Adet gelmeden önce hamile belirtileri neler olabilir neden şüphelenmeliyim sizce???

ßende kime sorduysaM 'ooo o beLirtiLerin hepsi adetini geçtikten sonra başLAr'diolar..
Çok nadir yani okadar adetten 10 gün önce ya da 5 gün önce beLirti gösteren ..Daha bebek rahme oturmamıştır gebeLik tam anLamıyLa başLamamıştır neyin beLirtisi oLsun..
Ama biz dayanaMioz işte :) Kısacası çatLasan da patLasanda adetinin geÇmesini bekLicen :) garanti sonuç için hemde boşuna stres yapıp üzüLmemek için..TestLere verdiğim paraLara yazık yaa..

Eslem aynen dediğin gibi canım. Doktorlar da aynısını söylüyor adete 10 gün varken hamilelik belirti vermezmiş o belirtiler ya psikolojikmiş yada baska hastalıklardan kaynaklanıyormus. sadece gögüslere dikkat edin diyorlar ilk belirtiyi gögüsler veriyormus. zaten burda yazılan hamilelik belirtileri adetten de önce yasanıyor ben her adetimden önce hemen hemen hepsini yasıyorum mesela okuduklarımdan dolayı acaba tesadüfen oldu mu diye düşünüyorum hatta bazen öle kaptırıyorum ki ilaç dahi almıyorum :KK70:D ama bi bakıyorum kırmızılar:KK70: ben hamile kimi tanıdıysam adet günü gecene kadar belirti vermedi diyor adet günü gectikten sonra gögüs agrıları mide bulantısı falan baslıyormus. Aman cok uzun oldu kafanızı sisirdim galiba...

€wt cnm bizimkiLErin hepsi psikoLojik..
Dün bi görsen beni iyiki 2 gün geçmiş..ay diom midem bulanio.
Hiç bi iş yapmiorum oturtum yattğm aşağı..Gece kırmızı kartı yedik ama :)
€n kötüsü de eşLerimize mahçup oLuos bu şekiLde..
İnş bidaha ki ay böyLe şeyLer yapmayı düşünmüorum..
Zaten karar aLdık 5 gün geÇmeden test bebek LAfLArı yOq:1ninca:

ayy ozaman bende psiklojık yapıyorum sanırım kızlar dün canım ayva cok istedi bugunde haslanmıs mısır esime diyorum sunları istiyom diye adamın gözleri parlıyo hemen haileyimdir diye işin bide mahcup olmaa kısmı var demi ESLEMCİM haklsısın inanki bari ne cekersem cekeyim bahsetmemeyeim esime taki adetim 5 gün gecene kadar

kızlar aslında dediğiniz doğru.biz öyle hevesle bekliyoruz ki her şeyi hamileliğe yoruyoruz.mesela havalar soğumaya başladı bu günlerde ben de çorapsız filan geziyorum ee tabi o da sancı ve kasıklarda oğrı yapıyor.aman diyorum yoksa hamişmiyim.ama ilgisi yok yani...o yüzden kızlar kendimize dikkat etmemiz lazım...bi de insan sürekli kendini dinliyor bu günlerde...

bizde ilk defa bu ay denedik hmde yumurtlama dönemimi 2 gün geçmişken,olmaz imkanı yok diyodum ama yinede içten içe heveslenmişim 1 hafta boyunca sabahları midem bulandı ,göğüslerim ağrıdı,uyku ,ateş basmaları derken ayın 17sini, adet olucağım günü ,beklemeden kan testi yaptrdk bayrmda ,negatif çıktı yıkıldım o an ,ve o günden sonra bulantı mulantı kalmadı anladım ki psikolojik:)))))))şimdi karnm ağrıyor adet olucam 2 güne hayırlısı bakalım bidaha da günümü beklemeden heveslenmiycem szde tavsiye edrm hayal kırıklığı kötü oluyor

canım biz de senin gibi yapmıştık 2 ay yani üstünde durmadık.inan ki ben de o kadar heveslenmişim ki bir de düşünüyordum acaba çocuğa hazırmıyız diye...ooo hazırmışız ki üstünde durmadığımız halde hayal kırıklığı yaşadım.ben de karar aldım.bundan sonra ya doğru düzgün denicez ya da denemicez.insan boş yere hevesleniyor sonra hayal kırıklığı...

hadi hayırlısı inşallah hamilesindir.kese yer edinmeye çalıştığı için karın ve kasık ağrısı olurmuş. ama her hamileliğinde aynı belirtiler olmasını bekleme çünkü hepsinde başka durumlar ortaya çıkabiliyomuş. annem diyo, 5 doğum yaptı 5 i birbirinden farklı geçmiş hamileliğinin:CüvCüv:

canım evet hamileymişim...
dilerim isteyen herkese nasib olsun...
sevgilerimle...

datça83 bnde snn gibi doğum izinlerim tatile gelmesin diye düşünmüştüm ama hayırlısı artık plan yapmamak lazımmış demek ki

Allah'ım yazdıklarınızı okudum, çok heyecanlandım..Herhalde hamile olduğumu öğrendiğimde mutluluktan bayılırım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Bende beklediğim adetten önce belirgin tek değişiklik yaklaşık bir hafta önce bir kaç gün süren ateş basması olmuştu. Zaten havalar da sıcaktı ama beni günün her saati ateş basıyordu.
valla bizim buralr soguk ama beni ates basiyorduuu yaklasik bugun 8. gunnnnn simdidede asiri üsüyorum ben yaaaaaaa

kızlar benim adete 8 gün kaldı,beni de ateş basıyor ara ara.bi de bugün çarşı yapayım dedim ateş bastı halsizlik ve uyku hali kendimi ite ite eve getirdim.
ama adet ağrısı gibi ara ara belime bi ağrı vurup gidiyo.çok hafif acaba adet mi olacam yoksa hamile mi olacam meraktan çatlayacam.

merhaba,

geçen ay 17sinde adet olmuştum, 23ünde de bitmişti, normal adet dönemimden 1 hafta erken hasta olmuştum, normal adet başlama tarihlerim her ayın 23 ile 25i gibidir. Dün evde test yaptım, çift çizgi hemen çıktı, son 1 haftadır feci yorgunluk ve uyku halim var, bıraksalar bütün gün uyuyacağım :)

umutlanıp da hayal kırıklığına uğramak istemiyorum, adetim için 23ünü mü beklemeliyim yoksa yarın kan testi yaptırayım mı?

ne önerirsiniz arkadaşlar

canım bilemiyorum idrar testini yenile
kan testini de yaptırırsın akıntın varmı beyaz bi akıntın

kızlar çok erken ama bişey soracağım yumurtlama günlerinde göğüsleri şişen ve ağrımaya başlayan var mı? benim genelde adete 1 hafta kala başlardı bu ay çok erken başladı. daha 19. gündeyim ve göğüslerime dokunamıyorumm.

canım ben bu göğüs olayından anlamıyorum pek ben 17 haftadayım göğüslerimi mıncıklıyorum bile:KK70:D

bugün tekrar test aldım eczaneden, bu da pozitif çıktı :)

ssk kayıtlarında eşimin üzerine gözükmediğim için doktora gidemiyorum ama en geç salı günü ssk göztepeye gidilecek. O zamana kadar beklemek zorundayım. Sizce hamile miyimdir arkadaşlar?

krem gibi akıntım oluyor :kedi:

X