arkadaşım iki erkeği idare ediyor napmalıyım?

ahaha ben mi erkek bulamıcam cok sükür erkek kıtlığı yaşamıyorum erkeksiz yaşayamayan bi tipte değilim yakın arkadaşımla gözümün önünde oynanınca insanım ya üzülüyorum canım sen anlamayabilirsin

Kız arkadaşını ne güzel erkeklerle oynayan bir tip yaptın :)
Mükemmel bir kız arkadaşlık örneği
Keşke arkadaşın da bilse bu duygularını:)

ahaha ben mi erkek bulamıcam cok sükür erkek kıtlığı yaşamıyorum erkeksiz yaşayamayan bi tipte değilim yakın arkadaşımla gözümün önünde oynanınca insanım ya üzülüyorum canım sen anlamayabilirsin
İnsandan daha çok kıskançlıktan kudurmuşa benziyosun ☺️☺️hadi geçmiş olsun. Niyet et seninde olur . Böyle hemcinslerine saldırınca dişil enerji yerlere düşüyor bak haberin olsun , bulamazsın yoksa .

Sizin fikriniz.
Arkadaşlarımın özel hayatları beni ilgilendirmiyor.
Sonuçta duygusal cinsel çekim farklı bir şey arkadaşlık farklı bir şey.
alakası yok o karaktersizliğin ucu bir gün yakın arkadaşlara da değebilir onu kastediyorum
kaç yaşındasın bilmiyorum ama özel hayattan ziyade direkt o insanın kişiliği hakkında fikir veren hafife alınmayacak bir konu bu.
mesele duygusal cinsel çekim falan değil ihanet .

İnsandan daha çok kıskançlıktan kudurmuşa benziyosun ☺️☺️hadi geçmiş olsun. Niyet et seninde olur . Böyle hemcinslerine saldırınca dişil enerji yerlere düşüyor bak haberin olsun , bulamazsın yoksa .
kkltşkweşltkşlwektşlk hayatınızı karakterinizi erkek bulmaya odakladıysanız benım sorunum degil canım benım kusura bakmayın

alakası yok o karaktersizliğin ucu bir gün yakın arkadaşlara da değebilir onu kastediyorum
kaç yaşındasın bilmiyorum ama özel hayattan ziyade direkt o insanın kişiliği hakkında fikir veren hafife alınmayacak bir konu bu.
mesele duygusal cinsel çekim falan değil ihanet .

35 yaşındayım:)

Size göre öyle bana göre böyle.

İhanet güzel de demedim zaten:)

Ama bana göre özel hayat farklı arkadaşlık farklı beni çok acayip işler yapmadığı sürece ilgilendirmez bu kadar basit:)

Başkanın sorunlarını kendinize dert etmeye ve ortalığı karıştırmaya ne meraklısınız öyle. Size ne başkasının ne yaptığından?
Ayrıca erkek arkadaşı kız arkadaşını sizden daha iyi tanıyordur.

ahahah ihaneti normalleştirecek kadar hasta zihniyetli insanlarla daha fazla tartısmıcam zaten anlamanızı beklemiyom yas olmus 35 bence sende colugun cocugunla ilgilen aldatilma sen de dikkat et

ahahah ihaneti normalleştirecek kadar hasta zihniyetli insanlarla daha fazla tartısmıcam zaten anlamanızı beklemiyom yas olmus 35 bence sende colugun cocugunla ilgilen aldatilma sen de dikkat et

Bişeyin ettiği dua kabul olsa gökten kemik yağarmış
Sen git arkadaşının artığıyla ilgilen
Naşşşş

Konuya gelen yorumlari sok icinde okuyorum. Bir kac kisi haricinde cogu yorum Derya sevgilisini aldatiyor olmasina ragmen Derya'yi savunuyor, ustune konu sahibini kiskanclikla sucluyor???!!!
Oysa benzer seyi erkekler yaptiginda burada hakli olarak adami magmaya gonderiyoruz.
Erkekler yapinca tukaka kizlar yapinca owww afferin olmuyor kizlar. Curumusluk kim yaparsa yine curumusluk.

Konu sahibi, yorumumu gormezden geldiniz ama yineliyorum. Deryayla araniza mesafe koyun.

Konuya gelen yorumlari sok icinde okuyorum. Bir kac kisi haricinde cogu yorum Derya sevgilisini aldatiyor olmasina ragmen Derya'yi savunuyor, ustune konu sahibini kiskanclikla sucluyor???!!!
Oysa benzer seyi erkekler yaptiginda burada hakli olarak adami magmaya gonderiyoruz.
Erkekler yapinca tukaka kizlar yapinca owww afferin olmuyor kizlar. Curumusluk kim yaparsa yine curumusluk.

Konu sahibi, yorumumu gormezden geldiniz ama yineliyorum. Deryayla araniza mesafe koyun.
Yav 18-19 yaşında çocuklar flört oyunları oynuyorlar. Bu kadar ciddi yaklaşmanın anlamı yok. Karısını kocasını aldatana tepkimiz farklı olur. Bunlar çocuk, böyle böyle tanıyacaklar kendilerini de karşı cinsi de.

Peki neden erkekleri magmaya gönderiyoruz çünkü burada konu açanlar eşleri ya da sevgilileri arkadaşları değil
Kimse Derya haklı da demedi sadece seni ilgilendirmez dendi:)

Eninde sonunda çocukla kötü olacaksiniz.
Bence mesafe koyun. Size yardımı olmuş olabilir. Yine de o sizin arkadaşınız vasitasiyla tanıdığınız biri.
Arkadaşınız da eninde sonunda toslayacak. Arkadaşıma da mesafe koyardım.
Her ikisine de mesafeli olurdum açıkçası.

X