Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Burcu Erkeği

cnm bn çok duygusalım alınganım hayalperestim
daha gerçekci ve objektif olan yay burçları

yok yay burcu zor bir burç.... :)

inat konusunda doğrusun az öyleyim

yani inat var bizde onu kabul ediyorum :KK17: ama bende dyorum ki sen öyle misin bilmem ama dediğin gibi akrep burçları genelde duygusal ama bunu yapma diye ısrar edip tartışma çıkartırsan dediğinin tersini yaparlar ama akrep burçlarına şunu yapma bunu yapma demezsen iyi davranırsan ona akrep burcundan iyisi yok

Son düzenleme:
yani inat var bizde onu kabul ediyorum :KK17: ama bende dyorum ki sen öyle misin bilmem ama dediğin gibi akrep burçları genelde duygusal ama bunu yapma diye ısrar edip tartışma çıkartırsan dediğinin tersini yaparlar ama akrep burçlarına şunu kapma bunu yapma demezsen iyi davranırsan ona akrep burcundan iyisi yok

aynne öyle alttan alırsa karşı taraf canım cicim dedimi işte orda bitti olay :)
direk yumuşar
yumuşar ama asla yapılanı unutacağı anlamına gelmez:KK53:

bende yengecim sevgilim akrep odunun tekiydi maalesef :KK70:

benim eşim akrep burcu hemen sana kişiliğini anlatıyım zeki,çalışkan ne iş olsa yapar, mantıklı,romantik benim için herşeyi yapar insanlara değer verir yanlış yapan insanları yanlışlarından çevirmeye çalışır kolay kolay kin tutmaz ama kin tuttuğu zamanda çok kötü o insan ağzıyla kuşta tutsa yaranamaz kavga etmekten tartışmaktan hoşlanmaz ama damarına basıldığı zaman o kişiye zarar vermeden rahat duramaz asla o zaman onun bulamayacağı çok uzak bi yere kaçması lazım damarına basan kişinin yoksa elinden kurtulamaz

canım yaa, ben yayım, sevgilim de akrep.. derdim de çok büyük :KK59: çok yeni bi ilişkimiz var, her ne kadar burçlara takılmadan devam etmeye çalışsam da akrep burcunun bütün baskın özelliklerini taşıyor olması durumu gerçekten zorlaştırıyo zaman zaman. beni öyle şaşırtıyo ki anlatamam. bazen çok ilgili, bazen mesafeli. nasıl davranacağımı şaşırıyorum, kendimi tam anlamıyla ifade edemiyorum yanında. ne düşündüklerini anlamak gerçekten çok zor. kesinlikle sırlarla dolu ya da öyle görünmeye çalışıyo bilmiyorum ama yay burçları patavatsızlıklarıyla bilinir, bende çoğu özelliklerini taşıyan bir yay olarak bazen çok boşboğazlı davranabiliyorum, çenem düşüyor. enerji doluyum, hareketliyim ama ben böyle kıpır kıpır kaynarken bana donuk gözlerle bakması, bişiyler anlattığımda cevap vermemesi, o gizemli suskun havalarına girmesi işkence gibi geliyor, tutup sarsmak istiyorum. onu sıkmamaya, üstüne gitmemeye çalışıyorum elimden geldiğince. ilk günlerde çok zorladım, baktım patlak verdi, bende serbest bıraktım. anlayışla yaklaşmaya, arada bir canı ister de konuşursa onu can kulağıyla dinlemeye çalışıyorum, biraz daha iyi şimdi. günde 2-3 defa arıyo görüşemediğimiz zamanlarda, yoksa netten görüşüyoruz bi şekilde ama yüzyüze olmayınca da zor oluyor, hep bi kopukluk var...

akrep burcu erkeklerinin karşı konulamaz olduğu söylenmiş hep... sonuna kadar doğru bu tanımlama. şu anda tamamen onun çekimi altındayım... inanılmaz bir çekiciliği var, gözlerine bakamıyorum, delip geçiyor, dokunduğu yeri yakıyor, o gizemli havaları, blöfleri.. işin kötü tarafı blöf yaptığını bildiğm halde dayanamıyorum ona, karşısında eriyorum resmen. cinsellik konusunda evet, inanılmaz tutkulular. fazla bişey yaşamadık henüz ama öpüşürken bile anlayabiliyosun o tutkusunu, dediğim gibi dokunduğu yer yanıyor, daha ilerisini tahmin bile edemiyorum :kk77:

sanırım benden gerçekten hoşlanmıyor, çünkü gerçekten isteyen dağları deler bişiyler yapar yani ya da biraz daha zamana ihtiyacı var. uzun ve ciddi bi ilişki istediğini ve benden gerçekten hoşlandığını söyledi en başında ama yine de emin olamıyorum ne hissettiğinden, ne istediğinden çünkü onu anlamak gerçekten çok zor.. serbest bırakıcam, zaman vericem ona, sıkmadan ama o arada onu başkasına kaptırmaktan korkuyorum. varlıklı bi aileden geliyor, hiç para sıkıntısı çekmemiş, kendi işi var, ortam çocuğu derler ya aynen ondan.. böyle tiplerin etraflarındaki kızları tahmin edersiniz artık.. bense tam tersi, maddi sıkıntılar içinde büyüdüm, işsizlikle boğuştum çoğu zaman, şu anda iyi kötü bi işim var ama yine de yetiremiyorum.. kazandığımla önceliğim geçinmek oluyor doğal olarak, kendine bakmak değil... geceleri çalıştığımdan fazla sosyalleşemiyoruz da.. nasıl yürüyecek, nasıl olacak bilmiyorum artık :18:

uzun lafın kısası yay burcu kadını için akrep erkeği gerçekten çok zorlayıcı, eğer duygularınız çok yoğun değilse arkanıza bakmadan kaçın, sakın çekim merkezlerine girmeyin. offff :26:

ah şu akrepler:KK4: ben terazi sevgilim akrep..4 yıldır çözemedim ben onu..ne kadar zor , inatçı ve karamsar:KK14:

benimde akreple bir iliskim vardı bir yengeç burcu olaraktann :)) ayrılmamıza rağmen hala gördüğümde deli gibi oluyorum hala bi kıskanclık bi cekememzlik yanında baskalarını görünce aklıma bin türlü sey geliyo ilk sevdiğim akrep hep son olucak gibi....Fotoğraflardan bile bakıslarıyla beni kendine asık edebiliyo ama çok üzdü yanına kalmaz diye dusunuyorum..

zaten akrepler trip biz cabalamasak daha önceden bitebilirdi :))

4 yıl yürütebilmişsin yine, bravo valla :nazar:

teşekkür ederim canım:nazar: zor oluyor gerçekten 4 yıl nasıl uğrastırdı beni ama artık anlıyorum onu ne demek istedigini ne düşündügünü....ve artık suskunluğnu içine kapanık olmasını takmıyorum

ben oğlakk sevgilimde akrep burcuu 9 aydır birlikteyizz inanılmaz anlayışlıı coğu zamanda alttan alıyo ben hatalı olsamda çoğu zaman ben hatalı oluyorum zaten :KK70: pek burçlarla ilgilenmem anlaşırmı oğlak-akrep gayet iyiyiz gerçi :KK70:

ah şu akrepler:KK4: ben terazi sevgilim akrep..4 yıldır çözemedim ben onu..ne kadar zor , inatçı ve karamsar:KK14:

karamsarlık konusunda katılıyorum canım, bişiyler kötü gitti mi hemen kapativeriyolar kendilerini dünyaya, kabuklarının içine giriveriyolar, açabilmek ne mümkün!!! :KK14:

karamsarlık konusunda katılıyorum canım, bişiyler kötü gitti mi hemen kapativeriyolar kendilerini dünyaya, kabuklarının içine giriveriyolar, açabilmek ne mümkün!!! :KK14:

aynen canım ne yapsanda boş o zaman hiç bişeyde anlatmıyolar ki hiç bir duygusunu...ne oldugunu anlamak için cırpınıyorum artık:84:

ben sanırsam aldatıldım aman sizin basınıza gelmesin.. :))

kadına kızlara hayır diyemeyen burç elindekiyle yetinmeyi beceremeyen burç

eğer siz de bi akrep burcuysanız, aşk mükemmel başlar..bi elmanın yarısı gibisinizdir..ta ki içinizden biri diğerini sokuncaya kadar. 3 kez yaşadım bu durumu bi akrep olarak :) bi 4. kaldıramam sanırım.

eğer siz de bi akrep burcuysanız, aşk mükemmel başlar..bi elmanın yarısı gibisinizdir..ta ki içinizden biri diğerini sokuncaya kadar. 3 kez yaşadım bu durumu bi akrep olarak :) bi 4. kaldıramam sanırım.

akrep bile akrepten kaçıyosa :)))) ahh ahh seviyorum ama güvenim bitti :KK43:

X