arkadaşım iki erkeği idare ediyor napmalıyım?

Yav 18-19 yaşında çocuklar flört oyunları oynuyorlar. Bu kadar ciddi yaklaşmanın anlamı yok. Karısını kocasını aldatana tepkimiz farklı olur. Bunlar çocuk, böyle böyle tanıyacaklar kendilerini de karşı cinsi de.
Acikcasi bence temel empati yetenegi ve karakter gostergesi. Gencken insan salaktir ama yine de belli ilkeleri, dogrulari vardir. Nasil ki siz gencken bazi diger gencler size gore yanlis yapiyorken siz o yanlislara dusmediniz, bu da ayni sey. Derya kendisine yapilmasini istemedigi seyi baskasina yapmamasi gerektigini bilecek yasta.

Simdi genclik bahanesi, ileride ailemden sevgi gormedim, tramvalarim var bahanesine evriliyor sonucta.

Yav 18-19 yaşında çocuklar flört oyunları oynuyorlar. Bu kadar ciddi yaklaşmanın anlamı yok. Karısını kocasını aldatana tepkimiz farklı olur. Bunlar çocuk, böyle böyle tanıyacaklar kendilerini de karşı cinsi de.
Konu zaten ahlaki etik değerler değil kızın işi bozmak istemesi ve kıskançlığı. Buz gibi de kiskanmis ve ortalığı karıştırmak istiyor her ne kadar arkadaşımı uyarayım maskesi altına saklanmak istese de .

Acikcasi bence temel empati yetenegi ve karakter gostergesi. Gencken insan salaktir ama yine de belli ilkeleri, dogrulari vardir. Nasil ki siz gencken bazi diger gencler size gore yanlis yapiyorken siz o yanlislara dusmediniz, bu da ayni sey. Derya kendisine yapilmasini istemedigi seyi baskasina yapmamasi gerektigini bilecek yasta.

Simdi genclik bahanesi, ileride ailemden sevgi gormedim, tramvalarim var bahanesine evriliyor sonucta.
Çok ciddiye alıyorsunuz her şeyi. O yaşlarda 6 erkekle birden flört ettiğim dönemler oldu. Adı üstünde flört. Yaşım biraz ilerleyince ilişkilerim daha duygusal boyutlara evrildi, sadakat yüklendi bünyeye oldu bitti. Bin yıldır evliyim herhangi bir bahaneyle kocamı aldatmadım, aldatmak gibi bir planım yok. Yok kişilik meseleymiş yok yanlışmış fazla olgun bir pencereden bakıyorsunuz ergen dünyasına.

Ben olsam anlatırdım.
Ama öyle şak diye değil uyandıra uyandıra, gözünü aça aça…
Olayı onun çözmesi kıvamına getirerek…

Zaten böyle aldatan tipler çok yüzsüz onursuz ve gurursuz olur merak etme…

Çocuğun arkadaşlığı tarafını seçerdim…

Safsa eğer dönüşmesi/güçlenmesi için bir şok tesir alması gerekiyordu.

Tekamüle müdahale etmeyin. Karma oluşturmuş olursunuz.

konu açanın yaşı küçük olduğu nasıl belli saf tertemiz konu ablacığım sen seni alakadar etmeyen durumlara girme uzak dur

Keşke erkeklerde bu kadar sizin kadar açık fikirli iyi niyetli olsada birbirini ispiyonlasa onlar 40 takla atarsa söylemez sever erkek dayanışmasını aldatılmak aldatmak kötü şeyler ....Ama erkekler nasilki hiç karismiyor bende karışmam yani açsın gözünü ayrıca Allah isterse serer ortaya....Belki o erkeğin hayatına kız arkadaşınızı bir niyetle sokmuştur Allah .... Çünkü her insan bazen bir derstir.Kimbilir geçmişinde oda birini aldatmış üzmüştür kimbilebilir

Bu arada yıllardır kız arkadaşınız olan arkadaşınız hiç arkadaşınız değilmiş gözümden kaçmadı normalde arkadaş arkadasi güzelce iyi niyetle uyarır olmadı arkadaşlığını keser .....siz baya bu erkek arkadaşa üzülüp yıllardır arkadaş oldugunuz kız arkadaşınıza rağmen iyi bir dinleyici olmuşsunuz ......Aslında doğrusu her ikisi ilede görüşmemek ikili ilişkilere karismamaktir. Zaten kızların arkadaşlığı hep bir yere kadardır sizde haklısınız ....Ne olursa olsun bir kız arkadaşa en yakın kız arkadaşım dedikten sonra bdv de konu açıp gıyabında yorum yaptırmam ben o ne yaparsa yapsın herkesin görüşü tabiki kendine

Konuya gelen yorumlari sok icinde okuyorum. Bir kac kisi haricinde cogu yorum Derya sevgilisini aldatiyor olmasina ragmen Derya'yi savunuyor, ustune konu sahibini kiskanclikla sucluyor???!!!
Oysa benzer seyi erkekler yaptiginda burada hakli olarak adami magmaya gonderiyoruz.
Erkekler yapinca tukaka kizlar yapinca owww afferin olmuyor kizlar. Curumusluk kim yaparsa yine curumusluk.

Konu sahibi, yorumumu gormezden geldiniz ama yineliyorum. Deryayla araniza mesafe koyun.
cok haklısınız...

Konuya gelen yorumlari sok icinde okuyorum. Bir kac kisi haricinde cogu yorum Derya sevgilisini aldatiyor olmasina ragmen Derya'yi savunuyor, ustune konu sahibini kiskanclikla sucluyor???!!!
Oysa benzer seyi erkekler yaptiginda burada hakli olarak adami magmaya gonderiyoruz.
Erkekler yapinca tukaka kizlar yapinca owww afferin olmuyor kizlar. Curumusluk kim yaparsa yine curumusluk.

Konu sahibi, yorumumu gormezden geldiniz ama yineliyorum. Deryayla araniza mesafe koyun.

+++++
+++++++

Benim bir arkadaşım ergenken 3 5 çocuğu idare ediyordu. Ben de dedim bir gün ona, sana yapılsa üzülmez misin diye. Yani arkadaşınızla konuşmak yerine çocuğa mı söylesem demeniz rahatsız edici. Gerçekten iyi bir insan olsaydınız, Ahmet seni seviyor ve senin başkasıyla olduğundan şüpheleniyorum, benim ağzımı yokladı. Yazık değil mi çocuğa falan derdim.

Benim bir arkadaşım ergenken 3 5 çocuğu idare ediyordu. Ben de dedim bir gün ona, sana yapılsa üzülmez misin diye. Yani arkadaşınızla konuşmak yerine çocuğa mı söylesem demeniz rahatsız edici. Gerçekten iyi bir insan olsaydınız, Ahmet seni seviyor ve senin başkasıyla olduğundan şüpheleniyorum, benim ağzımı yokladı. Yazık değil mi çocuğa falan derdim.
hepsini yaptım zaten arkadaşımı uyardım biriyle devam et çocuk sana değer veriyor üzülüyor yazik dedim kız bana ikisini birden sevıyorum dedi

rahatsız oluyorsan deryayla arana mesafe koy. ama ikili ilişkilerine karışma derim. çocuk da kendisi öğrensin bırak o da onun sınavı
bende öyle düşündüm sessiz kaldım ama böyle mesela ortak grubumuz var ücümüz konusuyoruz derya hicbir sey yokmus gibi cocukla masum masum konusuyor imalar yapiyor umut verıyor biraz sinir oluyorum ama karismayacagım yapacak bir şey yok

Ahmet’e kan kaynamaya mı başlamış sanki?
Düzenleme/ benden önce de yazanlar olmuş 😄
Herkes kendi kalbinin ekmeğine çorba bansın kıvamına gelecek konu. kimsenin özel hayatına müdahale etmeyin. Neyse ne, kimsenin öyle saftorik olduğunu sanmam

X