Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bu arada aklıma gelmişken söyleyeyim gözlerine kadar kuruyacaksin bana doktorum suni göz damlası kullanmamı söylemişti onu kullanıyorum. Sende öyle kuruluk hissedersen gözlerinde yanma vs doktoruna söyle mutlaka göz damlası verir sana da
Tamamdir tesekkurler ... peki kremi kuruluk icin her haptan sonra mi suruyoruz yoksa catlak olunca mi bana verilen krem hametan ve yuzumun her yerine mi surucem

Tamamdir tesekkurler ... peki kremi kuruluk icin her haptan sonra mi suruyoruz yoksa catlak olunca mi bana verilen krem hametan ve yuzumun her yerine mi surucem
Hametan dudak kremi sadece dudaklarına o istersen hemen sürmeye başla zaten 1 haftaya kalmaz çatlamaya başlar dudakların :) Bana doktor yüzüm için bişey vermedi sağolsun eczacı yüzün çok kuruyacak istersen nemlendirici de al dedi onu kullandım. Dermoskin İntensive Moisturizer, ben bunu kullandım her akşam sürdüm gayette memnun kaldım. Bişey daha eğer çok güneşe çıkıyorsan onu da eczacına Danış hapı kullandığını söyle ona göre güneş kremi de kullanmani tavsiye ederim.

Hametan dudak kremi sadece dudaklarına o istersen hemen sürmeye başla zaten 1 haftaya kalmaz çatlamaya başlar dudakların :) Bana doktor yüzüm için bişey vermedi sağolsun eczacı yüzün çok kuruyacak istersen nemlendirici de al dedi onu kullandım. Dermoskin İntensive Moisturizer, ben bunu kullandım her akşam sürdüm gayette memnun kaldım. Bişey daha eğer çok güneşe çıkıyorsan onu da eczacına Danış hapı kullandığını söyle ona göre güneş kremi de kullanmani tavsiye ederim.
Evet ben basketbol oynuyorum ve gunese cikiyorum cok tesekkur ederim

arkadaşlar aknetrenti öneriyorum yaklaşık 8 ay kullandım 6 ay önce bitti cildiniz benim kadar kötüyse gidin birkaç sivilce için değil tabiki benim gerçekten kötüydü gittim 1.ayda falan yüzüm kustu baya kötü oldu sonra hepsi geçti çok şükür neredeyse her ay tahlillerimi yaptırdım şuanda yüzümde sivilce yok ben ilac dönemimde yüzümle çok oynadım o yuzden sanırım biraz iz kaldı ama çok az belli belirsiz kesinlikle tavsiye ediyorum şuan yüzümde sivilce çıkmıyor denebilir belki 2 3 ayda bir o kadar oda küçük

gençler ben aknetrent kullanıyordum 10 ve 20 mg .1 ayim bitti ve doktorum bana acnegen verdi. Bi farkı var mi ?

doktor bugün bana da bunu önerdi ama almadan forumdan bakmak istedim. yan etkilerine bakınca doğrusu korktum. bir markanın doğal ürünlerini de deneyecem, olmazsa son çare bunu deneyeceğim

Merhaba arkadaşlar aknetrent macerasına bugün ben de başladım sabah 10 akşam 20mg alıcam ilk dozumu kahvaltıdan sonra aldım umarım tertemiz bi yüzüm olur zira şu 2 haftadır aynaya bakamaz oldum başka arkadaşlara da faydalı olması için gün gün gelişmeleri bildiricem burdan

Aknetrent 4.gün... dün kızarık olan yerlerde bugün iltihaplı sivilcelerle uyandım alnımdaki pütürcükler arttı ve çok kaşınmaya başladı simdilik bukadar buarada bol su içmeye devam ediyorum (3lt)

Aknetrent 6.gün sabah burnumun üzerinde 2 tane minik iltihaplı sivilceyle uyandım ama gün içinde yok oldular çok hafif dudak kuruluğu var bol su içmeye devam buarada 6günde 1kilo vermişim

Aknetrent 8.günüm bugün sabah yüzüm gözüm çok şiş uyandım anlımda ucu olmayan sivilceler vardı zaten bugün daha da belirginleşmiş ve 2-3ü toplanıp 1 sivilce şeklinde çıkmaya calışıyorlar ve bunlardan 3-4tane var taş gibiler ve inanılmaz ağrıyor ve kaşınıyorlar sol tarafımda gözaltimdan 2 parmak aşağıda yine taş gibi ama budefa iltihaplı bi sivilce çıktı artık ondan mı bilmiyorum sol gözümün altı şiş suratım arı sokmuş gibi resmen dudaklarımdaki kuruluk da bugün iyice arttı baş ağrısı da var şimdilik bukadar

Aknetrent 10.gün ilaca başladığımdan beri başağrısıyla boğuşuyordum neyse ki bugün yok dudak kuruluğuna akşam yatarken hametanı yoğurt gibi sürüp öyle yatarak çare buldum sonrasında gün içinde 1 kez medplus sürmem yetti saç diplerim ağrıyor ve kaşınıyor ama yüzümde vücudumda yada saçlarımda en ufak bi kuruma yok hala yağlı bi cildim var yüzüm gözüm hala şiş 2 yeni sivilcem çıktı başka da bişey yok

Aknetrent 14.gün... dün itibariyle vücudumdaki kurumaları tam anlamıyla hisseder oldum yüzümü yıkadığımda geriliyorum resmen elimde nemlendiriciyle geziyorum 5-6tane kocaman sivilce cıktı iltihaplanıp kuruması 3-4gün sürüyo kızarıklık çok fazla...saç dökülmesi başladı dipleri de çok kaşınıyor başka da bişey yok bol su içmeye devam ediyorum

Aknetrent 16. Gün... cilt kuruluğu iyice arttı nemlendiricisiz olmuyor sivilcelerde az da olsa artış var ama çıkanlar da hep büyük oluyor bu biraz can sıkıcı saçlarım da kurudu o yağlı saçlardan eser yok sinirlerim bozuk bi bakıyom pürneşeyim sonrasında ise agresif ve depresif dengesizlestim iyice öyle işte başka bişey yok

X