Ailemi sevmiyorum nefret ediyorum hepsinden

hayattanbikmiskiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2023
33
-32
18
Ailemden hiç kimseyi sevmiyorum annemi babami kardeşimi. Sürekli beni sıkınyolar ben yakında 19 yaşıma giricem. Hala bir yere gidemiyorum gitsem bile sürekli arıyor rezil ediyorlar. Canımdan bezdirdiler artık. Sürekli çocuk muamelesi görüyorum. Zorla yaşadığım şehirde üniversite okuyorlar. Erkek arkadaşım var onu bile gizlemek zorunda kalıyorum. Hiç bir arkadaşım böyle değil. Hep özgür olma hayali var aklımda. Ama gerçekten yoruldum bıktım artık neden böyleler bilmiyorum. Benimde gezmeye dolaşmaya hakkım yok mu? Bıktım artık

Ailemden hiç kimseyi sevmiyorum annemi babami kardeşimi. Sürekli beni sıkınyolar ben yakında 19 yaşıma giricem. Hala bir yere gidemiyorum gitsem bile sürekli arıyor rezil ediyorlar. Canımdan bezdirdiler artık. Sürekli çocuk muamelesi görüyorum. Zorla yaşadığım şehirde üniversite okuyorlar. Erkek arkadaşım var onu bile gizlemek zorunda kalıyorum. Hiç bir arkadaşım böyle değil. Hep özgür olma hayali var aklımda. Ama gerçekten yoruldum bıktım artık neden böyleler bilmiyorum. Benimde gezmeye dolaşmaya hakkım yok mu? Bıktım artık
Aynı şehirden tercih yapmak hata olmuş. Bu düzen çok değişmiyor ancak okul bitecek, paranı kazanacaksın... Uzar gider.. Ancak mesleğini alınca uzağa gidersen rahat edersin

Daha 19 yaşındasın.
bu geçici bir süreç bu kadar karamsar ve stresli olma.
Okuluna odaklan .
Hangi branş bölüm istiyorsan ona yoğunlaş vakti gelince özgür olursun.
👍🏻

Yalnızca bu sebeple nefret etmek yerine seni korumak istediklerini düşün.
Elbette gençsin ve eğleneceksin. Arkadaşlarını tanıştırabilirsin, gittiğiniz yerlerin kötü yerler olmadığını söyleyebilirsin. Belli başlı aile kurallarına uyarak onların güvenini kazanıp kendince de sınırlarını çizebilirsin. Benim bu işim var, şu işim var diye çok sık olmasa da huzurlu bir şekilde dışarı çıkmayı sağlayabilirsin.

X