Amerikan kalp vakfı diyeti deneyimleri....

mrblar ben bu dıyetı tam anlamıyla yapamamıstım ama yarın baslıorum bu sefr gerckten karrlıyım bakalım yapmak ısteyen warsa yapalm bırbırımıze destek olmus oluruz

Merhaba kızlar, bugün itibariyle amerikan kalp vakfı diyetine başlamış bulunuyorum. Hadi hayırlısı :KK52:
:KK52:geçen haftalarda elma diyetine başlamıştım ama reglime denk geldi uygulayamadım tam olarak. ayrıca hemen kilo alıyorum ben şok diyetlerle :KK14:
Bugün başladım buna ve 1 hafta sonra tartılacağım bakalım neler olcak kaç kilo vericem...
Bu arada;
yaşım:25
boyum:170
kilom:72.6 :KK14:

Merhaba kızlar, bugün itibariyle amerikan kalp vakfı diyetine başlamış bulunuyorum. Hadi hayırlısı :KK52:
:KK52:geçen haftalarda elma diyetine başlamıştım ama reglime denk geldi uygulayamadım tam olarak. ayrıca hemen kilo alıyorum ben şok diyetlerle :KK14:
Bugün başladım buna ve 1 hafta sonra tartılacağım bakalım neler olcak kaç kilo vericem...
Bu arada;
yaşım:25
boyum:170
kilom:72.6 :KK14:

mrb hosgeldın:KK34::KK34::KK34::KK34:
bende 23 y7asındayım kılom 72 aynısyız yanı bende basladım dun ıı gıdıo suan acıkmıyorumda hadı bakalm destek olalım bırbırımıze:21::21::21:

günaydınnnn mutlu sabahlar:KK16:

kızlar 31 ocakta 70 kilo olarak başladığım diyetime 64 kilo olarak devam ediyorum.bu diyetle başlamıştım sonra diyetisyene gittim onun verdiği diyette buna çok yakın.ben uygulamaya devam ediyorum bana eşlik edermisiniz.Hasret arkadaşım msj.ını yeni gördüm ben varım.

günaydınnnn mutlu sabahlar:KK16:

kızlar 31 ocakta 70 kilo olarak başladığım diyetime 64 kilo olarak devam ediyorum.bu diyetle başlamıştım sonra diyetisyene gittim onun verdiği diyette buna çok yakın.ben uygulamaya devam ediyorum bana eşlik edermisiniz.Hasret arkadaşım msj.ını yeni gördüm ben varım.

aaa ne guzl wermıssn kılo bnde cumadan berı yapıorum bu dıyetı 72ıle basladım suan 70lerdeym hedefm ılk once mart 25 e kadr 65 olmak yada 66:21::21:

aaa ne guzl wermıssn kılo bnde cumadan berı yapıorum bu dıyetı 72ıle basladım suan 70lerdeym hedefm ılk once mart 25 e kadr 65 olmak yada 66:21::21:

sende çok iyi vermişsin 5 günde 2 kilo.doğumdan önceki kiloma 3 kilom kaldı ama bende 56 kilo olmak istiyorum bakalım nasıl olacak.Alıştım bu beslenme şekline artık zorlanmıyorum

sende çok iyi vermişsin 5 günde 2 kilo.doğumdan önceki kiloma 3 kilom kaldı ama bende 56 kilo olmak istiyorum bakalım nasıl olacak.Alıştım bu beslenme şekline artık zorlanmıyorum

bnde hc zorlanmıorum sukur beslenmemız gerckten saglklı zatn ılk baslardadas cabk kılo werılırmıs yeslcay felnda ıcıomusun

Kızlllarrrr herkese merhaba, bikaç zamandır sıkıntılarım var, sakinleştirici şurup içiyorum, bu süreçte diet de yapamadım ama en fazla 75 e çıkmışımdır, 42 bedendim 44 oldum..bu diet işe yarıyor, geçen sene yapmıştım, 10 kiloya yakın kilo verdim, gene başlamaya karar verdim:KK34: yarın başlıcam bakalım.. ilk yaptığım hafta 4, sonra 3 sonra 3 şeklinde vermiştim .. inşallah başarılı olacağıma inanıorum

kızlarr diyete başlamaya karar verdim ya buna yada hollywood diyetini yapmayı düşünüyorum yarın başlayacam kendime diyet arkadaşı arıyorum :KK16:

kızlarr diyete başlamaya karar verdim ya buna yada hollywood diyetini yapmayı düşünüyorum yarın başlayacam kendime diyet arkadaşı arıyorum :KK16:

Bende başlıcam Yarin bu diyete senin diyet arkadasın olmaya hazirim:KK9:
Başlangıç kilomu Yarin ac karnına tekrar bildiririm....:KK16::KK16::KK16:

bende varim bende :) beni de araniza alin...3 ayda 15 kilo vermem lazim yaaaaaaaaa:KK43: Dugunum var ve ben o gelinlige 50 kilo girmek istiyorum..Incecik bir gelin olmaliyim yaaa:KK43:

bende yapıcam bu diyeti yarın başlicam bakalım kaç kilo gitcek okula yanıma parada almicam yoksa insan aç olsa bile bişey yemeden duramıyo :KK70: yemeklerden sonrada 1 saat yürüyüş yapıp yürüyüşten sonra 1 kase yağsız yoğurt yiyelim yürüyüş bitse bile vücut yağ yakmaya devam eder ve o üstüne yoğurt yiyince göbek daha kolay erir. yoğurt 3 kat arttırıyomuş göbek eritimini :KK70: içine tarçık yada keten tohumuda atmak gerek. inşallah kilo veririz kızlar 1ay dayanalım sıkalım dişimizi motive olmak için bikini resimlerine bakalım :KK70:

kimseler yok mu bu diyeti yapan? ben bi kaç sene önce düzenli spor yaparak bu diyetle 58 kiloya kadar düşmütüm. 68 le başladım bgn 67 yim. beraber devam edelim kızlar nerdesiniz?

Arkadaşlar yarın bende başlamak istiyorum. Eğer ciddi ciddi uyarsam yazacağım buraya. :KK31:
Kararlıyım. :nazar:

Ben bugün başladım bu diyete arkadaşlar.
Sabahtan beri karalı bir şekilde uyduğum için yazıyorum buraya.
İlk defa bir diyeti bu saate kadar kararlılıkla getirdim.
Sadece 1 fincan sahlep ( ikindide ) ve akşam yemeğinde ekmeksiz küçük bir kase çorba haricinde kaçamak yapmadım. 2-3 ısırıkta bir kurabiyem var.
İkindide dışarıda olduğum için meyve yiyemedim, şu an 1 portakal yiyiyorum.
İnanılır gibi değil ama hiç acıkmadım sayılır, ki ben son günlerde iştah patlaması yaşayan biriydim.
Hemen tartılmayı düşünmüyorum. Biraz değişiklik hissedersem belki haftada 1.
Bozmak istemiyorum, inşallah sürdürürüm bu şekilde. :nazar:

X