Bebek Beslenmesi Acil!! Endoskopi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
1 yaşındaki oğlumda da kusma problemi var.dr.beyin muayenesi bakırköyde ve ücreti 250 tl arkadaşlar.Biraz pahalı geldi bize.Birde Modipol de haftanın 2 günü görev yapıyor diye yazmışsınız.Hangi hastanede acaba,bilgilendirirseniz,sevinirim.Tşk.

arkadaşlar yazıalrınızı okudum benimde 15 aylık bir kzıım var bu zman kadar çok zoraki yeid geçenelrde ilk defa iştahı düzldi diye sevinmiştim ki 2 hft.anca yedi 4 öğün olarak yanii azar azar..şimdilerde de yine aynı problem karşılaştık hep iştahsız hep iştahsız sipraktini kullandım minadexi 1 13 aya kadar kullandım ve zinko çinko yetmezliği bir dürü ilaç kullandım miğde .içinde ilaçlar kullandık zantac ve debridat kusma vardı önceleri hala ısrar ettimmi kusar ama bir fayda förmedim şimdileede de vimin c kullanıyorum ama 2 hft.,iiyiydi yine eski halini geri aldı kan ve idrar kültür yapıldı iyi denildi 5 buçuk aylıkkne de ultrasonda miğdesine gırtlağına bakıldı kemik yaşına bakıl bir sorun çıkmadı anlamıyoprum sorunun ne olduğunu acaba ne yapabilirim bende....bu aultrasona vs. gibi şeyelre bebeğe azararlı mı acaba...

X