Aldatildigini bile bile iliskisine devam eden varmi?

Eşimde beni rus kadınlarla aldattı. 8 aylık bebeğimle ayrıldım, boşandım. Aldatma affedilebilecek birşey değil.Zaten 3. bir kişi hayatınıza girdiyse ilişki, evlilik sona ermiş demektir. Kendinize acı çektimekten başka bişey yapmazsınız, karşı taraf 3. sahış/sahışlarla gününü gün eder.Ben şunu öğrendim, hiçbirşey kendi hayatınızdan önemli değil, siz kendinize değer vermezseniz kimse size değer vermez.Aldatan aldanır.

Ya hadi evli cocuklu isi yok gidecek yeri yok anliyorum da gencecik kizlar ne diye katlaniyor ya?? anlamiyorum :KK43: su an bi arkadasimin basina geldi iki gun once bulusucam bagirip cagiricam ona gununu gostericem diyorduu simdi cocuk bi mesaj atti sevincten aglayacak durumda!!! anlamiyorum biz kizlar neden bu kadar aciziz? Guclu durmak varken kendimize olan saygimizi onemsemek varken ne diye elin kendini bilmez erkeklerine oyuncak oluyoruz anlamiyorum!!! :KK47: Bide kiza bunlar soyledim lutfen barisma onunla bak tekrar yapacak dedim kotu ben oldum benimle konusmuyor. Birakicaksin insanlari ne halleri varsa gorsunler:KK14:

Doğrusunu söylemek gerekirse ben yaşadım ve daha önce aldattığı için ayrılmıştım sonra her ne olduysa aylar sonra barıştım ve bana iyi geldiği için kopamıyordum gel gör ki bana ne kadar iyi gelirse gelsin sonra hep canımı yaktı

X