diyor
gaza geliyorum ama artık o kadar zayıf olmak istemiyorum ben
55 e iniymde öpsün alnına koysun valla
yeter bana

bu arada bu gün 1 saat yürüdüm
ama bu sefer çok zorlandım ya bacağım ağrıdı sanırım çok hızlı yürüdüm şimdi biraz uzanıp dinlenecem

benimki zeynepcimm 58 e indiğimdedee başka vermeee böyle kal diyordu hatta sinirlenippp tartımı kıracaktııı ,şimdidee aldığım kiloları geri ver diuorrr

Son düzenleme:
Bacular ben iyi değilim malesef,

Akşam yemeğim: 2 kaşık kıymalı pırasa, yoğurtlu börülce salatası

Babacım hastayım diye pasta almış bana, ondan yerim akşam da. kıyamam babişkoma :asigim:

Bugün yaptıklarımdan b ahsedeyimmm

öncede yaptığımm gibi kendime güzelce lahana suyundan hazırladımm ve öğlen akşam içitimm sankii bunu içince yemeklere saldırmaktan vazgeçiyorum gibi geliyorrr

birdee lahananın göbeğini soğanla kavurdumm salçalı baharatlıı dolaba koydummm
öğlenleri yemek bulamuyıorummm bazenn ,o yüzdenn öğlenleri bunu yemeyii düşünüyoru yoğurtlaa ve ekmekleee

mrb kızlar nasılsınız ben herzamanki gibi yorgun bitkin oğluşumda daha iyi şükür
sabah klasik kahvaltı hastanede
öğle yarım simit
akşam yayla çorbası 1 dilim kepek ekmeği iyi geceler kızlar tekrar hasta olanlara geçmiş olsun

iyi geceler kızlarr
bugün hiç giremedim nete malesef sabah kursa gittim 4 gibi geldim temizlik yaptım yemek hazırladım akşamda görümcemleri çağırdım yemeğe yeni gittiler bende eşimden fırsat bulur bulmaz nete girdim.
bugün yediklerime gelince kahvaltıda müsli
öğlen kursta yarım pide
akşamda bir kase çorba ve 4 y.k bulgur pilavı
çayın yanında da 2 tane petibör bisküvi .
birazdan da stepper ımı yapacağım

X