Çocuk Hastalıkları Anneler ne olur bakın konuma.

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benim oğlum 4 yaşında kreşe basladı sürekli boğaz ateş vs antibiyotik yazıp yolluyorlardı lakin horlama gibi şeyler eklenince geniz eti büyükmüş düzelir dediler aldırdık bu sene yeniden ateşlenince dr pfaba hastalıgı varmış onun teşhisi kondu boş yere içmiş o kadar antibiyotiği şimdi bi peridnol verildi düzeldi dr cok önemli
sizide geçmiş olsun. aynen önemli ama hepsi aynı şeyi söylüyor anlamış degilim.

Herkese hayirli sabahlar arkadaşlar. Öncelikle konu kizlarim. çok üzülüyorum arkadaşlar kizlarim için daha öncede konu açmıştım aslında bununla ilgili.

Dediğim gibi konu kızlarım biri 5 yaşında biri 2 sürekli hastalanıyorlar ben artık gerçekten onlara surup hele ki antibiyotik vermeyi hiç istemiyorum. hatta götürünce doktora uyarıyorum çok fazla antibiyotik kullandık çok kötü degillerse yazmayın lütfen diyorum.

Son zamanlarda büyük kızım daha kötü ozellikle sabaha karşı gece uykuda sürekli öksürüyor balgamli öksürük kızım tıkanıyor sanki.

Kızım küçükken böyle olduğu zaman sürekli kusuyordu şimdi kusmuyor bazen çok az balgam atıyor. kızlar nasıl desem doktora en son goturdugumuz zaman eski konumu okuyabilirsiniz. ben gidemedim eşim de dedi bir şeyleri yokmuş ilaç yazmış ama büyüğüme yazdigi ilaçlar astim ilacı.

size sormak istediğim çocuğunda alerjik astimi olanlar nasıl anladınız neler yapıyorsunuz ben ne yapabilirim. esim artik doktora goturmek istemiyor surekli götürünce herşeyi temiz bir alerji doktoruna götürün deniyor. zaten ilçedeyiz götürdük daha önce dediğim gibi birseyleri yok denmiş ama geçen çocuk doktoruna goturdugum zaman ilaçları gösterdim astim ilacı dedi.

çok üzülüyorum bu duruma ne yapabilirim. Dediğim gibi çocuğunda alerjik astim olanlar nasıl anladınız neler yapıyorsunuz geçti mi geçer mi. yanlış anlamayın beni burdan okuduklarım la bir tedavi uygulayacak değilim cocuklarima ama en azindan fikir verin bana ne olur.
İyi geceler benim kızım 7yasında dogustan solunum yetmezlıgı vardı ve doğduğundan beri hastane hastane gezdik yattık surekli hava verdiler ve 4 yasında hastım teşhisi koydular ve her kıs sıkısıyo morarma oluo ve okadar hırıltısı oluokı durduramıyoruz bazen bunun tek tedavisi hava astım ılacı da hastım olmayan hastaya verilmez dil altı hapı fıs fıs ve hava kullanıyoruz bunları kullanıyorsanız hastım dır bu hastalık 7 8 yasında biter dediler ama benım kız 7yi doldurdu daha gecmedi gelecekten cok zor bahsetmek cok zor Bi hastalık Allahım butun hasta olanlara şifa versin iyi geceler

İyi geceler benim kızım 7yasında dogustan solunum yetmezlıgı vardı ve doğduğundan beri hastane hastane gezdik yattık surekli hava verdiler ve 4 yasında hastım teşhisi koydular ve her kıs sıkısıyo morarma oluo ve okadar hırıltısı oluokı durduramıyoruz bazen bunun tek tedavisi hava astım ılacı da hastım olmayan hastaya verilmez dil altı hapı fıs fıs ve hava kullanıyoruz bunları kullanıyorsanız hastım dır bu hastalık 7 8 yasında biter dediler ama benım kız 7yi doldurdu daha gecmedi gelecekten cok zor bahsetmek cok zor Bi hastalık Allahım butun hasta olanlara şifa versin iyi geceler
sagolun. sizede geçmiş olsun Rabbim hayırlı sifa versin. astımla ilgili başka ilaç yazmamış dediğim sadece toz belkide astim değildir bende bilmiyorum ama en kısa zamanda bütün sonuçları tekrar doktorumuza gosterecegim

Anlattiklarinjza bakilirsa alerjik astim gibi gorunuyor. Bir alerji uzmanina girerej alerji testi yaptirin ve alerjisi her neye ise onu hayatinizdan cikartin. Belli bir yasa kadar gecmeyen alerjik astimlar sonrasinda kalici olabiliyor

X