Arkadaşlar eşimle birlikte aklımı kurcalayan bir konu bu. Tüp bebek tedavisinde başka bir erkeğin spremini kullanmadıklarına nasıl emin olabiliyorsunz

Merdiven altı yerde mi yaptıracaksın yok artık ya 😂?
Yasal işlemi var prosedürü var. Hücreleri aynı zamanda alıyorlar. Milyonlarca tüp bebeğin babası başka biri o zaman.

İmkansız değil Hollandadaki bi doktor kendi sperminden 21 yumurta döllemiş ama orası Hollanda yani. Türkiyede de bilindik bir merkezde kadına yanlış embriyo transfer etmişler kadın başkasının çocuğunu doğurmuş internette haberleri hala var ben de sanırım ışıl ışığın tüp bebek videolarının birinde duymuştum.

Yasal işlemi var prosedürü var. Hücreleri aynı zamanda alıyorlar. Milyonlarca tüp bebeğin babası başka biri o zaman.
Merdiven altı yerde böyle bir şey yapmak mümkün mü sence dalga geçilecek bir konu değil

Merdiven altı yerde böyle bir şey yapmak mümkün mü sence dalga geçilecek bir konu de
İmkansız değil Hollandadaki bi doktor kendi sperminden 21 yumurta döllemiş ama orası Hollanda yani. Türkiyede de bilindik bir merkezde kadına yanlış embriyo transfer etmişler kadın başkasının çocuğunu doğurmuş internette haberleri hala var ben de sanırım ışıl ışığın tüp bebek videolarının birinde duymuştum.
Bende haberlerde okumuştum

Hastanenin başı belaya girer , gerekli özeni gösteriyorlardır

Merdiven altı yerde böyle bir şey yapmak mümkün mü sence dalga geçilecek bir konu değil
Dalga geçmedim teşbih yaptım. Kıbrıs gibi yerlerde herşey yapıyorlar. Özel muayene ameliyatlarında bile haberlerde neler çıkıyordu. Yasal olan kurumsal güvenilir bir hastaneye merkeze güvenilir.

Başka erkeğin spremini kullanma ihtimalleri var mı eşimle geçen bunu tartıştık ben imkansız diyorum fakat kendisi bunun yapılacağını söylüyor yani bunun bir garantisini veriyorlar mı bir şekilde
Onu bunu bilmemde kendi merkemizde hiç spermi çıkmadığı için tedavisi iptal olan vardı en basit örnek bide oğlum aynı eşime benziyor öyle olmasa bile şüphe duymam doktorlar yemin etmiş sonuçta

Netflixte belgesel dizisi var meshur doktor senelerce kendi spermini kullanmış. Konuda hunharca gülünecek bir şey göremiyorum.

Bence merkezinize karar verince eşiniz bu konuda doktorla güzelce konuşsun. Güvenlik prokollerini ve yumurta ve spermin nasıl işaretlenip, takip edildiğini öğrensin. Güven duygusu oluşsun.

Başka erkeğin spremini kullanma ihtimalleri var mı eşimle geçen bunu tartıştık ben imkansız diyorum fakat kendisi bunun yapılacağını söylüyor yani bunun bir garantisini veriyorlar mı bir şekilde
Bilemedim🤔 anca doğunca dna testi ile anlaşılır 😅

Böyle bir şey olursa, çok ciddi çok büyük para alırsınız tazminat olarak. Çok korkunç bir ihtimal bu, yani sonuçta dna testi ile her şey ortaya çıkacağı için bunu yapacak kişi anca beyinsiz olur.

Eşin bence bahane arıyor. Hiç böyle bir şey duymadım.

Netflixte belgesel dizisi var meshur doktor senelerce kendi spermini kullanmış. Konuda hunharca gülünecek bir şey göremiyorum.

Bence merkezinize karar verince eşiniz bu konuda doktorla güzelce konuşsun. Güvenlik prokollerini ve yumurta ve spermin nasıl işaretlenip, takip edildiğini öğrensin. Güven duygusu oluşsun.
Henüz kararlastirmadik hayırlısıyla inşallah

X