Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız?

merveyaldiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
5
-6
31
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da yazıldığı gibi aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? 1 aya yakın zaman eşimle aramda kopukluk var ve tabi buna birşeyler sebep oldu. Olanlardan sonra sürekli aldatılıyorum yönünde bir hissiyat var içimde eğer öyle bir şey varsa nasıl öğrenebilirim bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Şimdiden fikriniz için teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da yazıldığı gibi aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? 1 aya yakın zaman eşimle aramda kopukluk var ve tabi buna birşeyler sebep oldu. Olanlardan sonra sürekli aldatılıyorum yönünde bir hissiyat var içimde eğer öyle bir şey varsa nasıl öğrenebilirim bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı? Şimdiden fikriniz için teşekkürler.
Bu kuruntuları bir köşeye bırakıp eşinize neden bu duruma geldiğinizi konuşun bence hani içinizi kurcalayan birşeyler varsa mesela yakın inceleyin napıyo ne ediyo normalden daha fazla kendine özen gösteren evden erken çıkıp geç gelen normal saatlerinin dişinda daha doğrusu vakit geçiren yalan konuşan kişiler tehlikelidir mesela ama hemen sen beni aldatıyorsun tiriplerine girmeyin kulaksızı kulaklı etmemek lazım

Hissediyorsan doğrudur sadece kanıtlaman gerekli kanıt olana kadar herkes masumdur netice olarak.

Telefonunu takip edeceksin , konuşmalarını, gidiş geliş saatlerini. Bazıları gerçekten hiç açık vermiyor. Arkadaşım yıllarca aldatılmış kendisi itiraf edip ayrılana kadar da hiç fark etmemiş.

-Telefonunu sürekli saklıyor ve elinden düşürmüyorsa
-Gizli gizli konuşma yazışma varsa
-Telefonunu almak istediğinizde tepki veriyorsa
-Şehir dışına kalmaya iş toplantısı vs sebeple gideceğini söylüyorsa
-ilişkiye girmek istemiyorsa
- öpme sevme vs sizden uzaklaştıysa
-kendi bakımına özen göstermeye başladıysa
-eve geç gelip gitme
-arabasında üzerinde başka saç , koku varsa
  • haftasonu sizden ayrı çıkıp gidiyorsa
  • instagram vs sosyal medyasında şüpheli tipler varsa
  • Sosyal medyasına sizinle fotograf atmak istemiyorsa
-bakabiliyorsanız telefonunda konuşmalarına bakın , hangi uygulamalar var
Aklıma bunlar geldi başka şeyler de vardır illaki ama bunlar şüpheli şeyler bence ama herkesin ilişki dinamiği farklı tabi
(Keşke bu konuda uzman olmasaydım 😔)

Bu nasıl mümkün oluyor yahu? Hem de yıllarca...
Hiç ama hiç açık vermemiş ,telefon hep ortada sosyal medya WhatsApp telegram Snap hepsi ortada ve birlikte oldukları fotolar. Kızla aynı işyerinden sevgililer o yüzden ekstra aramalara ,mesajlara bulusmalara ihtiyaclari kalmamış. Hayatlarına olduklari gibi devam etmişler. İlgi alaka da aynıymış. En son kocası açıklamış böyleyken böyle sevemiyorum seni artık rol yapmak istemiyorum mal mülk herşey senin olsun diyip çekip gitti.

Ben 19 yaşlarındayken Azerbaycanlı bir sevgilim vardı. Türkiyede üniversite okuyordu. Her şey gayet güzel giderken mesajlara cevap vermemeye başlamıştı oradan bir kıllandım. Yanımda gayet normal davranıyordu ama ses kaydı attığında arkadan sürekli bildirim sesi geliyordu. En sonunda bildirim seslerinin neden bu kadar çok olduğunu sorunca bana telefonun ekran görüntüsünü atmıştı. Sözde uygulamalardan bildirim geliyor,bakmıyorum ayağı yapıyor. Bana bir sorun olmadığını kanıtlamak için telefon ekranını attı ama Allahın sopası yok işte ben oradan azar uygulaması gördüm. Sorunca da neymiş yabancı olduğu için arkadaş edinmek için indirmiş.😂 Ben de dedim "Ulan sen Azerbaycan Türküsün kendine gel sanırsın Kongo Cumhuriyetinden geldin"😂 Bir de ben cinsiyetten bağımsız arkadaş edinmek için indirdim demişti. Sanırım hem erkekle hem kadınlarla aldatıldım. 🥹😂Sonuç olarak içimdekileri söyleyip ayrılmıştım.Olayı arkadaşlarıma anlattığımda uygulamanın adı azar olduğu için azarlandın mı? diyerek dalga geçiyorlardı hainler😂 Hâlâ Müge Anlı'nın azar yani azmaktan mı geliyor kesitini görünce bana atıyorlar. Aldatacaksan bari tinder falan kullansaydı azar nedir ya askerler ve kuduruk dayılar kullanıyor 😂💆🏻‍♀️🧘‍♀️🥹 Böyle trajikomik bir aldatılmam olmuştu. Ondan sonraki ilişkilerimde aldatılma şüphesini hissetmedim. Şüphe olunca çoğunlukla doğru çıkıyor gözleme devam edin aldatıyorsa elbet açık verecektir.

Tel takibi sosyal medya takibi banka hesabında anormal hareketler vb.
Ancak asıl sorun size bu hissiyatı sürükleyen şeyleri halletmeniz. Yani eşinizle sizde bu hissiyatı sebep olan soğukluğu yaşadığınız problemi aşamamışsınız. Bu problemi çözmeye çalışın. Belki aldatma yok ve bu problemleri aşamadığınız için eşiniz ilgisiz davranıyor. Bunu bilemeyiz.

Hissediyorsan doğrudur sadece kanıtlaman gerekli kanıt olana kadar herkes masumdur netice olarak.
Ee iyide o zaman burada bir ton onu var eşim onu aldattığımı düşünüyor temalı. O konularda adama giydiriyoruz sana nasıl güvenmez diye. O konularda da erkek haklı o zaman hissetmişse doğrudur demeliyiz.

Ee iyide o zaman burada bir ton onu var eşim onu aldattığımı düşünüyor temalı. O konularda adama giydiriyoruz sana nasıl güvenmez diye. O konularda da erkek haklı o zaman hissetmişse doğrudur demeliyiz.

Hayır bizim durum daha başka kuruntu değilse doğru çıkıyor. Fazla belli ediyor erkekler. Kuruntu değilse değişiklikler varsa bunu araştırmak gerekli diye düşünüyorum netice de ateş olmadık yerden AA duman dersen sende sorun oluyor evet.

Hayır bizim durum daha başka kuruntu değilse doğru çıkıyor. Fazla belli ediyor erkekler. Kuruntu değilse değişiklikler varsa bunu araştırmak gerekli diye düşünüyorum netice de ateş olmadık yerden AA duman dersen sende sorun oluyor evet.
Aynı durumu erkek yaşasa kanıt olmadan sadece hisle nasıl güvenmez diye adamı yerden yere vuruyoruz. O zaman bunu yapmamalıyız neticede buradada kanıt yok sadece his var.

Aynı durumu erkek yaşasa kanıt olmadan sadece hisle nasıl güvenmez diye adamı yerden yere vuruyoruz. O zaman bunu yapmamalıyız neticede buradada kanıt yok sadece his var.

Kanıt bulana kadar senin kuruntunda olabilir diyorum zaten hislerimiz bizim daha güçlü bu da bir gerçek aslında ve belli etmeden izleyebilir kanıt arayabilir, adamda değişliklik varsa ya da çat diye sorarsın ne bu haller diye.
Ben vurmuyorum valla. Kadın değişik hal tavır içinde ise adam hissel olarak kafası karışabilir de insanın aklına herşey gelebilir hele gizemli oluyorsa insan fıtratında var beyni her düşünceyi iyi ve ya kötü tarafa iter yorar.
Oyuzden eş veya sevgili ile iletişim çok önemlidir. Güvenin de her zaman tazelenmesi gerekir.

Bu kuruntuları bir köşeye bırakıp eşinize neden bu duruma geldiğinizi konuşun bence hani içinizi kurcalayan birşeyler varsa mesela yakın inceleyin napıyo ne ediyo normalden daha fazla kendine özen gösteren evden erken çıkıp geç gelen normal saatlerinin dişinda daha doğrusu vakit geçiren yalan konuşan kişiler tehlikelidir mesela ama hemen sen beni aldatıyorsun tiriplerine girmeyin kulaksızı kulaklı etmemek lazım
biz 1 ay öncesine kadar çok iyi bir çifttik yada ben öyle sandım ta ki sabahın köründe telefonda bir mesaj görene kadar. Mesajda müşterisi olduğu söylediği bir bayanla şu şekil mesajları vardı;
Eşim; Slm, nasılsın canım
Bayan; iyiyim bitti mi işlerin gelebilecek misin? Evde sorun olmasın .
Eşim; randevularım anca bitti geliyorum.
Bayan; benimle de randevun var unutma 😃
Eşim; Bitmiyordu iş bi ayar çektim halloldu 😀
Bayan; Gel sana da ben ayar çekeyim
Eşim; 🤣
Bayan;Bekliyorum
Eşim; 5dk ya ordayım
Eşim; kapıyı açar mısın
Bayan; tm canım
ve mesaj burada bitmiş. Eşime bayanla mesajlaşırken bana da mesaj attı müsterinin rica minnet işini yaptım yemeğe çıkıyoruz dedi.Yalan söyledi bana anlayacağınız. Eşime sordum seni aldatmadım o an ki boşlukla samimi konuştum. Yeminler etti baya. Bayanın evli olduğunu ve evine iş için gittiğini ve evde eşide olduğunu söyledi. Olaylar uzun bu sebepten ötürü güvensizlik oluştu , cinsel hayatımız çok iyiken şuan en alt düzeyde bilmiyorum bana mı öyle geliyor eşim gülümsese bana yapmacık geliyor.

biz 1 ay öncesine kadar çok iyi bir çifttik yada ben öyle sandım ta ki sabahın köründe telefonda bir mesaj görene kadar. Mesajda müşterisi olduğu söylediği bir bayanla şu şekil mesajları vardı;
Eşim; Slm, nasılsın canım
Bayan; iyiyim bitti mi işlerin gelebilecek misin? Evde sorun olmasın .
Eşim; randevularım anca bitti geliyorum.
Bayan; benimle de randevun var unutma 😃
Eşim; Bitmiyordu iş bi ayar çektim halloldu 😀
Bayan; Gel sana da ben ayar çekeyim
Eşim; 🤣
Bayan;Bekliyorum
Eşim; 5dk ya ordayım
Eşim; kapıyı açar mısın
Bayan; tm canım
ve mesaj burada bitmiş. Eşime bayanla mesajlaşırken bana da mesaj attı müsterinin rica minnet işini yaptım yemeğe çıkıyoruz dedi.Yalan söyledi bana anlayacağınız. Eşime sordum seni aldatmadım o an ki boşlukla samimi konuştum. Yeminler etti baya. Bayanın evli olduğunu ve evine iş için gittiğini ve evde eşide olduğunu söyledi. Olaylar uzun bu sebepten ötürü güvensizlik oluştu , cinsel hayatımız çok iyiken şuan en alt düzeyde bilmiyorum bana mı öyle geliyor eşim gülümsese bana yapmacık geliyor.
Bu konuşma eğer gerçekse zaten bunun bir tık ilerisi onları yatakta basmanız olurdu sanırım. Hoş konuşma da ima ile bir ön kesit vermişler zaten😁. Siz bu konuşmaya rağmen acaba diyorsanız, boşuna atar gider yapmayın.. Boşanmaya niyetiniz yok belli. İyice eşinizle yüz göz olmayın. Zira aldatılmaktan daha onur kırıcı olan şey; sizi alenen aldatan adamla aldattığını bile bile evli kalmaya devam edip bir de bunun için yüz göz olmaktır.

Hiç ama hiç açık vermemiş ,telefon hep ortada sosyal medya WhatsApp telegram Snap hepsi ortada ve birlikte oldukları fotolar. Kızla aynı işyerinden sevgililer o yüzden ekstra aramalara ,mesajlara bulusmalara ihtiyaclari kalmamış. Hayatlarına olduklari gibi devam etmişler. İlgi alaka da aynıymış. En son kocası açıklamış böyleyken böyle sevemiyorum seni artık rol yapmak istemiyorum mal mülk herşey senin olsun diyip çekip gitti.
Inşallah belasını bulmuştur, gerçi tencere kapak birbirini bulmuşlar daha ne olsun...

X