Ankara'da Koltukaltı Kesisi ile Meme Büyütme

Merhabalar , yazınizda bir yer dikkatimi çekti meme uçlarım çok ayrık demişsinniz benimde meme uçlarım sağa ve sola bakıyor :KK43: 6 Nisan'da ameliyat olacağım ve ben büyük dolgun olsun istiyorum seni izledim resmim var dokumla ve meme başımla alakalı sende yorum yapsrmisin rica etsem , ve senin ameliyat sonrası resmini gorebilirmiyim öncesi sonrası olarak varmı acaba , dediğin gibi meme uçları CC konusunu etkilerse bana küçük protez takılır gerçekten baya korkmaya başladım sence göz ve nizam olarak meme başlarım cokmu ayrık :KK43:
Hatta bir keresinde, bir hastasının iddialı bir görüntü istediğini, ısrarla şimdi hatırlamadığım belli bir cc protezde ısrarcı olduğunu ama ameliyatta yaptığı denemede o protezin küçük kaldığını ve daha büyüğünü taktığını söylemişti. Yani Volkan hocaya arzuladığın görüntüyü belirt yeter :KK66: cc ve yüksekliği ona bırak :KK66:

Merhaba, bende 16 Mart’ta Volkan beye aynı yöntemle ameliyat olacağım. 300- 325 cc yuvarlak protez olarak konuştuk. İlk sayfadan itibaren okudum yazdıklarınızı çok güzel anlatmışsınız, teşekkür ederim. Fotoğrafları görebilmem mümkünmü acaba? Ayrıca yeniyim henüz nasıl kullanıldığı hakkında çok fikrim yok

Merhaba, bende 16 Mart’ta Volkan beye aynı yöntemle ameliyat olacağım. 300- 325 cc yuvarlak protez olarak konuştuk. İlk sayfadan itibaren okudum yazdıklarınızı çok güzel anlatmışsınız, teşekkür ederim. Fotoğrafları görebilmem mümkünmü acaba? Ayrıca yeniyim henüz nasıl kullanıldığı hakkında çok fikrim yok
Seni iZliyorum. Adımın üstünü tıkla ve fotoğraflara gel. :KK66: Oradaki resimler adım adım süreci gösteriyor. Ancak hemen hemen 2 yıldır resim eklemedim. Her geçen gün daha da doğallaşıp güzelleşecekler, buna de emin ol :KK66:

Araştırma halinde olan veya ameliyat gününü alan arkadaşlarıma bir faydam olduysa ne mutlu. :KK66:

Canım ben boyutu Dr a bırakmak gerektiğini anladım :KK66: benim vücut yapıma, ölçülerime, kas ve deri yapıma göre olabilecek en güzel boyut oldu. Benim meme altı ölçüm 80 cm , MEMEYLE 83 cm di. 325 cc high profil yuvarlak çok normal durdu bende. Ama 70 cm meme altı ölçüsü olan birinde daha kocaman/ dolgun dururdu.hoca senin istediğin boyut ve vücudunu gözönüne alacaktır :KK66:
mutluluk2015 mutluluk2015 samimiyetine inandigim ve aciklamalarinla yararli bilgileri senden ogrendigim icin rahatsizlik verdim sorularimla ama canim o kadar icten ve samimi bi sekilde surecini anlatmissin ki ben de aklimdakileri sormadan gecemiyorum.Hangi marka silikon takildi sana canim bir de 325 cc high profil yuvarlak takilmis high profilin sertlik durumu nedir? Ben gercek meme kivaminda olmasini en azindan gercege yakin yumusaklikta olmasini istiyorum. High profiller daha sert diye duymustum bu konuda bilgi verir misin :)

mutluluk2015 mutluluk2015 samimiyetine inandigim ve aciklamalarinla yararli bilgileri senden ogrendigim icin rahatsizlik verdim sorularimla ama canim o kadar icten ve samimi bi sekilde surecini anlatmissin ki ben de aklimdakileri sormadan gecemiyorum.Hangi marka silikon takildi sana canim bir de 325 cc high profil yuvarlak takilmis high profilin sertlik durumu nedir? Ben gercek meme kivaminda olmasini en azindan gercege yakin yumusaklikta olmasini istiyorum. High profiller daha sert diye duymustum bu konuda bilgi verir misin :)
Ben ameliyat olduğumda Natrelle marka protez kullanıyordu Volkan hoca. Şu anda da değişmemiştir sanırım. Zaten FDA onayları nedeniyle ya mentor ya da natrelle tercih ediyor genelde dr lar.
Sertlik-yumuşaklık konusuna gelince... zaten takılan protez lokum kıvamında. Protez kas altına yerleştirildiğinde ilk zamanlar kasın baskısı-kalınlığı ve derinin gerginliği nedeniyle, taş gibi hissediliyor. Ama zamanla kas/ deri kendini saldıkça protezin o “lokum” kıvamı ortaya çıkıyor . En geç 6 ay sonra diri/hiç emzirmemiş bir genç kız memesi gibi oluyor. Bak mesela şimdi mememi sıktım :KK70: wallahi de orijinal desem başım ağrımaz :KK70: şaka bir yana, hiç bir sertlik yok, gayet yumuşak ve doğallar :KK66: için rahat olsun.

E Esmerburc3 , ayrıca sertlik/yumuşaklık kadar önemli bir konu var bence:HİS!!!!!!!! Hiç bir his kaybı yok. Tam tersi artış var. :süslü::KK30::confused::rolleyes::-):KK73::KK8: Çünkü meme büyütme ameliyatından sonra tek taraflı veya çift taraflı his kaybı yaşayan çok:KK35:

Ben ameliyat olduğumda Natrelle marka protez kullanıyordu Volkan hoca. Şu anda da değişmemiştir sanırım. Zaten FDA onayları nedeniyle ya mentor ya da natrelle tercih ediyor genelde dr lar.
Sertlik-yumuşaklık konusuna gelince... zaten takılan protez lokum kıvamında. Protez kas altına yerleştirildiğinde ilk zamanlar kasın baskısı-kalınlığı ve derinin gerginliği nedeniyle, taş gibi hissediliyor. Ama zamanla kas/ deri kendini saldıkça protezin o “lokum” kıvamı ortaya çıkıyor . En geç 6 ay sonra diri/hiç emzirmemiş bir genç kız memesi gibi oluyor. Bak mesela şimdi mememi sıktım :KK70: wallahi de orijinal desem başım ağrımaz :KK70: şaka bir yana, hiç bir sertlik yok, gayet yumuşak ve doğallar :KK66: için rahat olsun.

Tamam canim icimi rahatlattin walla bu gece rahatca uyuyabilicem :KK70: sana minnettarim tesekkur ederim :))

Bugün ameliyat günüydü değil mi?

S Sweetladyy940 , ameliyattan 1 ay sonra tatile çıkabilirsin. Yüzebilirsin de :KK66: ama yine de kendini zorlayan hareketlerden uzak dur. Benim özellikle bir kolum çok zor kalkıyordu, sanki orada gergin bir kablo varmış gibi hissediyordum. Hepsi zamanla geçiyor merak etme. Daha dün gibiydi memesiz günlerim, baksana 4 sene geçmiş bile :KK66:

S Sweetladyy940 , ameliyattan 1 ay sonra tatile çıkabilirsin. Yüzebilirsin de :KK66: ama yine de kendini zorlayan hareketlerden uzak dur. Benim özellikle bir kolum çok zor kalkıyordu, sanki orada gergin bir kablo varmış gibi hissediyordum. Hepsi zamanla geçiyor merak etme. Daha dün gibiydi memesiz günlerim, baksana 4 sene geçmiş bile :KK66:
Çok teşekkür ederim cevabın için mutluluk 🤗🌸 Bugun ben de 3. Haftama girdim. sabah çok güzel sıfır baskı ve acıyla kalktım. Halbuki önceki gün sağ göğsümün altı baskı yapıyordu🙈 Benim de sağ kolum zor kalkıyor. Sana bir şey sormak istiyorum. 1 hafta 10 gün önce filan omuz ağrısıyla uyandım. Oturarak uyuduğum için tutuldu zannettim ama halen geçmedi. Sağ kolumu o yüzden de doğru düzgün kaldıramıyorum . Sende de olmış muydu omuz ağrısı ,köprücük kemiği ağrısı vs

X