Art Niyet aramak istemiyorum, bana hatamı söyleyin Lütfen?

Sen onlari onemsedikce ozellikle gozune gozune sikarlae senin.takma.kizi girunce merava canim de gec.catlasinlsr biraz politik ol.esimin eski srvgilisini havuzda gormustum.kiz yaniam oturdu cok gyzelsin falan dedi.ozman tanimiyirdum tanimis oldum.esimin altina yatmis gelmis bama guzelsin allaha hergun boyle bir karisi oldugu icin dua etmeli falan.saba ne.esim onu terketmis bide:) hicte etkilenmedim.olsa olsa en kotusu o kizi gene ister.istersede gitsin.takma ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım, baştan sona kadar okudum yazdıklarını. Kesinlikle hak veriyorum sana ama benim az önce aklıma bir şey geldi okurken...
Sen hiç bu kızla konuştun mu?
Hani diyorsun ya, biz geldiğimizde gitmiş oluyorlar, bir araya gelmek istemiyormuş gibi kaçıyor bu kız.
Peki neden kaçıyor, hiç sordun mu, konuştun mu?
Bence o görümcelerin kızın kulağına bir şeyler fısıldadı ya da başka bir şey duydu kız, yoksa niye aynı ortama girmekten kaçsın ki?
Ben olsam (eşinin kuzeni zaten bu kız,ayıp değil yaptığın) numarsaını bulur, ararım kızı. Halini hatırını sor bakalım, seninle konuşurken nasıl konuşuyor...Bir şekilde damardan girersin sonrasında...
Bu kadar da çok kafana takma derim ben, umursamadıkça daha çok üsteleyecek eşinin ailesi, daha çok yıpranacaksın...

Ben bu kizla nisanli iken onlara gittigimizde hic konusamadim,cunku kiz bizi gorunce kapilari yuzumuze kapatip odasina saklanirdi.
Bunu hep yapiyordu, esim ve ailesi zor durumda kaliyorlardi.. Ben diyordum bu kiz niye boyle? deli diyorlardi.. sinir hastasi diyorlardi..
Bana durust olmadilar..
Ben bu kizla evlendikten sonra zaten bizim dugunede gelmedi bu kiz.. Bu bile benim icin bir soru isaretidir???
Biz evlendikten sonra kendiside nisanliydi o zamanlar.. birkac kez konustum tabiki.. Ama bana karsi boyle iyi niyetli yaklasmaya calistigini fark etmistim.
sacima fon cekmek istedi kiz kardesi evleniyordu.. Bende izin verdim tabi dedim..
Bana boyle aciyarak yaklasti sanki oyle hislendim o an hatta sonradan inanilmaz pisman oldum ben niye izin verdim dedim.
Belkide bana acidi yada bana niye acisin dedim ? icimdeki sesi susturmaya calistim..
Avrupaya geldikten sonra da bayramda seyranda yada kaynanam onlarin evinde oldugu zamanlar aradigimizda esimle.. Esim bana hep sen ara derdi, sen ara halamin evini simdi o kiz cikar ben konusmak istemiyorum! derdi.. Ben demezdim ki sen niye konusmuyorsun ne alaka? yani suandaki halimden cok cok daha saftim o zamanlar.. Esim ailesi bana sogukluk gosterdikce ben kizardim o da sinirlenir gelir beni doverdi.. beni cok dovmustur..
Acaba diyorum o kizin acisini mi cikardi benden? insanim iste bakin aklima hersey geliyor..
cunku esim ablasina boyle bir gaf yaptiktan sonra aklima hep bunlar geldi gitti... Belkide hala kizi bunu evet demedi ya beni doverek acisini cikardi oyle ya gunahini almiyayim.. cunku seven erkek karisina vurmaz ki.. kiyamaz karisina.. inancimi yitirdim esime..

O kizla telde gorustuk bir kac kez iste, benle gayet normal konustu, cocuklarin iyi mi dedi durdu..
ama yanina gidince onlarin kaciyordu.. Bu sene gittigimizde tabi benim rahatsiz oldugumu bildigi icin kaynanam (cunku bana o kizin ismiyle hitap etti birkac kez uyarmisti esim yine) belkide kizi uyardi, kiz bizimle normal konustu esimlede.. kacmadi yani.. hatta biz buraya geri dondugumuz gece kapiya geldi iyi yolculuklar dedi bize ama kocasi yine yoktu yaninda.. Gelirkende cocuklara hediye getirmisti kaynanam o hediye icin bin kez konustu nerdeyse ayaklarina kapattiracakti ki beni "ayy cocuklara hediye almis" diye diye bir hal oldu.. Bir baktim hediyede kucumsemek gibi dusunmeyin ama plastik ucuzluktan almis cok belli.. sanki dalga gecer gibi.. ben asla buyuk sey bekledigimden degil ama ben bir cocuga onlari goturmem sahsen..

Bende hediyesini kaynanamin dolabina biraktim geldim, almadim bile.. Madem cok ovdun bu kadar hediye almis almis diye nerdeyse beni ayaklarina kapattiracakti sanki ne zorum var tsk ettirmek icin kirk takla atti, bende inadina biraktim orda hediyelerini getirmedim yanimda.. Bir gunde demedi burda kalmis hediyeler diye belki fark etti belki fark etmedi:))

Artik sesimi kesecegim.. cunku cok biktim yoruldum.
Kocam olacak insan acsin yaptiklarini temizlesin birbir..

Esinin sevgisini sen aliyorsun sen bilitsin sinirden insan abuk subuk konusuyor.bazen biz bile icimixden birseylerden pismanlik duyuyoruz.takinti yapmissin benim bu olaylari unutmam 3senemi akdi.biraktim konusmayi boyle seyleri.o acmazsa.baskasi acincads ben diyirum bana ne eski sevgililerdensusuyorlar. Blmusade etme dinleme milletin agzina tika.esin iyi biriyse arkasinda ol.o konu acarsa o suclu.ama sen surekli acarsan evinuzde huzur olmaz.evin huzuru senin elinde.yapma.ben diyirum simdi kendime ne salakmisim diye.sarilin birbirinize.guclu ol.millet erkegini elinde tutmak icin ne oyunlar oynuyor sevgilisinden bile ayirip birlikte oluyor.bizde yillar once sevgililere takiyiruz.bosver inan bunun sonu gelmez.tattisup durursun soylenen siz geri akinmaz eski geri gelmez.ben aklima geldiginde esimle guzel gunleri dusunuyordum hep.sende dene.seni sevmis evlenmis.onu sevse evlenirdi.kim istedi kim istemiyor dusunmez sevdigi kizi alirdi.benim esimin aikesi biz bosabalim diye neler etti.evlenmemizi istemediler esim gepsine rest cekip benle evlendi.halada sizmisiniz venim karima laf sokan ara bozan diye kinusmuyor bikti.karimi sevmiyorsaniz venide srvmeyin dedi

Canim benim Allah seninde yardimcin olsun dilerim. Yuvaniza huzur mutluluk versin, herkezin insallah...
Ama bak sen ne diyorsun senin esin ne demis " siz misiniz benim karima laf sokan ara bozan? karimi sevmeyen benide sevmesin"
iste bu.. Benimde istedigim buydu.. Beni koruyup konusmasi.. Ama benim esim hayatta kimseyi kirmaz, Bir seye kizarsa da bu ailesi de olsa, ya ortaligin agzina eder yada cok sessiz durur..
ortasi yok adamin anladin mi?

Diger dediklerinde de cok haklisin.. Aynen katiliyorum sana..

Öyle bir eş bulursam söz sana burdan yazıcamm :KK53:
Ama sanırım ömür boyu bekar kalıcam çünkü öyle biri yokk :KK60:

Bu arada eşin senii pardon da kime şikayet ediyorr :KK53:

Canim insallah sen boyle bir Es adayi bulursun kendine.. inan tum yuregimle dua ediyorum sana..
insallah Allah karsina, senin kiymetini bilecek cok hayirli bir es cikarsin canim..

Hani biz tartistik ya iste kalkip da sinirden, caresizlikten beni ablasina anlatti ya onu diyorum sikayet diye canim..
Sen erkeksin.. Bir erkege yakismaz kimseye yakismaz laf tasimak, bir cocuk gibi yardim istemek, yanindaki insani sikayet etmek..Ahlanip vahlanmak,ki birde bu ahlanip vahlandigin insanlar senin hanimini sevmeyen ve hanimina karsi zerre deger vermeyen insanlarsa..
Ben bunu affedemiyorum elimde degil..
Esim iyi bir insandir ama bu olay beni cok yaraladi..
Dil yarasi gecmiyor... Allah yinede beterinden korusun bunada sukur..

Allah senden de razı olsun canım benim, Allah yardımcın olsun...

iyi insanlar kaybetmezler,eşinin ailesinin bir gün kafalarına dank edecek ama geç olacak.

insan ne ekerse onu biçer, kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz ki..

sen iyi ve kalbi temiz birisin, hakettiğin o iyilik fazlasıyla gelecek sana, buna yürekten inanıyorum...

eşinde zamanla daha iyi anlayacak herşeyi, emin ol pişmanlık alevi onu daha da saracak, ben karımı nasıl bu kadar üzdüm diye...

Gozlerimi doldurdu suan yazdiklarin, cok duygulandim sagol Allah razi olsun..
cunku oyle guzel seyler yazmissin ki beni tanmadigin halde, guzel dualarin icin cok sagol varol kardesim..
Esim beni cok ama cok uzdu, cok gozyasi doktum kendisi bilir.. Gerci uzuluyor beni boyle gorunce..
cunku benim ne kadar soguk ve kirilmis oldugumun farkinda.. Ama bunu o yapti ailesi yapti..
Ben gercekten yerdeki karincaya bile kiyamayacak kadar merhamet sahibi biriyim..
Benim yuregim acidikca onlarin isi rast gitmedi hic.. Ben beddua etmeye korkarim inan ki hemen tutuyor..
cunku yurekten geliyor, mazlumun duasi kabul olurmus.. Ben gozyasi doktum sadece.. Onun haricinde asla saygisizlik yapmadim..
Esim de bunu cok iyi bildigi icini hep boynu bukuk kaliyor bana karsi. mahcup oluyor.. cunku cirkef bir kadin degilim.
Baristan,sevgiden yanayim.. Onlar utansin ne diyeyim..
Ben onlarin derdini cok iyi biliyorum ama dertleri yanlis cunku insanlari IRKINA gore ayirmak cok sinsice ve zalimce...
onlar bu zalimligi hep yaptilar.. Herkezin gonlune gore versin Allahim...

Son düzenleme:
Canim iste sorun o..sen takmiyorum diyorsun ama takmasan yazmassin buraya.aynisini yasadik seninle ablasi kizla esimin eskiden kalma fotosunu faceye koymustu dusun.kaynanam okiz onu srviyordu dalan demezmi ..bide kiz aldatmis esimi debgrsizin teki bir kiz.erkeklerin ustune gidince inadina konusuyorlar boyle.benim esim sen beni hakketmedin dedi kiz icin olan bir kavgada seninle evlendim esim ettim.agzina aldigin seylere bak dedi.git onlar hakketsin dedim.evet hakkettiler dedi.grlde temizle.:)bunu demek istiyorum.erkekler boyle konusabiliyor damarina basilinca. Akilli ol.onun bunun sozune bakma.suanki psikolojini cok iyi biliyorum.kendini kontrol etmeyi ogren.esinle konus ailrsi ile konussun.ama sende duup duruo facelerine kizla bisry koymudlarmi diyr bakma.sendede suc var.birak ne hali varsa gorsunler.sen evine bak huzuruna bak.boyle konular bi tek insanlari yipratiyor.vendede bu konu cok takinti olmustu atlattim.simdi umrumda drgil.sevdilermi evlebeceklermiydi.cik iyi olsa alirdi diyorum.benimle evlenen onlada evlenirdi:) hasta olursun gece gunduz onu dusunursun takminim dusunuyorsundurda.lutfen canim seni cok iyi anlayan biri olarak.esinle otur konus onu affet ve birdaga bu konuyu acma.onuda uyar.ben acarsam olurki beni uyar kizma bana saril falan de.iyi gekir inan.

Allah razi olsun senden de canim..
Yazdiklarini ve ne demek istedigini cok iyi anladim.. Bunlari uygulayacagim..
Esim konussun diyorsun sende o zaman ablasi ile ? Konussun ki birdaha bana boyle seyler ima etmeye kalkmasinlar..
sende zor seyler gecirmissin.. Beni cok iyi anladigindan eminim, bende seni cok iyi anliyorum..
zaten konussun onlarla bende sesimi kesecegim bir dahada bu konuyu acmamaya gayret edecegim..
Benim yanimda olurda onun ailesinden biri acarsa da esim dedi ki dun aksam, "senden once ben agizlarinin payini veririm"...
umarim hersey yoluna girer..
Takmamak lazim.. Ferah olmak lazim..
insanlar cok fitneci, fesatlar canim inanki.. huzur bozmak icin ugrasiyorlar..
Ama buna asla izin vermemeliyiz Allahin izniyle insallah..

senin dediklerini cok dikkate alacagim.. Aklimin kosesine astim dediklerini..
cok sagol canim.. Allah seninde yardimcin olsun...

Gozlerimi doldurdu suan yazdiklarin, cok duygulandim sagol Allah razi olsun..
cunku oyle guzel seyler yazmissin ki beni tanmadigin halde, guzel dualarin icin cok sagol varol kardesim..
Esim beni cok ama cok uzdu, cok gozyasi doktum kendisi bilir.. Gerci uzuluyor beni boyle gorunce..
cunku benim ne kadar soguk ve kirilmis oldugumun farkinda.. Ama bunu o yapti ailesi yapti..
Ben gercekten yerdeki karincaya bile kiyamayacak kadar merhamet sahibi biriyim..
Benim yuregim acidikca onlarin isi rast gitmedi hic.. Ben beddua etmeye korkarim inan ki hemen tutuyor..
cunku yurekten geliyor, mazlumun duasi kabul olurmus.. Ben gozyasi doktum sadece.. Onun haricinde asla saygisizlik yapmadim..
Esim de bunu cok iyi bildigi icini hep boynu bukuk kaliyor bana karsi. mahcup oluyor.. cunku cirkef bir kadin degilim.
Baristan,sevgiden yanayim.. Onlar utansin ne diyeyim..
Ben onlarin derdini cok iyi biliyorum ama dertleri yanlis cunku insanlari IRKINA gore ayirmak cok sinsice ve zalimce...
onlar bu zalimligi hep yaptilar.. Herkezin gonlune gore versin Allahim...

sen sağol,varol :KK16:

çok korkarım kul hakkından bende, Rabbimizin affetmeyeceği tek şey o çünkü...

efendimiz buyurmuş ki;

Canı Yanan Sabretsin..Can Yakanda Yanacağı Günü Beklesin... HZ.MUHAMMED(S.A.V)

eşinin de aklı başına gelmiş,daha da gelecek sende topla kendini, eşin onlarla konuştuktan sonra sıkıca sarılın birbirinize herşeye inat.

huzursuzluk olmasın evinizde onlar yüzünden, çıkıp gezin bol bol, kahkahalar atın...

herşey gelip geçiyor şu hayatta, değmiyor inan bazen hiçbirşeye :KK50:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

Yorum yapan Tum arkadaslarim hepinize sonsuz sevgilerimi ve tsk.lerimi sunarim..
sagolun var olun.. icime ferahlik verdiniz.. Ben sizinle konusmadan oncesine kadar esimin ablasini aramasini istemiyordum, istemeyecektim.
Ama sizin yorumlarinizdan anladim ki, arasin konussun ablasi ile "niye resim ekliyorsun? belki esim yanlis anlar? cunku sen cok iyi biliyorsun ki yillar once boyle bir olay yasandi aramizda, ister istemez yanlis dusunebilir" demeli...

Bunu demeli. Ben cok kirildim..
Eger susarsam simdide aman canim bir resim eklemis ne var dersem, belkide daha da ileri gidecekler..
uzuldugumu ve bunu kabul etmeyecegimi bilmeliler..

zaten ben boyle konusunca esimde bana haklisin... dedi..

sagolun hepiniz.. sagolun varolun...

Sen onlari onemsedikce ozellikle gozune gozune sikarlae senin.takma.kizi girunce merava canim de gec.catlasinlsr biraz politik ol.esimin eski srvgilisini havuzda gormustum.kiz yaniam oturdu cok gyzelsin falan dedi.ozman tanimiyirdum tanimis oldum.esimin altina yatmis gelmis bama guzelsin allaha hergun boyle bir karisi oldugu icin dua etmeli falan.saba ne.esim onu terketmis bide:) hicte etkilenmedim.olsa olsa en kotusu o kizi gene ister.istersede gitsin.takma ya

Canim ben onemsemiyorum
onlar benim gozume sokuyor.. ikinciside bu kiz disardan biri degil akrabalari..oz halasinin kizi..
ister istemez Turkiyeye gidince bu kiz hakkinda birseyler duyuluyor yada bir puruz cikabiliyor
sende hak verirsin ki, bu kiz aileden biri..
onu nasil yok sayabilirim?
keske uzak,tanimadigim biri olsaydi yani aileden olmayan bu kadar dusunmezdim uzerinde..

sanssizligim bu, o kizin aileden biri olmasi.. Ve gorumcelerle cok samimi olmalari...

sen sağol,varol :KK16:

çok korkarım kul hakkından bende, Rabbimizin affetmeyeceği tek şey o çünkü...

efendimiz buyurmuş ki;

eşinin de aklı başına gelmiş,daha da gelecek sende topla kendini, eşin onlarla konuştuktan sonra sıkıca sarılın birbirinize herşeye inat.

huzursuzluk olmasın evinizde onlar yüzünden, çıkıp gezin bol bol, kahkahalar atın...

herşey gelip geçiyor şu hayatta, değmiyor inan bazen hiçbirşeye :KK50:

:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bu guzel sozun verdigi ferahlik ile Allaha siginiyorum bu insanlardan ve fitne fesatliklarindan..
Yuce Allah buyuktur.. Kimsenin ahini kimsenin yaninda birakmaz..

Tekrar cok cok tsk.ederim sana Allah senden razi olsun canim benim.
Yolun ve bahtin hep acik olsun.. Hayat sana tum guzelleri sunsun dilerim.. ilgin ve alakan icin sagol varol...

Son düzenleme:
Esime karsi hep iyiydim, asla onlarin yaninda esimi kucuk dusurmedim bu zamana kadar..Hep sabirli ve olgun durdum..
Guzel resimler cekilip onlara inat gibi yapamam ki, ben kendimi kandirmis olurum.. Bir baskalarina nispet yapmayi sevmiyorum sevsem onlarin bu yaptiklarina kizmazdim bu kadar.. inan sekilciligi sevmiyorum. Oysaki neler neler yapabilirim dimi ama yapamiyorum canimsin iste.. :KK43:
[/QUOTE]

o zaman canım istediğinde paylaş kuzu
yani demek istiyorum ki eşinle iyi ol yeter
sen güveniyor musun kocana o önemli.. güveniyorsan bırak onlar
basitlikleri içinde boğulsun...

anladığım kadarıyla eşinle iyi günleriniz de olmuş kötü günlerinizde
hepimizin de olmuştur öyle.. bak eşin ne güzel demiş ağızlarının payını ben veririm diye
bugün tertemiz bir sayfa aç bence kendinize
yemekler yap pozitif ol güzelce karşıla eşini..
ona güvendiğini hissettir.. bence herşey yoluna girecektir
takipden de çıkardın o dengesizi bir daha eşine lafını bile etmemeye çalış canım
Allah yar ve yardımcın olsun.. sevgiler..

anladığım kadarıyla eşinle iyi günleriniz de olmuş kötü günlerinizde
hepimizin de olmuştur öyle.. bak eşin ne güzel demiş ağızlarının payını ben veririm diye
bugün tertemiz bir sayfa aç bence kendinize
yemekler yap pozitif ol güzelce karşıla eşini..
ona güvendiğini hissettir.. bence herşey yoluna girecektir
takipden de çıkardın o dengesizi bir daha eşine lafını bile etmemeye çalış canım
Allah yar ve yardımcın olsun.. sevgiler..

Sağol arkadaşım Allah razı olsun..Evet iyi de kötü de günlerimiz oldu ama hep el ele üstesinden geldik onlar fitne sokup bizi ayırmaya çalıştılarsa da Allah yanımızda oldu çok şükür.. Kocama hep destek oldum azımı çoğa saydım şükür ettim.. Umarım ağızlarının payını verir dediği gibi.
Kendimi yalnız ezik ve sahipsiz hissettim hep kocam olduğu halde yalnız hissettim işte bu nedenle kızgınım ona..

Hala ablasına söyleyip söylememesi gerektiği konusunda kararsızım? Eşim konuşsa diyorum " bak kıskanıyor hahahaha deyip " gülerler inanın biliyorum anlamaz onlar empatiden incelikten bu beni ciddi rahatsız eder böyle haldan anlamayanlara laf anlatmak da güç ....

Ne düşüneceğimi bilemedim

Yoksa susup birdaha ki hamlelerinde eşimin onların hakkından gelmesini mi beklemeliyim? İnanın bilmiyorum

Son düzenleme:
Sağol arkadaşım Allah razı olsun..Evet iyi de kötü de günlerimiz oldu ama hep el ele üstesinden geldik onlar fitne sokup bizi ayırmaya çalıştılarsa da Allah yanımızda oldu çok şükür.. Kocama hep destek oldum azımı çoğa saydım şükür ettim.. Umarım ağızlarının payını verir dediği gibi.
Kendimi yalnız ezik ve sahipsiz hissettim hep kocam olduğu halde yalnız hissettim işte bu nedenle kızgınım ona..

Hala ablasına söyleyip söylememesi gerektiği konusunda kararsızım? Eşim konuşsa diyorum " bak kıskanıyor hahahaha deyip " gülerler inanın biliyorum anlamaz onlar empatiden incelikten bu beni ciddi rahatsız eder böyle haldan anlamayanlara laf anlatmak da güç ....

Ne düşüneceğimi bilemedim

Yoksa susup birdaha ki hamlelerinde eşimin onların hakkından gelmesini mi beklemeliyim? İnanın bilmiyorum

bence sus ve bekle canım
eşine de ısrar edip durma istersen..
yanlış anlama beni pohla biraz ona güvendiğini ezdirmeyeceğini düşündüğünü hissettir
yola girer inşallah herşey
erkekleri idare etmek kolay da işte bizler de sabırsısız onlar da huysuz

evet hangi kadın olsa, zoruna gider rahatsız olur kafaya takardı. ancak eşinizin o kadını sevmediğinden eminsiniz. tamda bu noktada mesele yok demektir. akrabalarının bilerek yada bilmeyerek onunla ilgili bir şeyler soyleyip paylaşmasınızda tersleyin bir kaç defa. bilmeyerek yapıyorlarsa bile dikkat etmeleri lazım. tersleyin derken. anne abla kimse artık. kalbini kırıp bütün iletişimi keserim sizinle diyin.

bence sus ve bekle canım
eşine de ısrar edip durma istersen..
yanlış anlama beni pohla biraz ona güvendiğini ezdirmeyeceğini düşündüğünü hissettir
yola girer inşallah herşey
erkekleri idare etmek kolay da işte bizler de sabırsısız onlar da huysuz

Canım İnan ona öyle hissettiremem bu kendimi kandırmak olur.. Çünkü eşim, o ağzını açmayarak beni hiç korumadı hiç umudum yok.. Onun yüzünede hep vurmuşumdur sen korkak birisin beni mi koruyacaksın diye..

Bende arattırmayacağım neden mi? Bir açık bekleyeceğim yine onlardan Yada o kızla ilgili bir ima işte o zaman bakıcam eşimin yapacağı tavra sahiden onlara haddini bildirecek mi bakalım ... Çünkü şimdi arayıp konuşursa o kızın kulağına dahi gider "resim ekledim diye ayy kabahat oldu" der ve beni ağızlarına sakız ederler..

Buna izin vermemek için yine sabırları kuşanacağım..

evet hangi kadın olsa, zoruna gider rahatsız olur kafaya takardı. ancak eşinizin o kadını sevmediğinden eminsiniz. tamda bu noktada mesele yok demektir. akrabalarının bilerek yada bilmeyerek onunla ilgili bir şeyler soyleyip paylaşmasınızda tersleyin bir kaç defa. bilmeyerek yapıyorlarsa bile dikkat etmeleri lazım. tersleyin derken. anne abla kimse artık. kalbini kırıp bütün iletişimi keserim sizinle diyin.

O kızı sevmedim aşık da olmamıştım diye diye kendini mahvetti.. İyiki de olmamış dedi ama ağzımdan da o yanlış çıktı keşke çıkmasaydı dedi nasıl unutamıyorsun dedi inanamıyorum dedi eşim.. Kalp bu kırılmış dedim.

Dedim ya belki kötü niyetleri yok ama dikkat etmeleri lazım heleki ablası?? Eşim sana o kızla ilgili dert yandı nasıl hiç dikkat etmez beni harcarsın?

Gerçekten konuşşa mı konuşmasa mı karar veremedim.. Değmez mi yoksa bu gamsız insanlara anlamazlar ki diyorum aman ne yapayım benimde kafa karışık ...

O kızı sevmedim aşık da olmamıştım diye diye kendini mahvetti.. İyiki de olmamış dedi ama ağzımdan da o yanlış çıktı keşke çıkmasaydı dedi nasıl unutamıyorsun dedi inanamıyorum dedi eşim.. Kalp bu kırılmış dedim.

Dedim ya belki kötü niyetleri yok ama dikkat etmeleri lazım heleki ablası?? Eşim sana o kızla ilgili dert yandı nasıl hiç dikkat etmez beni harcarsın?

Gerçekten konuşşa mı konuşmasa mı karar veremedim.. Değmez mi yoksa bu gamsız insanlara anlamazlar ki diyorum aman ne yapayım benimde kafa karışık ...

ya diyelim ki sevmiş olsun , bu zaman kadar sürmez öyle belli başlı bişey yaşanmamaış çünkü. bende hiç sanmıyorum şua na hiç bir şey hissetmiyordur. ailesiyle dikkat etmeleri konusunda konuşursanız, acaba kıskanıyor konumuna düşermisiniz, bu da aklıma geldi şimdi. ama onlar kasıtlı yapıyorsa sizin canınız sıkılmaya devam edecek. eşiniz onları bi uyarsa, ben rahatsız oluyorum dese, hatta terslese, kızsa...

ya diyelim ki sevmiş olsun , bu zaman kadar sürmez öyle belli başlı bişey yaşanmamaış çünkü. bende hiç sanmıyorum şua na hiç bir şey hissetmiyordur. ailesiyle dikkat etmeleri konusunda konuşursanız, acaba kıskanıyor konumuna düşermisiniz, bu da aklıma geldi şimdi. ama onlar kasıtlı yapıyorsa sizin canınız sıkılmaya devam edecek. eşiniz onları bi uyarsa, ben rahatsız oluyorum dese, hatta terslese, kızsa...

Evet kıskanıyor diye dalga geçerler birde hiç alakası yok oysa tamamen gururuma dokunuyor.. Eşim uyarsa evet ama o Facede yok şimdi diyecekler ki sen nerden gördün resim eklediğimi? Karısı dolduruyor diyecekler bu sefer..

En güzeli onlardan son bir hamle beklemek o hamle oluncada meydanı eşime bırakmak..

sorun tamamen eşinizde ablasına söylediği söz çok ağır ben asla unutmazdım yüzüne bile bakmazdım ayrıca sizi çok dövmüş zamanında siz bunlara değilde face kızın çocuğunun resmini paylaştı diye üzüyorsunuz kendinizi ne diyeceğimi bilemedim

X