Sivilceli Ciltler Aknetrent Kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben de cevap vereyim soruya moral olsun çünkü ne kadar kişiden duyarsan o kadar iyi geliyor =)
Nemlendiriciyi sürekli kullan sabah akşam özellikle güneş koruyucuyu da aynen öyle kullanmalısın özellikle dışarı çıkmadan önce hatta gün içerisinde çok dışarda kalacaksan yenilemelisin.
Markaların bu ilacı kullananlar için serileri oluyor temizleme köpüğü, nemlendirici, güneş koruyucu, dudak nemlendiricisi gibi
Benim doktorum bana La roche vermişti hala onu kullanıyorum.
Su içme konusu çok önemli fakat ben çok içemiyorum =/
Bu ilacın yağ bezelerine bir faydası var mı acaba bu konu hakkında bir bilginiz var mı yada çevrenizde bunun için bu ilavı kullanan ?

Aknetrent 18.gün gözle görülür değişim artık başladı kurumalar pullanmalar arttı nemlendirici sürmezsem yüzüm pul pul gözüküyor dudaklar için sürekli medplus ve hametan sürüyorum 1 tane aktif sivilcem kaldı diğerleri kuruma aşamasında ama yüzüm hala çok kızarık biraz bel ağrısı var bukadar

Aknetrent 21.gün... sivilcelerimin hepsi kurudu yüzümde inanılmaz bir değişim var bütün o kabarıklıklar pütürcükler neredeyse gitti diyebilirim çok mutluyum vücut kurumalarını da nemlendiricilerle hallediyorum çok ayakta kalırsam belim ve sırtım ağrıyor okadar ama suyu az içersem hem kuruma hem de ağrı biraz daha fazla oluyor....
Gelelim kullandığım ürünlere aknetrent sabah 20 akşam 10mg alıyorum yatarken ve sabah sivilcelerin üzerine aknefloks sürüyorum güneş koruyucu nivea 50+ kullanıyorum yüzümü diadermine dengeleyici yüz yıkama jeliyle yıkayıp bepanthol bakım kremiyle nemlendiriyorum vücudum içinse banyodan sonra bebak acı badem sütünün içine saf zeytinyağı koyup sürüyorum inanılmaz güzel nemlendiriyor ki hamilelikte de hergün kullandım ve hiç çatlağım olmadı onun dışında yatarken de neutrogenanın mavi kavanozlu nemlendiricisini ellerim içinse yime onun el kremini dudaklarıma da hametan blistex ve madecassol kullanıyorum

Bugün 1 ay bitti kontrolüm vardı kolestrolüm biraz yüksek çıktı diğer herşey normal dozum 30 dan 40a yükseldi ellerimin üzerinde küçük kırmızılıklar oluşmaya başladı 3 gündür onun için de excipial lipo emulsiyon verdi kuruluktan oluyormuş kızarmalar başka da bişey yok yüzüm epey düzeldi hiç yeni sivilcem çıkmıyor artık ama yerleri hala çok kırmızı onlar da zamanla geçecek zaten

arkadaslar ablam aknetrent kullaniyo ve yuzund burnunda sisme var ama gozle gorulur derecede buyuk degil sizce bir sorunmudur acile gitmelimi

Tedavim biteli 1.5 yıl oluyor yüzümde çukurluklar var doktor bana bir lazeri önermişti fakat unuttum böyle bir işlem yaptıran var mı arkadaşlar ?

Aknetrentte 4.ayımdayım artık hiç sivilcem çıkmıyor şuana kadar öyle kötü kusma dönemi de yaşamadım yan etkiler de korktuğum kadar olmadı hafif atlatıyorum sadece topuk ağrım oluyor bide 1 haftadır dudak kenarında aşırı kurumadan deforme oluştu uçuk gibi oldu biraz can acıtıcı onun dısında hersey yolunda iyi ki başlamışım diyorum

hm
Aknetrentte 4.ayımdayım artık hiç sivilcem çıkmıyor şuana kadar öyle kötü kusma dönemi de yaşamadım yan etkiler de korktuğum kadar olmadı hafif atlatıyorum sadece topuk ağrım oluyor bide 1 haftadır dudak kenarında aşırı kurumadan deforme oluştu uçuk gibi oldu biraz can acıtıcı onun dısında hersey yolunda iyi ki başlamışım diyorum
anladim canm ablam birakti ilaci sanirim ilerde ksirliga yol acabiliyomus allah korusun biraktiktan sonra uzun sure sonda atiomus vucut

hm

anladim canm ablam birakti ilaci sanirim ilerde ksirliga yol acabiliyomus allah korusun biraktiktan sonra uzun sure sonda atiomus vucut
O kesin bi bilgimi bilmiyorum canım ama ben doğum yaptıktan sonra 2.çocuğu da istemediğim için kullanmaya başladım ama gerçekten çok faydasını gördüm artık fondotensiz pudrasız dışarı çıkabiliyorum filtresiz foto çekilebiliyorum

Hanımlar merhaba. 3 yıl önce yüzümde, boynumda, sırtımda aniden sivilceler çıkmaya başladı. 3 yıldır kullanmadığım ilaç kalmadı, en son gittiğim doktor Aknetrent tedavisi önerdi. Ancak başka bir rahatsızlığımdan dolayı kullandığım ilaçlar sebebiyle karaciğer değerlerim 3 katına kadar yükselmişti. 3 haftalık bir diyetle değerler düşüşe geçti ancak tam anlamıyla düzelmedi. Buna rağmen doktorum, ilacı günde 20 mg kullanıp 2 hafta sonra kontrol için gitmemi söyledi. Ancak ben ilaca başlamadım, 1 hafta bekledim ve yeniden tahlil yaptırdım, sonuçlara göre karar vereceğim.

Birçok siteden araştırma yaptım ancak tedavi sürecinde kullanacağım ürünlere karar veremedim. Yüzüm için senelerdir kullandığım "Bepanthol"e devam edeceğim. Dudaklar için "Hametan"ın yanında "Blistex" önerenler çok. Su bazlı bir güneş kremi arıyorum. İlacı kullanmış-kullanan arkadaşlar tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim.

Sivilcelere karşı salatalık maskesi

En büyük cilt sorunlarından biri olan sivilcelerle salatalık maskesi ile başa çıkın! Salatalığı rondoda püre haline getirin. Sonra yulaf ezmesini havanda döverek toz haline getirin. Daha sonra tüm malzemeleri bir kaba alın ve iyice karıştırın. Karışımı yüzünüze sürüp 15 dakika bekletin ve temizlemek için soğuk su kullanın. Bu maskeyi sivilceler geçene kadar haftada 2, sivilcelerin oluşmasını önlemek için haftada 1 kez kullanabilirsiniz Cilt gözeneklerini derinlemesine temizleyen yulaf sivilceye yol açan bakteri birikimi önleyen doğal bir üründür. Bal ise cildi yumuşatır ve sivilce nedeniyle kızaran cildi yatıştırır.

Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri, sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz. Kadın dayanışmasına ne dersiniz? :) İstediğiniz videoları belirttin, o tarz videolara yer verelim. Önerilerinizi bekliyoruz.Diğer videolarımız için: https://www.kadinlarkulubu.tv/guzellik-moda

Tedavide 5.ay bitmek üzere artık hiç sivilcem çıkmıyor ama kızarıklıklar devam ediyor özellikle sıcağa hiç gelemiyorum daha da kızarıyor dr 1 ay daha kullanıcaz dedi artık bitsin istiyorum çünkü dudaklarım pert oldu 2 tarafta da kurumadan dolayı çatlaklar var ağzımı açamıyorum napsam geçmiyor ve cildim inceldiğı için inanılmaz hassaslaştı yatarken yastık bile acıtır oldu son 1 ay sık dişini diyorum ya bakalım artık

Tedavide 5.ay bitmek üzere artık hiç sivilcem çıkmıyor ama kızarıklıklar devam ediyor özellikle sıcağa hiç gelemiyorum daha da kızarıyor dr 1 ay daha kullanıcaz dedi artık bitsin istiyorum çünkü dudaklarım pert oldu 2 tarafta da kurumadan dolayı çatlaklar var ağzımı açamıyorum napsam geçmiyor ve cildim inceldiğı için inanılmaz hassaslaştı yatarken yastık bile acıtır oldu son 1 ay sık dişini diyorum ya bakalım artık
Doktorunuza sorup aloe vera jeli deneyebilirsiniz, ben sürülen sivilce ilaçları çok kurutup hassasiyet yarattığı için gündüzleri de onu sürüyorum son 2 haftadır çok memnun kaldım kızarıklarıda hızlı geçiriyor. Bitkiden 1 yaprak kesip içini cam kavanoza alıp buzdolabında saklayarak kullanıyorum hatta ilk yaprak anca bitti yarın yenisi hazırlayacağım.

Bende roaccutane kullandım bende cok yan etkısı olamadı sadece yuzum kurudu ve dudaklarımın kenarları cok kotu oldu bazı kısılerde goz kuruluyo falan yapıyomus bende cok sukur boyle bısey olmadı tedavıyı yarım bıraktım cok pısmanım aslında sımdıde doktora gıtmk tekrardan baslamak zor gelıyor ama duzenlı kullanan ve tedavısını bıteren arkdslrım var yuzlerındekı lekeler ve sıvılceler gıttı

Doktorunuza sorup aloe vera jeli deneyebilirsiniz, ben sürülen sivilce ilaçları çok kurutup hassasiyet yarattığı için gündüzleri de onu sürüyorum son 2 haftadır çok memnun kaldım kızarıklarıda hızlı geçiriyor. Bitkiden 1 yaprak kesip içini cam kavanoza alıp buzdolabında saklayarak kullanıyorum hatta ilk yaprak anca bitti yarın yenisi hazırlayacağım.
Tavsiyen için teşekkür ederim önümüzdeki hafta kontrolüm var ozaman sorup öyle başlayayım faydası olur umarım

Merhaba arkadaşlar Aknetrend ilacını araştırırken bu sayfayı buldum benim merak ettiğim lekeler bende sivilce yok sadece leke var güneş lekesi ve siyah nokta var tedavi bittiğinde lekeler de gidiyor mu gitmiyorsa boş yere başlamak istemiyorum lütfen birınız aydınlatın beni moralim o kadar bozuk ki lekeler yüzünden çıkmak istemiyorum birde bu zamana kadar çoğu leke kremlerini kullandım ama sonuç alamadım son çarem bu şimdiden teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar Aknetrend ilacını araştırırken bu sayfayı buldum benim merak ettiğim lekeler bende sivilce yok sadece leke var güneş lekesi ve siyah nokta var tedavi bittiğinde lekeler de gidiyor mu gitmiyorsa boş yere başlamak istemiyorum lütfen birınız aydınlatın beni moralim o kadar bozuk ki lekeler yüzünden çıkmak istemiyorum birde bu zamana kadar çoğu leke kremlerini kullandım ama sonuç alamadım son çarem bu şimdiden teşekkür ederim
Canım bunu her cilde yazmıyorlar baya bi sivilcen olması lazım.leke için yazcaklarını sanmam

X