Agnucaston Hamile Kalmayı Kolaylaştırır mı?

merhaba bende 3. kutuya geçtim gunde 1 kez alıyorum sen nasıl kullanmıştım benimde lh ım 10 dan 6 ya inmiş fsh cok değişmemiş birde prolaktinim de 9 dan 7 e inmiş etkisi olduğunu düşünüyorum inşllah rabbim de cocugu nasip eder. gliforla birlikte kullandım bu ay ilk defa 29. gun adet oldum :) ve yumurta akını bariz hissediyorum artık

En son reglim 18haziranda oldu hala yok:KK43:

kızlar merhaba

bebek isteği üzerine doktoru tarafından agnucaston önerilen, bu hapı 3 ay boyunca kullanan kimse var mı aranızda?
adet düzenlemeye adet sancılarını azaltmaya ve kolay hamile kalmaya yardımcı oluyor dedi doktorum..

kullanıp hamile kalan var mı çok merak ediyorum..
İlk defa duydum canim insallah iyi gelir

Kizlar bende pko hastasiyim.ilacsiz adet asla olamiyorum.gercekten agnucastonu kullanip adetleri duzelen ve hamile kalan var mi yaaa??? Nolur yazin :KK43:(((

Kizlar bende pko hastasiyim.ilacsiz adet asla olamiyorum.gercekten agnucastonu kullanip adetleri duzelen ve hamile kalan var mi yaaa??? Nolur yazin :KK43:(((
Senin kilon kaç ? Glifor ve hayıtı birlikte kullandım etkisi oldu ilk defa diğer insanlar gibi 29. Gunde geldi. Bende glifor 850 kullanıyorum sabah aksam. Hayıt hapınında gunde 1 kez alıyorum totalde 2.5 ay oldu. Değerlerim düşmüş. Glifor adeti düzenler aslında belki hamilesin ?

Senin kilon kaç ? Glifor ve hayıtı birlikte kullandım etkisi oldu ilk defa diğer insanlar gibi 29. Gunde geldi. Bende glifor 850 kullanıyorum sabah aksam. Hayıt hapınında gunde 1 kez alıyorum totalde 2.5 ay oldu. Değerlerim düşmüş. Glifor adeti düzenler aslında belki hamilesin ?

Yok cnm diilim hamile;( hep bole adetim asla kendi gelmiyo.71 kiloyum ben ;(3ayi gecti kullaniyorum seker hapini bende

Yok cnm diilim hamile;( hep bole adetim asla kendi gelmiyo.71 kiloyum ben ;(3ayi gecti kullaniyorum seker hapini bende
Endokrine gitmeni tavsiye ederim. Hayıt hapı da polikistiğe iyi geliyor. Dene derim ama endokrine git. Hangi hormonal değerlerin sıkıntışı bakılsın bi.

merhaba bende 3. kutuya geçtim gunde 1 kez alıyorum sen nasıl kullanmıştım benimde lh ım 10 dan 6 ya inmiş fsh cok değişmemiş birde prolaktinim de 9 dan 7 e inmiş etkisi olduğunu düşünüyorum inşllah rabbim de cocugu nasip eder. gliforla birlikte kullandım bu ay ilk defa 29. gun adet oldum :) ve yumurta akını bariz hissediyorum artık
Tatlım ben 2 poşet sabah 2 poşet akşam suya atıp içiyorum inofolici agnucastonu da akşam yatmadan içiyorum. Lh a etkisi çok büyük fsh ı etkilemiyo ama prolaktini de düşürüyo gerçekten. Yumurta akı akıntıyı ben de yaşıyorum bu ilaçları kullanıtken. İnsülin direncine bakarak mı yazdı doktorun gliforu kuzumm??

Tatlım ben 2 poşet sabah 2 poşet akşam suya atıp içiyorum inofolici agnucastonu da akşam yatmadan içiyorum. Lh a etkisi çok büyük fsh ı etkilemiyo ama prolaktini de düşürüyo gerçekten. Yumurta akı akıntıyı ben de yaşıyorum bu ilaçları kullanıtken. İnsülin direncine bakarak mı yazdı doktorun gliforu kuzumm??

evet ya ben inofolis kombi kullandım adetimi uzattı acaba sase mi kullansam ? evet insülin direncim vardı benim kilo verme amaclıydı. sonra kadın dogum da kullan yumurtalarına etkisi olur dedi bir arkadaşım 6 ay sonra gliforla hamile kaldı kilo vererek bakalım nasip vesile ollur belki inş

Kizlar ins hamile kaliriz.bende glukofen iciom 1000mg sabah aksam.birde sabah ac tiroid hapim war.adetim zahmet edip gelirse inofolic saseye baslicam baya kullanmayi dusunuom onu.cok hamile kalan var inofolicle.ama bu agnucastonuda merak etmiyo diilim hani

Kizlar ins hamile kaliriz.bende glukofen iciom 1000mg sabah aksam.birde sabah ac tiroid hapim war.adetim zahmet edip gelirse inofolic saseye baslicam baya kullanmayi dusunuom onu.cok hamile kalan var inofolicle.ama bu agnucastonuda merak etmiyo diilim hani
adet olduğunda 3. gunu fsh lh prolaktin e2 kısacas bu hormonlarına baktır eğer lh ın fsh dan yuksekse basla ben 3. kutuyu kullanıyorum yani 2 ay diyelim içinde 30 tane var gunde 1 tane içiyorum lh ım 10 dan 6 a düşmüş ve bu ay gilifor da kullandım artık o mu o mu bilmeyeceğim ilk defa 28. gunde hastalandım bu duygu harika. bakalım önce adeti düzenleyelim ne zaman yumurtladığımızı kesinleştirerim sonra o tarihlerde cocuk için ugrasırız once kendin için adeti düzenle derim.

ben de kilo vermem lazım diaformin 1000 kullanıyorum işe yaramıyor sanki inofolik mi kullansam ki pko olupolmadığını bilmiyorum ama her aybaşı halinde bir-iki kist oluyor mutlaka ve de çenemde hafif tüylenme var

adet olduğunda 3. gunu fsh lh prolaktin e2 kısacas bu hormonlarına baktır eğer lh ın fsh dan yuksekse basla ben 3. kutuyu kullanıyorum yani 2 ay diyelim içinde 30 tane var gunde 1 tane içiyorum lh ım 10 dan 6 a düşmüş ve bu ay gilifor da kullandım artık o mu o mu bilmeyeceğim ilk defa 28. gunde hastalandım bu duygu harika. bakalım önce adeti düzenleyelim ne zaman yumurtladığımızı kesinleştirerim sonra o tarihlerde cocuk için ugrasırız once kendin için adeti düzenle derim.

Haklisin aslinda canim.ben gttigim doktorlara once adetimi duzenliyim diyorum bana diolarki alakasi yok adetle.sinir oluyorum.ben suan glujofen 1000mg kullaniom cnm.birde tiroid icin ilac aliyorum.polikistik overim ya.adetim asla ilacsiz gelmio.acaba agnucaston alsam kullansam nolur ki?

Bende hayit tohumunu cay yapip iciyorum bikac gundur ama tadi felaket icemiyorum bi türlü zar zor yani o yuzden bu Agnucastonu ismarliyayim o sonucta hap suyla yutarim diyorum yorumlardada zarari yok bitkisel yaziyo bide adacayi yagi ismarladim onuda tamponla kullanicam bakalim nasip ne duyarsak deniyoruz Rabbim hepimizin gönlüne göre versin insallah

Kizlar ben 5 senelik evliyim hic korunmadik esimle hamile.kalamadim doktora gittigimde bionorica ilacimj verdi bi ultoronla bakti bi sorin yok dedi bu ilaci kullam duzenli olarak dedi adetim duzenli cok agrim oluyor hatta haddinden fazla ilac iki gun ictim nedense dokundu icmedim birdaha baska bir doktora gittim oda bakti ultorsonla oda rahminde falan hic bir sorin yok dedi yumurtlama donemi kolla dedi ona ragmen hamile.kalmazsan hormon testi yaptirim esinle dedi.simdi bu ilaci tekrar kullanmak istiyorum insallah hamile kalabilirim

X