Aldatıldım mı ?

nessin

Guru
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2010
235
124
36
Merhaba,
Kısaca kendimden bahsedeyim 4 yıllık evliyim 2 yaşında kızım var.
Çok mutluyum, eşim adaletli, dürüst ve ilgili bi insan hem bana hem çocuğuma karşı.
Maddi olarak sıkıntılarımız var sadece onlar bile huzursuzluk vermiyor bana. benim için önemli olan eşimin bana ilgisi ve davranışları aile huzurumdur.

Dün gece eşimin telefonunu karıştırdım.
Aslında sebebi bakayım kimlerle neler yapmış değil çünkü çok güveniyordum. işi dolayısıyla zaten hem çok yoğun çalışan hem de sürekli sosyal ortamlarda bulunması gereken bir insan. ama hiç bir zaman beni aldattığını düşünmedim. aslında fiziksel olarak hala daha düşünmüyorum. ama klasik türk kadını gibi belki ben de konduramıyorum bir de size sormak istedim.

Telefonunu karıştırdığımda bir bilgi paylaşımı platformunda birisiyle mesajlaştığını gördüm.
ara ara mesajlaşıyorlar bi kız ve konular o günün gündemine göre olan şeyler.
misal bir filmle alakalı bir kitapla alakalı. derken
konuştukça kaç yaşındasın nerde oturuyorsun diye soruyorlar birbirlerine.
Konuşma süresince aslında elle tutulur birşey yok ama işte sohbet bi arkadaşınla sohbet eder gibi..
Derken eşime kız buradan sohbetleşmek zor oluyor skype ye geçelim diyor eşim skype indiriyor ordan devam etmişler. ben de bu sefer o uygulamayı buldum telefonundan.
gün içinde napıyosunlar geç saatlere kadar konuşmalar. misal nelerden hoşlanırsın gibi. yani alanen açık saçık bi flört konuşması değil.
bi ara eşim kızdan fotoğraf istiyor kız gözlerini almayacak şekilde fotoğraf gönderiyor eşim de dudaklar estetikmi diye soruyo kız da gülüyo yok canım falan konu orda kapanıyo.
sonra eşim de gönderiyo. aa yakışıklıymışsın sen de kendini çok tipsiz tarif etmişsin falan diyo .

bu sohbetler 3 gün devam ediyor hatta bi gece 4 e kadar yazışmışlar yani bugün naptın hangi bölümü okuyosun diye başlayıp o muhabbeti uzunca sürdürebilmişler. siyasetten ordan burdan.
eşim ona şey yazmış insanlar bi süre sonra bana sıkıcı gelir ama sen öyle değilsin değişik bi tarzın var falan demiş. bi akşam da o yazmış eşime naptın bugün diye, o da üşüttüm falan demiş. aa ilaç kullan dikkat et kendine falan. yine bu sefer o kendi eşime kahve içtiğinin fotosunu göndermiş eli gözüküyo. ojemin rengi nasıl falan demiş. o da ojenin rengi güzel değil ama ellerin güzel demiş.
en son 3 gün sonunda eşim biz bu muhabbeti burda bitirelim, nasılsa artık konuşmuyoruz da ben skype kaldırıyorum kendine çok iyi bak memnun oldum demiş.
kız da 7/24 konuşamayız ya demiş. eşim de işte aynen onu diyorum araya soğukluk girdi tadında bırakalım diyip bitirmiş. 10 gün den beri de başka birşey konuşmuyorlar.

gece hiç uyumadım bu sabah işe geldim . henüz kendisine bişe söylemedim. neden söylemedim 1.si ne yapmam gerek bilmiyorum. bekleyeyim mi bunlar yine konuşmaya devam mı eder diye takipte kalıp. yoksa bu kadarı dahi evliliği bitirmek için yeterli sebep mi. çocuğumuz var en çok onu düşünüyorum .
içimde de tutamıyorum yüzüne yüzüne vurmak istiyorum hepsini.
peki sonra ne olucak diye de düşünmüyor değilim.

Bana fikir verebilir misiniz. teşekkürler

gün içinde napıyosunlar geç saatlere kadar konuşmalar. misal nelerden hoşlanırsın gibi. yani alanen açık saçık bi flört konuşması değil.
bi ara eşim kızdan fotoğraf istiyor kız gözlerini almayacak şekilde fotoğraf gönderiyor eşim de dudaklar estetikmi diye soruyo kız da gülüyo yok canım falan konu orda kapanıyo.

hatta bi gece 4 e kadar yazışmışlar

Gerisini okumadım, canım bu bildiğin flört.
Gece dörde kadar elin kadınıyla konuşan kocam bana "Arkadaşız" dese, ağzına çakarım.
Bizim de var arkadaşlarımız kankeytolarımız da, gecenin dördüne kadar skyplardan konuşmuyoruz.

aldatılma olması için ille cinsel içerikli olmasına gerek yok. aleni flört etmişler. ha kimi flörtöz kocasını kabul eder ortada cinsellik/cinsel içerikli bir şey olmamış diye, kimi de kabul etmez.
yaptıkları flört etmek.
aldatılıp aldatılmadığına kendin karar ver.

Lütfen en çok çocuğunuzu düşünmeyin. Yani sadece siz dusunmeyin. Böyle şeyler yapmadan önce de erkekler en çok çocuğunu düşünsün.
Biz şimdi kk da bir konu hakkında konuşuyoruz demi. Düşün burası sadece kadınların alanı değil. Ve mesela ben erkeğim. Senle özelden de konuşuyoruz. Sence sen eşini benle aldatmış oluyor musun. Cevabı ne ise eşinin yaptığı da o.

Reelde olmasa da sanalda aldatlmışsınız. Ne yapmanız gerekiyor aslında tam bilmiyorum. Ama ben olsam 1 sn bile susamazdım heralde. Herşekilde suratına suratına vurur. Burnundan getirirdim...

Aldatmamıdır.Evet aldatmadır.

Kız ortam yaratsa, gel dese belli ki gidecek.

Ama kızdan birşey çıkmayacağını düşündüğünden mi yoksa vicdanı rahatsız olduğundan mı

iletişime son vermiş.

Kısacası iki üç .... değnek.

Bu güven çok hassas.Şimdi çatladı.Bundan sonrası sizin için zor

Malesef eşiniz sizi aldatmis tmm sanal olarak ama başka bir kadınla flört etmiş sonra sıkılıp tadı kaçmasın ortalıkta bulanmasin diye konuşmayı bitirmiş .üzüldüm guvenirim dürüst denilen es bile bunu yapıyorsa .ama şunu söyliyim eğer boşanmayacaksaniz yada biraz yoklugunuzla falan ceza vermiyip korkutmayacaksaniz ve eşiniz sizin güveninizi eski hale getirmeyecekse bildiğinizi belli etmeyin. Yani bosamayacksaniz söyleyip yüz göz olmayın .aldatilmayi kabul eden kadın konumuna düşmeyin

Bariz flörtleşmişler.

Aldatma mıdır , değil midir siz karar verin.
Eğer boşanmayacaksanız ve affedip konuyu kapatacaksanız hiç konuyu açmayın, yüz göz olmayın!

Malesef.. sanal manal bu bir aldatma ..ortada aşk meşk yazıları yok ancak ellerin güzelmiş, dudaklar estetikmiymis fotoğraf isteme vs . Bildiğin sanal flört.

X