Aldatildigini bile bile iliskisine devam eden varmi?

canım maalesef kadınının ekonomik özgürlüğü yoksa aldatmayı sineye çekebiliyor. ben çekermiydim koskocaman bir hayırrrrrrrrrr. bu kadar ucuz değil

selam, ben aldatıldığımı öğrendim. ama kocam inkar etti. o an boşanmayı düşündüm ve 3 aylık hamileydim. bebeğimi de aldıracaktım. ona hiç bir mecburiyetim olmamasına rağmen bebeğim için yola devam ettim. bu konuyu da unutmaya çalıştım ama yüz sene geçse de unutamam. lütfen büyük konuşmayın.. her erkek yapar bunu da unutmayın. bir dahaki sefere hiç bir şeyin affı olmayacak..

bence aldatıldığını bile bile hala gitmeyen gidemeyen cok kadın var ve hepsinin de kendine göre geliştirdiği bi gidememe mantığı...
mantık ya da sebep ne olursa olsun.kadın gidemiyor gitmiyorsa bu artık hiç bişeyin eskisi gibi olmayacağınında işaretedir.eşine veya sevgilisine eskisi gibi bakmayacaktır,dokunmayacaktır.canım derken; içinden canın çıksın diyecektir.kadın bi kere kırılmaya görsün ne tadı kalır ne tuzu.erkek için aldattığı kadınla olmak yavan ekmek yemeye benzer artık...

Aldatmak sadece 2 ayrı cinsin aynı yatağa girmesi bir fiil bişeyler yaşaması değildir.Beyninden birisini sürekli geçirip,sanki onunla yaşarcasını günlerini geçirmekte (aklında,fikrinde)buda bir aldatmadır,kandırmadır diye düşünüyorum ben.Ben bir süre şüphelendim,konuştum elimde somut olarak gördüğüm delillerim vardı.İçime anormal bir şüphe girmişti ve ilk defa oluyordu bu his.Kocamın aklında biri vardı ve hep onu görmek istiyordu.Evimize davet edip,kalmasını istiyordu.Konuşma ve ona karşı hitap şeklide değişikti.Ona bakarken sanki yanında ben yokum gibi davranıyordu.Bunları ve yaptıklarını,hareket ve tavırlarını konuştum,hislerimi dile getirdim.İlk defa böyle birşey yaşıyordum.Belki beklemeliydim.sonrasını ,gelişen olayları görmek için ama bekleyemedim.En çokda şu sorudan sonra ki davranışı beni çileden çıkarttı ve üzdü"ondan hoşlanıyormusun"dediğimde hayır diyemedi cevap veremedi.Sonra boşanmak istediğimi söyledim.Gayet sakin ve usuluyle.Güya o kişiye tel.edip,demediğini bırakmamış şekilde konuştu.Aylardır da kalbimi kazanmaya çalıştı,halen devam ediyor.Ama ben kırıldım.Gururum kırıldı,incildim,güvenim gitti.Halen evliyim ,birdaha böyle bişey olursa ,bitiririm zaten ama bir dahakisine (olmaz inşallah)görecem ve görmemezlikten gelip susacam elimde kesin ve net deliller olmadıkca konuşmayacam bence erken konuşmak ,karşınızdakilerin daha temkinli hareket etmesine neden oluyor.Sabır çekip beklemek ve izlemek gerekiyormuş tabi aptal rollerinde

canım böyle bir durumda kalsam kendi fikrim asla devam etmem.ama böyle bir duruma düşüpte evliliğine devam eden arkadaşlarımda var,maddi olasılıklar bayanın kendine güvensizliği,aman çocukların psikolojik durumu falan bahanelerle 2.bir kadın olarak hayatını devam ettiren bayanlar tanıyorum..aslına bakarsan ben bu duruma karşı olanlardanım,böyle bir durumuda asla ama asla kabullenemem...bir kere kadınlık gururum var,gururumu ayaklar altına aldırmaktansa o kişiliksiz insanı hayatımdan çıkarıp kendime yeni bir sayfa açarım,çocuğumda olsa böyle bir şeye asla ama asla izin vermem...

Şuan yaşadığım bir ilişkim var ve beni aldatıyor sanıyordum...(Kuşkularımla)
Sanki onu izlediğimi onu tetikde beklediğimi? bilircesine bazı şeyler öyle bana açıklık veriyorduki...Onun adına...
Ona sorucaktım hatta ondan şüphelendiğimi? beni aldatma meyilli olduğunu fakat onun tepkisini görmem için yüzyüzeyken konuşmak daha doğru olur dedim ve sormadım... Telefonla hec bir şey anlıyamam...Son 1 kaç haftadır ondan kaçıyorum...Telefonuna cıkmıyorum mesajalrına cvp vermiyorum ve yüzyüze dahi 1 aydır görüşmedik... Çünkü içimden hiç bir şey gelmiyordu ona karşı bir adım atmak bile zoruma gider oldu...(Beni aldattığını bilmeden önce bu durumların yaşanması söz konusuydu...Belkide şüphelenmem onla görüşmediğimdendi...)

Ben karşı cinsimle ilişki yaşarken onun en ufak şeyi bile şüphelenmeme yeter ama onu hafızamınbir yerine koyarım..Günü gelince kullanırım her gün kullanıp kafamı daima onla meşgul edememsengözlerimebaksanab (Hani bilgisayarlara bilgi depolarız klasör acarak muhafaza ederiz günü gelincede kullanırız ya aynen bendede öyledir)

Şüphelerimde %99 cıkar ama bu defa allahıma rabbime binlerce şükür ki çıkmadı:1closedeyes:

Evet burdada haykırcam işte
Onuuuuu Çoooooookkkkkk Seviyorummmmmmm:asigim:
Beni MUTLU etmeyi öyle cok seviyorki...Onla olmaktan mutluyummmm:asigim:
Bitanecik Morukummmmmm:asigim:

kıs larisa kafa OFT den okudum yazının başını odum patladııı :1shok: Allah korusun vallahi :nazar: Allah mutlulugunuzu daim etsin canım :1hug:

Valla öyle zorki ilk şüphelenmeye başladıgım gün tam bir ölüydüm ya:çok üzgünüm: allahım o günü asla yaşatmasın bana aslaaaaa:1closedeyes:

Çok sagol canım:1hug:

benimde basima gelmedi.ama su var ki ben bedensel aldatilmiyorum belki ama dusunsel aldatildigimi hissediyorum bu da beni cok yaraliyor haliyle:çok üzgünüm:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ALLAH kimsenin başına böyle bişey vermesin kimsenin mutluluğunu bozmasın ama çok kötü olurdu yaa

Eminimki hiçbir kadın aldatıldığını bile bile ilişkisini devam ettirmek istemez.Yok ben seviyorum yok onsuz yaşayamam yada pişman oldu burnu sürttü gibi kurtarıcı sözlere ben inanmıyorum çünkü kadın herşeye katlanıyosa sadece çaresizliğinden katlanıyodur.

Aldatmak sadece 2 ayrı cinsin aynı yatağa girmesi bir fiil bişeyler yaşaması değildir.Beyninden birisini sürekli geçirip,sanki onunla yaşarcasını günlerini geçirmekte (aklında,fikrinde)buda bir aldatmadır,kandırmadır diye düşünüyorum ben.Ben bir süre şüphelendim,konuştum elimde somut olarak gördüğüm delillerim vardı.İçime anormal bir şüphe girmişti ve ilk defa oluyordu bu his.Kocamın aklında biri vardı ve hep onu görmek istiyordu.Evimize davet edip,kalmasını istiyordu.Konuşma ve ona karşı hitap şeklide değişikti.Ona bakarken sanki yanında ben yokum gibi davranıyordu.Bunları ve yaptıklarını,hareket ve tavırlarını konuştum,hislerimi dile getirdim.İlk defa böyle birşey yaşıyordum.Belki beklemeliydim.sonrasını ,gelişen olayları görmek için ama bekleyemedim.En çokda şu sorudan sonra ki davranışı beni çileden çıkarttı ve üzdü"ondan hoşlanıyormusun"dediğimde hayır diyemedi cevap veremedi.Sonra boşanmak istediğimi söyledim.Gayet sakin ve usuluyle.Güya o kişiye tel.edip,demediğini bırakmamış şekilde konuştu.Aylardır da kalbimi kazanmaya çalıştı,halen devam ediyor.Ama ben kırıldım.Gururum kırıldı,incildim,güvenim gitti.Halen evliyim ,birdaha böyle bişey olursa ,bitiririm zaten ama bir dahakisine (olmaz inşallah)görecem ve görmemezlikten gelip susacam elimde kesin ve net deliller olmadıkca konuşmayacam bence erken konuşmak ,karşınızdakilerin daha temkinli hareket etmesine neden oluyor.Sabır çekip beklemek ve izlemek gerekiyormuş tabi aptal rollerinde

sana katılıyorum canım. inşallah bu ve benzer şeyleri bi daha asla yaşamayız. pek çok kişi boşarım vs. diyor ama başlarına henüz gelmemiş. ben de öyle diyordum çünkü...

ben asla kabul etmezdim ve ögrendigim anda hemen terkederim tabiki cocukklarimida alarak zor olur baslarda ama benimde gururum onurum var yani

selam, ben aldatıldığımı öğrendim. ama kocam inkar etti. o an boşanmayı düşündüm ve 3 aylık hamileydim. bebeğimi de aldıracaktım. ona hiç bir mecburiyetim olmamasına rağmen bebeğim için yola devam ettim. bu konuyu da unutmaya çalıştım ama yüz sene geçse de unutamam. lütfen büyük konuşmayın.. her erkek yapar bunu da unutmayın. bir dahaki sefere hiç bir şeyin affı olmayacak..

Katılmıyorum. Her erkek bunu yapmaz. ıçinde Allah korkusu olan kimse yapmaz.
Benim kimseye hiçbir mecburiyetim yok. Öyle birşey yaşarsam herkes kendi yoluna. Aşkından ölsem de devam etmem.
Nasıl yediririm kendime öyle birşeyi?
Bir defa affedersen tepene biner. Aynı şeyi tekrarlar. Asla değerin kalmaz..
Yanılıyor muyum?

Son düzenleme:
fiziksel değil ama manen aldatılanlardanım bana bu çok acı verdi herşey eskisi gibi olur mu hayır aslaa aslaaa herzaman geçmiş önünde durur unutamazsın beraber yaşarsın ama asla hiçbirşey eskisi gibi olmaz olamaz bu aldatma manende olsa bu bana çok acı versi

Aşk doktoru mehmet coşkundeniz'in bu soruyo çok net bir cevabı olmuştu televizyon programında...........aldatanı affedene sadece aptal derim diye .......
Kesinlikle affı olmaz bencede ...ona 2. şansı vermem !

Annem :I
Bundan 10 yıl önce..hatırlıyorum küçük olmama rağmen annemle babamın kavgalarını ve annemin yaşadıklarını.... kötü bir duygu olsa gerek :/

- Aldatan asil kendini aldatmistir ama cok sonra anlar..:mymeka:
- Aldatanin "tek yonlu" biletini keser, bir daha geri donmemek uzere yollarim
:teytey:

X