Çocuk Hastalıkları Anneler ne olur bakın konuma.

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
iste benim takıldıgım çocuğunda alerjik astim varsa neden bir şeyi yok deniyor yoksa neden astim ilacı veriliyor anlamış degilim. tekrar götürme imkanim da yok simdi. söylediklerini zi dikkate alacagim
Aslında normal çocuk doktorlari semtoma yonelik tedavi uyguluyor. Bu sebeple antibiyotik veriyorlar. Ama daha sonra hastalık tekrar ediyor. Ve sonra yine antibiyotik... Bu mütemadiyen tekrar edince artık antibiyotik vermiyorlar. Birşey yok diye yolluyorlar. Halbuki bu hastaligin altında yatan sebebe bakmıyorlar.

E elacicegim23 astim ilaci dediginiz nedir tam olarak?

bazi astim ilaclari cunku sadece nefes yolunu acmak icin, ben de kullaniyorum ama astim hastasi degilim.

bazilari da direk cigere etki edecek sekilde. Sanirim bu grubu kronik astim hastalari kullaniyor, ama ilk grubu benzer sikinti yasayan kisiler de kullaniyor.
bende recetesini okudugumda anladım. ya ismini yazmak yasak degilmi yazsam bende tam bilmiyorum

Arkadaşlar ne olur ağır yorum yapmayın anlayin beni. herşeye fazlasıyla takan üzülen bir insanım zaten. fikriniz varsa konuyla ilgili yazın lütfen.
Ağır yorum neden yapılsın.herkes çocuğu için hassastır.. gayet normal

Acaba bitkisel şeyler güvenilir yerden denesenizmiki..böyle özel karışım felan yapıyorlar.. profilisin çok çok faydalı oldunu duymuştur.. bağışıklık için
Çok hastalanmaları bağışıklık düşüklüğü olabilir...Ankaraya yakınsanız sanatoryum alerji ve astımda tek geçerim.. sırf alerji hastanesi zaten.

Benim kizim gecen sene cok hasta oluyordu bir suru antibiyotik kullanmistik....bu sene istinasiz hergun sabah kahvaltisinda bir bardak portakal mandalina suyu icine 1 yk kadigi dut yada uzum pekmezi koydum..cook sukur ciddi bi hastaligi hic olmadi...tavsiye ederim butun annelere ama hergun vermeye calisin...

Ağır yorum neden yapılsın.herkes çocuğu için hassastır.. gayet normal

Acaba bitkisel şeyler güvenilir yerden denesenizmiki..böyle özel karışım felan yapıyorlar.. profilisin çok çok faydalı oldunu duymuştur.. bağışıklık için
Çok hastalanmaları bağışıklık düşüklüğü olabilir...Ankaraya yakınsanız sanatoryum alerji ve astımda tek geçerim.. sırf alerji hastanesi zaten.
cevabini daha önce verdim aslında. daha önce bu konuyla ilgili açmıştım bir arkadaş söylemişti biz doktormuyuz buraya soruyorsun bunun gibi konuşmuştu çok üzülmüştüm ondan dolayı belirtim sonuçta burda biri sunu ver yada su ilacı ver dediğinde vermiyorum kı araştırıp zararı yoksa veriyorum. biz maalesef doğudayız. ondan dolayı biraz zor.

Benim kizim gecen sene cok hasta oluyordu bir suru antibiyotik kullanmistik....bu sene istinasiz hergun sabah kahvaltisinda bir bardak portakal mandalina suyu icine 1 yk kadigi dut yada uzum pekmezi koydum..cook sukur ciddi bi hastaligi hic olmadi...tavsiye ederim butun annelere ama hergun vermeye calisin...
güzel aslında deneyeyim iyi olur dut pekmezim var zaten organik

Rabbim bütün çocuklarımıza hayırlı sifa versin. Alerji doktoruna götürdük zaten esimebir şeyleri yok demiş ama verdiği ilaçlar astim ilaçları. bende yoğurdumu kendim yapiyorum bir çok şeyim doğal köyden geliyor salça peynir tere yağı pekmez konserve olsun kurutma yani aklınıza ne gelirse yumurtada genelde organik veriyorum abur cubur çoğu zaman evimizde bulunmaz zaten. nerde hata yapıyorum inanın bende bilmiyorum. kucugum hastalandigi zaman ateşi çıkıyor arada büyük kızımda ateş yok şükür sadece uykuda balgamli öksürük kızım tıkanıyor.
Deterjan kimyasali da birakin bence
Cok faydasini goreseceksiniz ve supurge önemli

Bnmde 2 kızım var büyükte kuru öksürük olur
Ama küçük bronşit resmen bir ara laranjit oldu sesi çıkmadı çok öksürüyor çok antibiyotik kullandı geçen kış. Bu kış sadece şimdi burnu akıyor biraz.
Nem makinası var odasında kesintisiz çalışıyor
Bir de hava makinası aldık ilaçları içine şırıngayla çekip koyuyorum ventolin genellikle bi 5ml 3 dk sürmüyor maskeyi takıp alması.
Çok rahattı geçen kış sürekli hastanede hava alması sıkıntı oluyor çünkü.

Benim oğlum 4 yaşında kreşe basladı sürekli boğaz ateş vs antibiyotik yazıp yolluyorlardı lakin horlama gibi şeyler eklenince geniz eti büyükmüş düzelir dediler aldırdık bu sene yeniden ateşlenince dr pfaba hastalıgı varmış onun teşhisi kondu boş yere içmiş o kadar antibiyotiği şimdi bi peridnol verildi düzeldi dr cok önemli

X