Adetime 1 hafta kala yumurtluyorum. Çoook geç. normal mi?

ya benim sıcaklıgım cok azbir sey dustu:KK43: goguslerim de halen yumusak. bugun 34. gun. bebegim dun duvara tutunmaya basladı. yukarda yanlıs yazmısım 4 gu surcek tutunmas. 2 gu n sonra da hormon slgılamaya baslayacak. insallah yarabbbiiim.
hicbirsy gbelik belirtisi degil biliyorum yani adet icin de aynı belirtiler var. dun aksam mesela yururkn bacaklarımın arası agrıdı. yani nasıl tutulursun da adım atmada zorlanırsın. oyle. bilmiyorum herseyi yormamak lazım:KK43:

kıbelecım bı tane gercek gebelık testlerı var onlardan yapsana erken zamanlı testler hadı bakalım ınsallah olur ama sakın baglanma ben senı baglanmıs gıbı goruyorum

canım benim su anda imkansız cıkmaz. yani erken test bile olsa cıkmaz. cunku daha hormon salgılanmaya bile baslamadı. Yani en erken test kanda belli olan. o bile cıkmaz daha. vucudumun bile haberi yok henuz hamile oldugumdan:)eger hamileysem. soyle dusun 27. gun yumurtlama oldu. bugun daha 35. gun. yani en az 5 gun var. hicbir yerim agrımıyor. hic bir sızlama yok. goguslerim coook hafif. sadece rahmin sag tarafında icten ice cook hafif bir agrı var. eger yerlesiyorsa bugun 2. yerlesme gunu. bugun dahil 5 gunu var yerlesmenin olması icin.(3. gebelik haftasına yeni girdik) sonra da 2 gun alıyor hormon salgılayıp artık vucudun hamile oldugunun farkına varması. yani pazar gununu zor getirecem. insallah adet olmam.

bu arada Evim kusura bakma mesajını yeni gordum. sana da gunaydın:) gerci TR'de aksam oldu ama burada hala oglen:)

Reyyancım, bugun 38. gun. yumurtlamadan sonraki 11. gun. adet gecikmesi acısından da 6. gun. daha test yapmıyorum. cunku henuz çıkmaz. dollenmeden sonra en az 14 gun gecmesi gerekiyor idrara cıkması icin. pazar gunu 41. gun. o gun yapacam insallah.

hicbir belirtim yok. sadece hergun ısım 97.8 olurken(7-8 gundur hic degismedi) bu sabah 98.0 e yukselmis.

kndimi cok fazla kaptıma istemiyorum ama elimde deil heyecanla da bekliyorum.
insallah hayırlı haberleri veririm pazar gun.

bugün pazar oldu :))) canim test yaptin mi merakla bekliyorum hayrili haberlerini hadiiii

Bazen yumurta çatlamadan adetle atılabiliyormuş.Bu konuda duyduklarım.Bazılarının hemen adet öncesinde bazılarının da adetten hemen sonra bile yumurtlayabildiği.Var böyle şeyler ama normal mi bilmiyorum.
Adaçayını bende kullanıyorum.Adetimin3.gününde felan başlayıp bi 10 gün bende içiyorum.
Demliyorum ben çay gibi,bi kaç tutam demliğe koyup.Kaynatmayı pek önermiyorlar bitklerde.En iyisi demlemek.Günse 2 kupadan fazla içmeyelim yine de kızlar.Herşeyin fazlası olduğu gibi adaçayının da fazlası zararlıdır.
Yumurtaların gelişiminde çok faydalı.Neden 10 gün içtiğime gelince.Döllenme olursa adaçayı tehlikeli oluyor.Yani döllenmeye kadar içtin içtin, bi dahaki adete kadar içme bi daha.
Yumurta,süt,yoğurt gibi hayvansal ürünler de yumurtalar üzerinde faydalı.Ben sütü tercih ediyorum.Faydalı oluyor.İyi gelişiyor yumurtalar.

Bi sonuç alırsan adet döngünle ilgili haberimiz olsun.

teşekkürler verdiğin bilgileriçina.s.

arkadaslar merhaba,

bugun misafirim vardı, sabah bir ara girdim. sonra giremedim.

test yaptım ama cıkmadı.negatif. ama zaten cıksa surpriz olurdu. yani 13. gun geride kaldıgı icin daha erken.
normal sartlarda adetten 3-4 gun sonra yapınca bile zor cıkıyor. 5-10 gun gecmesi gerekiyor. benim durumumda normalde 14 gun sonra yani yarın adet olmam lazımdı. (aslında geciktim de anladınız ne demek istedigimi)
bir de benim testim oyle son moda testlerden degil. ph cubugu seklinde. yani digerleri bile 2-3 u gecince dogru sonuc veriyorsa benimkinde 5-10 gun falan beklemek lazım diye dusunuyorum.
persembe gene test yapacam eger adet olmazsam. yani hayal kırıklıgı yasamak istemedigim icin persembeye kadar öteledim test isini.
ısım cok hafif de olsa bugun birazcık daha yukseldi.

yani umudumu kaybetmedim:)

Merhabalar,

Benim bu sitedeki ilk mesajım olucak:)bende 6 aylık evliyim..son üç aydır bebek istiyoruz..okuduğum kadarıyla aynı şeyleri yaşıyoruz:)bende yumurtlama günümü birtürlü saptayamıyorum..tükürükle yapılan yumurtlama testlerinden aldık ama o da çok net göstermiyor..bu arada kibelenin hamile olup olmadığını gerçekten merak ettimm:)

selam canim. insallah hamilesindir. Ben ovulusyon testini aldim ve yaptim ama pek bisey anlamadim.

Merhabalar,

Benim bu sitedeki ilk mesajım olucak:)bende 6 aylık evliyim..son üç aydır bebek istiyoruz..okuduğum kadarıyla aynı şeyleri yaşıyoruz:)bende yumurtlama günümü birtürlü saptayamıyorum..tükürükle yapılan yumurtlama testlerinden aldık ama o da çok net göstermiyor..bu arada kibelenin hamile olup olmadığını gerçekten merak ettimm:)

canım tukurukle olanları bilmiyorum. ma ebay.com dan 25 li 50 li st seklinde siparis edebilirsin. ben bu ay onlardan aldım. yumrutlamam duzensiz oldugu icin 7 li paketler falan yetmiyor.

bu arada arkadaslar Allah'ın izni ile 42. gunumu de tamamladım. ben adi testlerden alıp test yaptıgımı ve 2 gun once negatif cıktıgını soylemistim. elimde 4 tane daha onlardan var ama bugun gittim clearblue aldım. ve yarın tekrar test yapabilirim. eger cesaret edebilirsem. aslında prsembeye kadar beklemek istiyordum. ama zaman gecmek bilmiyor.

bana dua edin. bu arada sıcaklıgım az az da olsa yukselmeye devam ediyor. yarın da bugunle aynı ya da yuksek cıkarsa test yapabilirim.

arkadaslar ancak testi yaparken soyle bir durum oldu. idrar ilerlemedi. ne test cizgisine ne de kontrol cizgisine. ben de ikinci defa batırdım kaba.o zaman hızla ilerledi.

aslında her seferinde bir bahane buluyorum. kendimi kandırmamalıyım. hamile degilim iste. yakın zamanda test yapmayacagım. eger 1 hafta daha olmazsam o zaman. hayal kırıklıgı cok kotu cunku.

kibelee......üzüldüm senin adına canım yaaa..ama bendede 2 aydır aynı şey oluyooo..insan ister istemez umutlanıyo...ha oldu ha olacakkk...olcakmı olmucakmı derken..adet olunca hüsranın 2 kat oluyo...keşkee bu kadar heyecanlı beklemesek...daha sakin olabilsek...ayrıca böyle oluncaa strese bağlı adet bozukluklarıda başlıyo haberin olsun....

X