Arkadaşlar eşimle birlikte aklımı kurcalayan bir konu bu. Tüp bebek tedavisinde başka bir erkeğin spremini kullanmadıklarına nasıl emin olabiliyorsunz

Doğum sonrası DNA Testi yaptırırsın canım, lakin böyle bir şeyi yaparlarsa dünyanın tazminatını alırsın. Aklına getirme lütfen.

Başka erkeğin spremini kullanma ihtimalleri var mı eşimle geçen bunu tartıştık ben imkansız diyorum fakat kendisi bunun yapılacağını söylüyor yani bunun bir garantisini veriyorlar mı bir şekilde
Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Türkiye'deki bilindik hastanelerde güvenlik çok ön planda. Ben mepidol mega Hastanesi'nde tedavi gördüm. İlk andan itibaren süreç sonuna kadar her an isim soyisim eşleştirme yapıldı. Barkodlar eslestirildi. Embriyolog tesettürlu hanımefendi idi. Diğer iki embriyolog da kadın. Ekip kadın ağırlıklı. Hiç erkek ile karşılaşmadım bu süreçte. Transfer anında bile her adımda eşleştirme yaptılar. Ben adımı sorduklarinda yeni soyledim desem de sesli olarak tekrar edin dediler bıkmadan. Hiç kuşkum olmadı. Eğer böyle bir endişeniz varsa ön görüşme ücretsiz hastanelerde birkaç hastane ile görüşün. Eşiniz birberiz konuşsun
Bu düşünce yuzunden vakit kaybetmeyin.

Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Türkiye'deki bilindik hastanelerde güvenlik çok ön planda. Ben mepidol mega Hastanesi'nde tedavi gördüm. İlk andan itibaren süreç sonuna kadar her an isim soyisim eşleştirme yapıldı. Barkodlar eslestirildi. Embriyolog tesettürlu hanımefendi idi. Diğer iki embriyolog da kadın. Ekip kadın ağırlıklı. Hiç erkek ile karşılaşmadım bu süreçte. Transfer anında bile her adımda eşleştirme yaptılar. Ben adımı sorduklarinda yeni soyledim desem de sesli olarak tekrar edin dediler bıkmadan. Hiç kuşkum olmadı. Eğer böyle bir endişeniz varsa ön görüşme ücretsiz hastanelerde birkaç hastane ile görüşün. Eşiniz birberiz konuşsun
Bu düşünce yuzunden vakit kaybetmeyin.
Teşekkür ederiz bunları duymak rahatlatıyor bizi

Başka erkeğin spremini kullanma ihtimalleri var mı eşimle geçen bunu tartıştık ben imkansız diyorum fakat kendisi bunun yapılacağını söylüyor yani bunun bir garantisini veriyorlar mı bir şekilde
Yillar evvel Bahcecide böyle bir olay oldu. Başkasına ait embriyo yerleştirilmişti. Haber googleda var.
Ve bilindiği üzere Bahcecinin sahibi doktora hicbir sey olmadi. Her gecen gun buyuyor ve zenginlesiyor. 3-5 milyon tazminattan ne olacak allah askina o ailenin yasadigi travma ne olacak?
Beyefendi olayların akabinde kendi şoförüne bu davada aileye taniklik yapan doktorunu tehdit ettirmisti. O haber de googleda var. Hala da insanlar bu bahceciye gidiyor inanamiyorum. Ne etik var ne ahlak var bi de herseye para para.

Son düzenleme:
X