Amerikan kalp vakfı diyeti deneyimleri....

buraya yazan herkes sonuc yazarım demıs ama kımse yazmamıs hernese ben bugun basladım we sonucları mutlaka bıldrcem ama ıı sonuclar alacagıma ınanıorum :KK1::KK1:

kımsecıkler ugramıo buraya bı ben hıh :63::63::63::63::63:

Hasret sen başladın mı. bende başlayabilirim buna, elma diyeti yaptım 3 günde 2.5 kg verdim. İkinci hafta hiç veremedim . Sanırım vücudum direnç gösteriyor Ona ara vermek istyorum.2 hafta bunu yapabilirm. Senin nasıl gidiyor. kilo verilebiliyor mu bu diyetle

Hasret sen başladın mı. bende başlayabilirim buna, elma diyeti yaptım 3 günde 2.5 kg verdim. İkinci hafta hiç veremedim . Sanırım vücudum direnç gösteriyor Ona ara vermek istyorum.2 hafta bunu yapabilirm. Senin nasıl gidiyor. kilo verilebiliyor mu bu diyetle

eet basladım 1 kılo gıtmıstı dun tartıldıgımda cmrtesı basladım dha cuma gunune 1.5 -2 kg werms olurum buyuk ıhtımal spor yapsm dha cok gıder aslında ama yapmıorum ıste basla gerckten terch ederm bak cok guzl kılo wermssın ama o kılolar gerı alınıo ya bnde patates dıyetyle zayflamıstm ama aldım amerkn onlar gbı dııl ogunler faln guzl acda kalmıosun

yaklaşık 2 haftadır bu diyeti amerikan kalp wakfı diyeti1 ayda ortalama 10 kilo dietini yapıyorum arkadaşlar, başlarken özellikle tartılmadım, sayılara takılmak istemedim, amacım istediğim kıyafete ve bedene inebilmek, ama kilom 68-70 civarında bişeydi başlarken sanırım 60-65 arası bi kiloya düşmüş olabilirim,üzerime yapışan aylardır gitmeyen göbek, yanlarım, bel çewremde manyak bi incelme söz konusu, müşterilerim bile ay ne kadar güzel zayıfladın felan dediler , beden olarak 42 ydim, 2 haftada 40 beden pantolonlar bile olmaya hatta bazı markalar, bol bile gelmeye başladı, ilk 1-2 gün zorluyo ama değiyor, birlikte yapmak isteyen arkadaşlar varsa benle iritbata geçsinler, bi de ben kepekli makarna felan yerdim kilo weriyim diye eskiden, hiç bi değişiklik olmazdı fıtık olurdum, bu diette ki zaten bunu artık beslenme biçimi olarak görüyorum, diet olarak bakmıyorum, bunun da zayıflamada başarılı olmada çok büyük faydası war, sıkmıyorum kendimi, kepekli makarna, pilawmış bulgurmuş canım bile çekmiyo ? ki ben karbonhidrat aşığı bi insanımdır, 1 ay 40 gündür belki 1-2 kez yemişimdir o da işyerimde yiyecek bişe kalmadığı için yedim yani, hakkaten nefsi körelten, en iştahlıları bile zayıflatan bi liste bu, ben çok mutluyum, diet yaparken mutlu olmak muhteşem bişe , herkesi öpüyorum başarılar diliyorum :KK34::KK6:

yaklaşık 2 haftadır bu diyeti amerikan kalp wakfı diyeti1 ayda ortalama 10 kilo dietini yapıyorum arkadaşlar, başlarken özellikle tartılmadım, sayılara takılmak istemedim, amacım istediğim kıyafete ve bedene inebilmek, ama kilom 68-70 civarında bişeydi başlarken sanırım 60-65 arası bi kiloya düşmüş olabilirim,üzerime yapışan aylardır gitmeyen göbek, yanlarım, bel çewremde manyak bi incelme söz konusu, müşterilerim bile ay ne kadar güzel zayıfladın felan dediler , beden olarak 42 ydim, 2 haftada 40 beden pantolonlar bile olmaya hatta bazı markalar, bol bile gelmeye başladı, ilk 1-2 gün zorluyo ama değiyor, birlikte yapmak isteyen arkadaşlar varsa benle iritbata geçsinler, bi de ben kepekli makarna felan yerdim kilo weriyim diye eskiden, hiç bi değişiklik olmazdı fıtık olurdum, bu diette ki zaten bunu artık beslenme biçimi olarak görüyorum, diet olarak bakmıyorum, bunun da zayıflamada başarılı olmada çok büyük faydası war, sıkmıyorum kendimi, kepekli makarna, pilawmış bulgurmuş canım bile çekmiyo ? ki ben karbonhidrat aşığı bi insanımdır, 1 ay 40 gündür belki 1-2 kez yemişimdir o da işyerimde yiyecek bişe kalmadığı için yedim yani, hakkaten nefsi körelten, en iştahlıları bile zayıflatan bi liste bu, ben çok mutluyum, diet yaparken mutlu olmak muhteşem bişe , herkesi öpüyorum başarılar diliyorum :KK34::KK6:

eet dedıgım gbı bnde bu dıyetı uyguluyorum ama hıc kımse yorum yazmaynca dedım herlde zayflatmıo ama senn bu yazdıgını gorunce cok hewes ettım yne azmımı korumama destek oldun cook tsk ederm cumartesı 1 hafta olck ama annem hasret zayfladın falan dıınce yarını beklemeyıp tartıldım sonuc harıka 5 gunde 1 bucuk kılo gerckten cook mutluyum ılkkez bı dıyetıde bukadr rahat yapablıorum:)))

kızlar rejımım cok ıı gıdıo sıddetle tawsıye edıorum tekrr tekrr bu dıyetı sıze cmartesı 2 hafta olcak ama bnden smdıden 2 bucuk kılo gıttı:21::21::21::21::21::21::21:

kızlar rejımım cok ıı gıdıo sıddetle tawsıye edıorum tekrr tekrr bu dıyetı sıze cmartesı 2 hafta olcak ama bnden smdıden 2 bucuk kılo gıttı:21::21::21::21::21::21::21:

yaa bende başlamak istiyorum bi el atıverin banada şu listeyi bi bulup çekeyim yarın başlarım inşallah haftasonu tuzağınada düşmemiş olurum böylede inşallahhhh:KK50:

arkadaşlar ya liste çok mantıklı geldi yazayım size bakın sizde ikna olacaksınız benimle birlikte başlamak isteyen olursa yapmayı çok istiyorum hem haftada 2.5 kilo yapar çok da sağlıklı geldi

10 kilo fazlası olanların yapabileceği bu diyet tüm besin ögelerini içeriyor. Bu diyette erkekler, günlük porsiyonu yüzde 50 artırabilir. 4 haftada 10 kilo vermek mümkün. AMERİKAN KALP VAKFI DİYETİ - 2

Hedef kilo : 1 ayda ortalama 10 kilo
Hedef kalori : 1300 Kcal

Günlük Menüler

30 gün boyunca

Sabah: Çay, kahve (şekersiz), 2 kibrit kutusu peynir, salata, 1 ince dilim ekmek.

Öğle: 3 köfte kadar et veya tavuk veya balık (90 gr.), 1 ince dilim ekmek veya 1 kase çorba, salata, 1 ince dilim ekmek veya 1 adet kaşarlı yağsız tost, çay, kahve (şekersiz)

İkindi: 2 porsiyon meyve veya 2 adet galeta

Akşam: 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği, salata, ince bir dilim ekmek

Gece: 2 porsiyon meyve.

Bu diyette günlük menü diyet süresince aynıdır.

ne dersiniz varmısız benimle bekliyorum..a.s.

güncelleme .....

bende başladım 2 aralıkta şuanda 1 kg vermiş olmaktayım :) hemde dün dayanamayıp abur cubur yememe rağmen :)

mrblar kımse ugramııo buraya :KK43: bn gecen hafta 5 gunde 5 kılo dıuyetnı yaptm eet werıosun 2 3 kılo ama gerı akıosun aynı yarn yne buna baslıorum bakalm nolck keske bnmle berabr yapableck bırı olsa

Hasret beraber yapalım mı? Birebir uyalım ve hiç kaçamak yapmayalım ne dersin? Ve her gün bizim takımda sorgulayalım birbirimizi. Ben bu ya da Ayça Kayanın diyeti arasında karasızım hala ama, Sen de bi baksana Ayça kayanın diyetine...
Diyet listeleri başlığı altında...

Hasret beraber yapalım mı? Birebir uyalım ve hiç kaçamak yapmayalım ne dersin? Ve her gün bizim takımda sorgulayalım birbirimizi. Ben bu ya da Ayça Kayanın diyeti arasında karasızım hala ama, Sen de bi baksana Ayça kayanın diyetine...
Diyet listeleri başlığı altında...

cok sewındm baslamak ıstemene aynen hc kacamak yok spor su yesılcay hepsını tam yapcz gun ıcerısnde ılkk bnu deneyelım ben basladm bugun snde basla canm

Başladım Hasretciğim. Yalnız iki kibrit kutusu peynir yemedim.
1 kk peynir 1 tane haşlanmış yumurta yedim.

arkadaşlar başlamışsınız ama 4 gün olmuş ugramayalı

ben pazartesi den beri 5 gün 5 kilo ya başladım cumartesi pazar ara verip pazartesi bu listeye başlıcam daha önce kardeşim yaptı ve gerçekten hiç zorlanmadı uygularken.gerçi çok bi kilosu yoktu ama.rahat bir liste yani.

pazartesi gelicem biyere ayrılmayın birlikten kuvvet doğucak kızlar :KK70:

slm arkadaşlar

herkes başlıyorum başlayacağım yazmış ama kimse sonucu paylaşmamış.Bir haftadır ben kendimce diyet yapıyordum şimdi baktım aynı diyeti yapıyormuşum.:KK1: ben birde metabolizma çayı içiyorum yemeklerden sonra acayip rahatladım şişkinliğim gitti henüz tartılmadım tartılınca kilo veremediysem tüm motivasyonum bozulur diye.ama sıkan kıyafetlerimin içinde çok rahat ediyorum.Tam gaz devam edicem.bana eşlik etmek isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim.

X