Adana'da Tüp Bebek Yada, Mikro Yaptiranlar Buraya Lütfenn!!!!

Merhaba arkadaşım ben ankadada 2. Deneme yaptım 2. De hamile kaldım merak ettiğin bişey varsa yardımcı olabilirim istersen

merhaba ben 2. denememi ankadada yaptırcam.9 tane dondurulmuş emriyom var.sizin emriyolar çözülünce sağlıklı devam etmedi mi ben yanlış mı anlamışım.2.denemeniz 1.denemenizden ne kadar sonra oldu bana yardımcı olurmusunz süreç konusunda.

inan çok üzüldüm benim içime kurt düştü bikere buda basarı sansımızı azaltır o yüzden feza beyde devam edecegim umarım senin için en hayırlısı olur inanmak çok önemli gökhan beyde allah var süper bir adam ben gökhan beye hayran kaldım çok inanılmaz motive edici bir doktor işte çevredeki aldıgım tepkiler kötü etkiledi beni rabbim yazmışsa alnımıza her türlü olur bu düşünceler sadece tedbir rabbimin dediği olur inşallah bu defa bebek iyice tutunur canım yine biz seninle irtibatta olalım sonuçta aynı şehirdeyiz birbirimize ihtiyacımız olur belkim ikimizde tekrardan hamile kalırız buluşup kutlama yaparız:))

Çok iyi etmişsin kafan rahat olsun öncelikle inşallah canım güzel haberler verebiliriz birbirimize, bende Mayıs ayında doldurmuşlarla 5. Deneyeceğim seninde güzel haberlerini bekliyorum, forumda göremezsem bile özel mesaj at mutlaka, hakkımızda hayırlısı...

Çok iyi etmişsin kafan rahat olsun öncelikle inşallah canım güzel haberler verebiliriz birbirimize, bende Mayıs ayında doldurmuşlarla 5. Deneyeceğim seninde güzel haberlerini bekliyorum, forumda göremezsem bile özel mesaj at mutlaka, hakkımızda hayırlısı...
inşallah hayırlısı olur hakkımızda tamam sana yazarım çok az kaldı şubatta başlıyoruz

merhaba ben 2. denememi ankadada yaptırcam.9 tane dondurulmuş emriyom var.sizin emriyolar çözülünce sağlıklı devam etmedi mi ben yanlış mı anlamışım.2.denemeniz 1.denemenizden ne kadar sonra oldu bana yardımcı olurmusunz süreç konusunda.

Ankadadaki ilk denememde yumurtalarım boş çıktı tedavi iptal, sonra kendimi toparlamam zor oldu 1.5 yıl ara verdim, bayağı bir travma yaşadım açıkçası ama normalde 6 ay ara versen yeter, hatta dondurulmuş olursa 2 ay ara versen yeter. 2. Denemde 38 yumurta toplandı, pcoluyum ben, 24 tanesi döllendi, hepsi donduruldu, 2 ay sonra 12 tanesi çözüldü, 2 tanesi 5. Güne gitti ve transfer edildi, bir tanesi tuttu, keseyi falan gördük ama 8. Haftada kalp atışı olmadığından kürtaj oldum, Mayıs ayında Rabbim nasip ederse 5. Denemeye başlayacağız, 12 adet dondurulmuşum var, bakalım artık hakkımızda hayırlısı...

Son düzenleme:
Ankadadaki ilk denememde yumurtalarım boş çıktı tedavi iptal, 2. Denemde 38 yumurta toplandı, pcoluyum ben, 24 tanesi döllendi, hepsi donduruldu, 2 ay sonra 12 tanesi çözüldü, 2 tanesi 5. Güne gitti ve transfer edildi, bir tanesi tuttu, keseyi falan gördük ama 8. Haftada kalp atışı olmadığından kürtaj oldum, Mayıs ayında Rabbim nasip ederse 5. Denemeye başlayacağız, 12 adet dondurulmuşum var, bakalım artık hakkımızda hayırlısı...
bendede pko var ama bendeki etkisi çok hızlı kilo almam şuandada kilom var okuduklarım hep pkoda şansın yüksek oldugu ama bilmiyorum hakkımızda hayırlısı işte kader işte bizimkisi

bendede pko var ama bendeki etkisi çok hızlı kilo almam şuandada kilom var okuduklarım hep pkoda şansın yüksek oldugu ama bilmiyorum hakkımızda hayırlısı işte kader işte bizimkisi

Canım kilo faktörü çok önemli bizim için ben sın denemeden önce diyet ve spor yaparak 7 kilo verdim ve hamile kaldım, faydası olur eminim, 2-3 kilo bile fark eder yani, gerçi hamile kaldıktan sonra ilaclar iğneler derken aldım yine sonrada moral bozukluğu dikkat etmedim eski kiloma döndüm ama Mayıs ayına kadar 10 kilo vermeye çalışacağım, 10 olmasa bile ne kadar versem kardır :KK1:

Canım kilo faktörü çok önemli bizim için ben sın denemeden önce diyet ve spor yaparak 7 kilo verdim ve hamile kaldım, faydası olur eminim, 2-3 kilo bile fark eder yani, gerçi hamile kaldıktan sonra ilaclar iğneler derken aldım yine sonrada moral bozukluğu dikkat etmedim eski kiloma döndüm ama Mayıs ayına kadar 10 kilo vermeye çalışacağım, 10 olmasa bile ne kadar versem kardır :KK1:
sen arastırmalarına göre dedikleri gibi şansımız yüksekmi

tubishhh cnm seni gördüğüme çok sevindim nerelerdesin kasım topiğindde ne güzel konusuyorduk...sonra girmedin çok fazla ..tüp bebek günlüğümüz topiğindeyim çogunlukla arasıra oraya da gelsene cnm..

Ahh canım benim çok sevindim bende seni gördüğüme, hergün girip bakıyorum çoğu zaman bişey yazmıyorum, Kasım topigine giremiyorum, ilk hamilesi bendim o topigin ve bebeğimi kaybettim, benden sonra iki arkadaş daha kaybetti, sonrada kimse girmez oldu, kendimi kötü hissettim açıkçası benim uğursuzluğumuş gibi geldi öyle işte, şeb neler yapıyorsun

Ahh canım benim çok sevindim bende seni gördüğüme, hergün girip bakıyorum çoğu zaman bişey yazmıyorum, Kasım topigine giremiyorum, ilk hamilesi bendim o topigin ve bebeğimi kaybettim, benden sonra iki arkadaş daha kaybetti, sonrada kimse girmez oldu, kendimi kötü hissettim açıkçası benim uğursuzluğumuş gibi geldi öyle işte, şeb neler yapıyorsun
aşkolsun canım yaaaaaaaaaaaa ne uğursuzluğu hakkınızda hayırlısı oymuş kuzum...evet ilk hamilemiz sendin ben tedaviye yeni başlamıştım çok iyi hatırlıyorum ama olsun bi daha olcak inşallah canım yaaaaaa inanıyorum ben lütfen sen de inan...bu arada ben de adanalıyım canım sen de mi adanadasın?ben ne yapim negatiften sonra 45 gün filan geçti canım 3. adetim oldu ve bitmek bilmio bugün 10. günüm ve hala sanki ilk gün gibi leke gibi değil...işte böyle tatlım onun dışında evde oturuyorum:)))))sen napıosun?

aşkolsun canım yaaaaaaaaaaaa ne uğursuzluğu hakkınızda hayırlısı oymuş kuzum...evet ilk hamilemiz sendin ben tedaviye yeni başlamıştım çok iyi hatırlıyorum ama olsun bi daha olcak inşallah canım yaaaaaa inanıyorum ben lütfen sen de inan...bu arada ben de adanalıyım canım sen de mi adanadasın?ben ne yapim negatiften sonra 45 gün filan geçti canım 3. adetim oldu ve bitmek bilmio bugün 10. günüm ve hala sanki ilk gün gibi leke gibi değil...işte böyle tatlım onun dışında evde oturuyorum:)))))sen napıosun?

Yok canım ben Mersinde yaşıyorum ama tedavilerim Adanada oluyor, doğru söylüyorsun hayırlısı böyleymiş demek ki, bende Mayıs ayını bekliyorum , zaten çalışıyorum zaman hemen geçiyormuş gibi geliyor, bir yanim hemen Mayıs gelsin tedavi olayım diyor ama bir yanımda korkuyor işte olumsuz olur diye, anlayacağın beklemesi daha iyi su anda o zamana kadar alıştırırım kendimi ne yapalım Allah büyük...

Yok canım ben Mersinde yaşıyorum ama tedavilerim Adanada oluyor, doğru söylüyorsun hayırlısı böyleymiş demek ki, bende Mayıs ayını bekliyorum , zaten çalışıyorum zaman hemen geçiyormuş gibi geliyor, bir yanim hemen Mayıs gelsin tedavi olayım diyor ama bir yanımda korkuyor işte olumsuz olur diye, anlayacağın beklemesi daha iyi su anda o zamana kadar alıştırırım kendimi ne yapalım Allah büyük...
olumsuz olmicak inşallah bu sefer ...tubish şu aşı diye bişe varya düşük yapanlar için kullanılıyor eşinden kan alıp sana veriolar maviella filan yaptırıyordu ya onu bi araştırsana ya...biz de martta yaptıralım diyoruz bakalım artık ...

olumsuz olmicak inşallah bu sefer ...tubish şu aşı diye bişe varya düşük yapanlar için kullanılıyor eşinden kan alıp sana veriolar maviella filan yaptırıyordu ya onu bi araştırsana ya...biz de martta yaptıralım diyoruz bakalım artık ...

Hayırlısı canım benim, lenfosit aşısıydı adı galiba, onu tekrarlayan düşüklerde yapıyorlar, genetik sonuçlarını falan birlikte degerlendiriyorlar o şekil oluyor bildiğim kadarıyla, ay Mart mı az kalmış :21: inşallah güzel haber alırsın sonra bende peşinden gelirim:KK55:

mrb turguoisse ve tubisc ben sizlerle ekim topiğinde yazışmıştım tubiş hamile kalınca çok sevinmiştim bana umut olacaktı ama olmadı onun düşük yaptığı dönemde bende negatifi almıştım ondan sonrada dediğiniz gibi yazacak bişey bulamadım ama hergün okudum yazılanları bizim ekim topiği kapandı galiba ama ben nisanda tekrar başlıycam hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun.sadece slm vermek istedim hepinizi öpüyorum .kahramanmaraştan NURAY:)

mrb turguoisse ve tubisc ben sizlerle ekim topiğinde yazışmıştım tubiş hamile kalınca çok sevinmiştim bana umut olacaktı ama olmadı onun düşük yaptığı dönemde bende negatifi almıştım ondan sonrada dediğiniz gibi yazacak bişey bulamadım ama hergün okudum yazılanları bizim ekim topiği kapandı galiba ama ben nisanda tekrar başlıycam hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun.sadece slm vermek istedim hepinizi öpüyorum .kahramanmaraştan NURAY:)

Ahh canım benim, ekim ayı bize uğurlu gelmemiş anlaşılan, inşallah yeni tedavilerimiz olumlu sonuçlanır ve devam eder, sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin güzel haberlerini bekliyorum...

Son düzenleme:

Slm kızlar bende Eylül-Ekim topigindeydim ve tubis bana umut olmuştu ilk hamilemizdi topikteki cok sevinmiştik onun adına arkasından hep pozitif haberler gelmişti arkadaslardan ve tubisin uğuruna bağlamıştık :)))bende o mutlu haberi o topikte almıştım ikinci transferimdi ve dondurulmuş transferi yapmıştık cok inanmıştım ve allahıma siginmistim.Cm şükür yüzümü guldurdu.Suan 15 haftalık hamileyim.Bu arada bende Adanaliyim ama Almanya'da yasıyorum.Rabbim bu yolda herkesin yar ve yardımcısı olsun.isteyen herkes icin hergece dua ediyorum.Allah sesimizi duysun Isallah Amin.

Hayırlısı canım benim, lenfosit aşısıydı adı galiba, onu tekrarlayan düşüklerde yapıyorlar, genetik sonuçlarını falan birlikte degerlendiriyorlar o şekil oluyor bildiğim kadarıyla, ay Mart mı az kalmış :21: inşallah güzel haber alırsın sonra bende peşinden gelirim:KK55:
evet cnm az kaldı valla inşallah bi probelm çıkmaz da başlarım ve sonu güzel olur inşalah...

kahramanmaraştan nuraycım seni hatırladım:))evet biziim topige giren olmadı ben de girmedim sonra baktım kimse yok...ben de tüp bebek günlüğümüz topiğine giriyom orası çok aktif beklerim sizleri de gelin mutlaka ben genelde orayım..

Slm kızlar bende Eylül-Ekim topigindeydim ve tubis bana umut olmuştu ilk hamilemizdi topikteki cok sevinmiştik onun adına arkasından hep pozitif haberler gelmişti arkadaslardan ve tubisin uğuruna bağlamıştık :)))bende o mutlu haberi o topikte almıştım ikinci transferimdi ve dondurulmuş transferi yapmıştık cok inanmıştım ve allahıma siginmistim.Cm şükür yüzümü guldurdu.Suan 15 haftalık hamileyim.Bu arada bende Adanaliyim ama Almanya'da yasıyorum.Rabbim bu yolda herkesin yar ve yardımcısı olsun.isteyen herkes icin hergece dua ediyorum.Allah sesimizi duysun Isallah Amin.
aaaaaaaa seni de çok iyi hatırladım ekimci kasıncılar burda toplanıcaz galiba yeniden :KK9::KK9::KK9:maşallah kız bebeişi büyütmüşsün Allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar::nazar:ben de dua ediyorum valla her isteyene...

Evet canım ard arda almıştık güzel haberleri ama ne yazık ki benim rüyam yarım kaldı, bi kendime uğurlu gelmemişim galiba :KK1: senin adına çok sevindim güzel gidiyordur umarım, bende Mayıs ayında dondurulmuşlarımla 5. Denemeyi yapacağım, Rabbim yüzümüzü güldürsün, kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah, sende bol bol dua et bize...

arkadaşlar merhaba aranızda tüp bebek için rapor çıkaran varsa yardımcı olabilir mi? illa regli iken mi gitmek gerekiyor... bu ay reglim dün bitti hava şartları yüzünden ulaşım yoktu diğer şehirlere bulunduğum şehirde tüp bebek merkezi yok. bu hafta yollar açıldı diğer reglimde başlamak istiyorum . b u hafat gitsem rapor çıkarabilirmiyim? netten baktım anlamadım bilen varsa yardım edin banaaa.... adanada başkentte denemek istiyorum raporu orda çıkarmaya çalışcam ama çıkarırlar mı ki?

X