ankara üniversitesi tıp fakültesinde doğum yapmayı düşünenler

Hiç ama hiç memnun kalmadım Batuhan Beyden haftalarınız erken ise bir daha düşünün derim. Pişman oldum Ankara üniversitesi doğumhanesinide hiç önermem tabiki tercih sizin pişman olmayın yeterki

Şimdi gecmişi okudum hatırladım canım seni...cok haklı bulmustum..ben de Zubeyde Hanımda başıma türlü türlü iş getiren ve hepsinden sorumlu olan doktor Hilmi Beyden ölesiye nefret ediyorum ve bunun ne demek oldugunu bılıyorum ama bı yandan da aynı Hilmi Beye baskaları 20 sene gitti ve hep memnundular, hiç sorun yasamadılar..biraz da şans meselesi galiba..doktor ve hastane konusunda şansı yaver gıtmeli ınsanın..

benim normal doğum kürtaj olcağımı bile bile 1 hafta öncesinde kan sulandırıcı iğneyi kes demesi gerekirken ben kendim akıl edip bırakıyorum söyleyincede aa evet bırakman lazım deyip ihmalkar tavırlarına mı kızayım, hasta psikolojisinden kesinlikle anlamıyor neyse ya

Arkadaşlar kesinlikle Batuhan Bey için söylenen olumsuz cümlelere katılıyorum bizzat gittim yaşadım .Benim bebeğimde ense kalınlığı çıkmıştı cvs yaptı bana cvs sonuçları da saolsunlar taaa 1 ay sonra çıkıyordu.Bu süre içinde o kadar aradım ki kendisini bürosunu arıyorum açan olmuyo cebini arıyorum meşgule atıp geri dönmüyor. Soru sorucam gittiğim zamanlarda asla dinlemiyor ya 5 dk bile durmamışımdır yanında .Neyse dün cvs sonuçlarım çıktı Allaha şükür temiz çıktı ama bir buçuk aydır çektiğim yaşadığım sıkıntıları size anlatamam .Sonra Batuhan Özmene sonucu göstermeye geliyorum hani 1 ay belklemişim ya iyi şeyler söyliycek belki ultrasonda da bakar da cinsiyetini görürüz diye hayallerle gittim adam adam hemşiresini dışarı yollattı sonuçlar temiz gidebilirsiniz dedirtti ya cok ısrar ettim hemşireyi bi daha yolladım gene aynı cevap ben nefret ettim hiç önermiyorum gecen senelerde iyi bir doktor olabilir ama bu sene bir sınavımı varmıs bişeye mi hazırlanıyomus hiç ilgilenmiyor. Özellikle ilk gebelik yasayanlar gitmesin hüsrana uğramasın.

Arkadaşlar bende Ankara Üniversite Tıp Fakültesinde muayene olacağım.oradan doç.dr.Batuhan Özmenden randevu aldım.Batuhan beye giden arkadaşlar var mı?Memnunmuydunuz?
Batuhan özmene hakkımı helal etmem bebeğimi kaybettim.. Beyninde olan bir kist nedeniyle.. sonrasında kendi yaptırdığım kan tahlilinde dmir depolarımın boş olduğunu öğrendim. Ancak ne kilo ne tansiyon ne kan tahlili hiç bir şey yapmadı.. Hiç bir şekilde gebeliğe ilişkin beni bilgilendirmedi. Hayatta ankara üni ye gitmem. Batuhan bey hamileliğimde beşinci gidişimde bana hamile kalabildin mi dedi daha ne deyim gebeliğim sonlandırılırken 2 gün hastenede kaldım bir dk bile gelmedi nasıl oldum diye viziteye çıkmadı.. Yazıklar olsun Aldığı parayı asla haketmiyor. Gitmeyin gitmeyin gidin başka bir dr gitmeyin ama Batuhan beye gitmeyin. Doktorlarında hasta psikolojisi dersini uygulamalı olarak alması gerektiğini düşünüyorum

Arkadaşlar kesinlikle Batuhan Bey için söylenen olumsuz cümlelere katılıyorum bizzat gittim yaşadım .Benim bebeğimde ense kalınlığı çıkmıştı cvs yaptı bana cvs sonuçları da saolsunlar taaa 1 ay sonra çıkıyordu.Bu süre içinde o kadar aradım ki kendisini bürosunu arıyorum açan olmuyo cebini arıyorum meşgule atıp geri dönmüyor. Soru sorucam gittiğim zamanlarda asla dinlemiyor ya 5 dk bile durmamışımdır yanında .Neyse dün cvs sonuçlarım çıktı Allaha şükür temiz çıktı ama bir buçuk aydır çektiğim yaşadığım sıkıntıları size anlatamam .Sonra Batuhan Özmene sonucu göstermeye geliyorum hani 1 ay belklemişim ya iyi şeyler söyliycek belki ultrasonda da bakar da cinsiyetini görürüz diye hayallerle gittim adam adam hemşiresini dışarı yollattı sonuçlar temiz gidebilirsiniz dedirtti ya cok ısrar ettim hemşireyi bi daha yolladım gene aynı cevap ben nefret ettim hiç önermiyorum gecen senelerde iyi bir doktor olabilir ama bu sene bir sınavımı varmıs bişeye mi hazırlanıyomus hiç ilgilenmiyor. Özellikle ilk gebelik yasayanlar gitmesin hüsrana uğramasın.
benzer şeyleri yaşadım ihmal yüzünden olduğunu düşünüyorum bebeğimin beynindeki kist nedeniyle gebeliğim sonlandırıldı. cvs aldı ümitlendirdiler genetik değilse sonuç gebelik takip edilebilir dediler olumlu geldi ama yine de alınması gerektiğini söylediler hastanede 5 dk bile gelmedi yüzümüze bile bakmadı doktorluktan nasibini almamış

Bende bu hastaneye gitmeyi düşünüyorum. Giden var mı, hastane hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Ben de ankara üniv tıp fakültesinde takipli olup olmamak konusunda çok kararsızım.
Hocaların yanına bir uğrayabilirim. Para da vermem muhtemelen. Normal doğum yapsam mesela hoca girer diye tahmin ediyorum. Benimle özel ilgilenirler muhtemelen.
Yani etik açısından öyle yapmaları lazım.

Ama haftaya bir gün bir ara uğrayıp kese baktırmayı düşünüyorum. Sonuçları yazarım

arkadaşlar bende Allaha şükür gebeyim :KK54: kısmetse iyi bir bayan doktor ve iyi bir hastane arıyorum. ankara üniv. hastanesine çok güveniyordum fakat koca hastanede bir tek batuhan hoca mı gebe takibi yapıyor:110: yani aklım almıyor ve bana çok saçma geliyor. böyle bir hastanede tek doktor olur mu?

Ben Nisan 2015 de Ank. Üniv. Tıp Fakültesi'nde doğum yaptım. Bin pişmanım. Oda olarak evet temiz ve tek kişilik odalarda kalınıyor ama her gelen 10 dakikada bir açılma var mı diye elini atıyor o bölgeye. Ben saatlerce kafayı yedim. Anlayış sıfır. Kızın teki elini sürekli o bölgemde tuttu açılma olsun diye, o kıza asla hakkımı helal etmiyorum. İnsanı kendi haline bırakmıyorlar. Suyumu da kendileri getirdi. Doğum sırasında da karnıma 3 defa dirsekleriyle çaktılar ve ben bu şekilde doğum yaptım. Acıdan 55 dk. baygın halde yattım. Asla ama asla gitmeyin. İlk zamanlar psikolojim çok kötüydü, kabuslar görüyordum gözümü her kapadığımda ve hala atlatabilmiş değilim travmalarımı....
Bir arkadaşım Koru'da yaptı, kıza sadece 2 defa el atmışlar açılma var mı diye ve kendisi doğurmuş yani...
Batuhan Özmen'e gelince asla hastaya ilgili davranmıyor ve önerilerde bulunmuyor, boşa para vermeyin...

Ben Nisan 2015 de Ank. Üniv. Tıp Fakültesi'nde doğum yaptım. Bin pişmanım. Oda olarak evet temiz ve tek kişilik odalarda kalınıyor ama her gelen 10 dakikada bir açılma var mı diye elini atıyor o bölgeye. Ben saatlerce kafayı yedim. Anlayış sıfır. Kızın teki elini sürekli o bölgemde tuttu açılma olsun diye, o kıza asla hakkımı helal etmiyorum. İnsanı kendi haline bırakmıyorlar. Suyumu da kendileri getirdi. Doğum sırasında da karnıma 3 defa dirsekleriyle çaktılar ve ben bu şekilde doğum yaptım. Acıdan 55 dk. baygın halde yattım. Asla ama asla gitmeyin. İlk zamanlar psikolojim çok kötüydü, kabuslar görüyordum gözümü her kapadığımda ve hala atlatabilmiş değilim travmalarımı....
Bir arkadaşım Koru'da yaptı, kıza sadece 2 defa el atmışlar açılma var mı diye ve kendisi doğurmuş yani...
Batuhan Özmen'e gelince asla hastaya ilgili davranmıyor ve önerilerde bulunmuyor, boşa para vermeyin...
bunları okuyunca cidden sinirim bozuldu riskli gebelik geçiriyorum tansiyon sıkıntım var birde kan pıhtılaşması özelde devame diyordum özeller biliyorsunuz riskli gebeleri hemen basından savma peşinde risk almak istemiyorlar ya ankara tıp yada zekai tahirde gitmem gerektiği söylendi zekai tahirde bu yazdıklarından farksız ankara tıp bir nebze iyidir diye oraya karar vermiştim şimdi bunu okuyunca acaip moralim bozuldu.

kesinlikle katılıyorum batuhan özmen berbat bir doktor

Yakın zamanda doğum yapan var mı bu hastanede? Memnun kaldınız mı?

Ben de doğumu burada yapmayı düşünüyorum. Yakın zamanda doğum yapanlar yardım bekliyoruz.

Kızlar tıp fakültesinde doktordan randevu almak ücretli mi orda doğum yapanlar bilgi verebilir mi lütfen

Normal bir dr dan alirsan tabiki de degil ama mesela prof falan gidiyorsan fark var yani normal devlet hastanesi proseduru bu arada randevusuz bakmiyorlar onceden telefonla alman lazim

Se
Normal bir dr dan alirsan tabiki de degil ama mesela prof falan gidiyorsan fark var yani normal devlet hastanesi proseduru bu arada randevusuz bakmiyorlar onceden telefonla alman lazim
Canım seçtiğimiz prof dogumada girer mi yoksa asistanlar mi giriyor doğumu orda mı yaptın doğum ücretleri falan nasıl fikrin var mi

X