Artik dayanamiyorum, ben onun herseyi olmak istiyorum....

Bu ithal damat ile mutlu olanı görmedim artık almanyada oturma izini almak için çok iyi almanca bilmek şart yazılı şekilde sınav yapılıyor, o yanında olsada uyuşacağınızı sanmıyor, kendi kendine dert bulmuş bunun adı aşk olamaz umarım bunu anlar ve ayrılırsın

esimin almanca sorunu yok sinavlarada girdi zamaninda kazandi ve isi bile burda hazir gelir gelmez ise basliya bilecek hemde kendi mesleginde sadece sorunum esimin görümceme neden bukadar bagli olmasi..ne derse desin susuyor adama ne büyü yapmissa adam sus pus oluyor ben birsey dedimi hemen sinirleniyor...valla dertli ask diye biliriz bunun adina ne ben onsuz yapa biliyorum nede o bensiz iki gün ayri kalsak hemen birbirimizi özler arar konusuruz artik su görümceden nasil kurtulacam ona bakmaliyim bizden uzak olsun gitsin cocuguyla kocasiyla ugrassin ya

Hem yazın çok uzun hem de çok karmaşık yazmışın okuyamadım tamamını.Ayrı ülkeler olunca
haliyle sorunlar,çözümsüzlükler hepsi bir arada işin gerçekten zor.Görümcenden uzak dur muhatap
olma en azından gerekmedikçe..

esım ılk ıkı ay yardım edemedı o yüzden aılesınden destek ıstedık ama onlarda durumumuz yok dedıler aradan bıır ay bıle gecmeden torununa bılezık aldılar benımde zoruma gıttı bırtek kızlarıymıs ogluna yok ama kızına var,evet cok acele etık esım aslında benı cok sevıyor ama ablasından dolayı hep bana uzak ablası olmasaydı kım bılır dünyanın en mutlu cıftı olurduk

Ablası da onu dinler miydi cok merak ettim dogrusu?
:KK19:
Oldu olacak gitsin ablasıyla yasasın bosuna evlenmis o!

esimin almanca sorunu yok sinavlarada girdi zamaninda kazandi ve isi bile burda hazir gelir gelmez ise basliya bilecek hemde kendi mesleginde sadece sorunum esimin görümceme neden bukadar bagli olmasi..ne derse desin susuyor adama ne büyü yapmissa adam sus pus oluyor ben birsey dedimi hemen sinirleniyor...valla dertli ask diye biliriz bunun adina ne ben onsuz yapa biliyorum nede o bensiz iki gün ayri kalsak hemen birbirimizi özler arar konusuruz artik su görümceden nasil kurtulacam ona bakmaliyim bizden uzak olsun gitsin cocuguyla kocasiyla ugrassin ya
bu görümceler kaynanadan beter olanlar var kk'da çok şikayet konusu seni kıskanıyor kardeşinden öcünü alıyor
liriz bunun adina ne ben onsuz yapa biliyorum nede o bensiz iki gün ayri kalsak hemen birbirimizi özler arar konusuruz artik su görümceden nasil kurtulacam ona bakmaliyim bizden uzak olsun gitsin cocuguyla kocasiyla ugrassin ya[/QUOTE]
bu görümceler kaynanadan beter olanlar var kk'da çok şikayet konusu seni kıskanıyor kardeşinden öcünü alıyor

herseyin ama herseyin bir hata arkadasim
ailenin dediklerini onlara yetistirip arayi kizistirmak basli basina en buyuk hata
ailelere karsi küfürlü konusmalar bunlara hic girmiyim cunku benim icin bosanma sebebidir bu saygisizlik asla affedilemez
tas yerinde agirdir diye bosuna dememisler ,milletle yagli balli olucam diye kendini o kadar degersiz duruma dusurmussun ki
ona olan askindan dolayi bunu göremiyorsun bile
ben sana sunu diyim sadece: esinin seni sevdigi muamma ,ablasiyla kötü olmuyor cunku seninle sözde burda iki yil yasayip bosanma talebinde bulunup ablasinin yanina yerlesebilir
bana sanki seni Almanyaya gecmek icin basamakmissin gibi kullandigi izlenimi verdi umarim öyle olmaz

Hem yazın çok uzun hem de çok karmaşık yazmışın okuyamadım tamamını.Ayrı ülkeler olunca
haliyle sorunlar,çözümsüzlükler hepsi bir arada işin gerçekten zor.Görümcenden uzak dur muhatap
olma en azından gerekmedikçe..

tsk ederim yorumun icin bende bundan sonra tamamen uzak duracagim cünkü onun yüzünden huzurum kaciyor sanki ben degilde kocamin karisi oymus gibi davraniyor

bir tutku bir sevgi bir hosluk olmustur mutlaka
ama ailene kufur edecek kadar seviyorsa
bunun adi ask olamaz
sen ailene nasil hakaret ettiriyorsun bende bunu anlamadim

senden uzakta sana bunlari yapan adam
yarin bir gun geldigi zaman
hele o gorumceyle neler yapar kimbilir

Ablası da onu dinler miydi cok merak ettim dogrusu?
:KK19:
Oldu olacak gitsin ablasıyla yasasın bosuna evlenmis o!

bazen öyle cok sinirleniyorumki hep ablasini diline dolamis ablam birtane ablam benim icin herseyi yapar bende dedimki dogrudur biz zordaykene sana beni ilgilendirmiyor seninle karinin sorunlari sizede bir kurus bile yardim etmem dedi hani herseyi yapardi..cok sinirlenip ben nikahimi verecem git ablanla nikah yap cünkü senin karin gibi davraniyor bari nikah yapta tam karin olsun diyorum cok zoruma gidiyor ya ne bu görümcelerden cektigimiz :KK59:

liriz bunun adina ne ben onsuz yapa biliyorum nede o bensiz iki gün ayri kalsak hemen birbirimizi özler arar konusuruz artik su görümceden nasil kurtulacam ona bakmaliyim bizden uzak olsun gitsin cocuguyla kocasiyla ugrassin ya
bu görümceler kaynanadan beter olanlar var kk'da çok şikayet konusu seni kıskanıyor kardeşinden öcünü alıyor[/QUOTE]

aynen öyle oluyorlar kaynanam cok iyi ama kizi resmen bir cadi ya o kadinda nasil bu kiz cikmis bende anlamadim gitti...belkide kendi kocasinin ailesinden cektigi icin banada cektiriyor kiskaniyor kocamin beni cok sevmesini ya kendi kocasi aslinda melek gibi gitsin onunla ugrassin beni kocamla rahat biraksin ya biktim ben bu kadindan keske hic hayatimizda olmasada bizde huzura kavussak:KK76::KK76:

herseyin ama herseyin bir hata arkadasim
ailenin dediklerini onlara yetistirip arayi kizistirmak basli basina en buyuk hata
ailelere karsi küfürlü konusmalar bunlara hic girmiyim cunku benim icin bosanma sebebidir bu saygisizlik asla affedilemez
tas yerinde agirdir diye bosuna dememisler ,milletle yagli balli olucam diye kendini o kadar degersiz duruma dusurmussun ki
ona olan askindan dolayi bunu göremiyorsun bile
ben sana sunu diyim sadece: esinin seni sevdigi muamma ,ablasiyla kötü olmuyor cunku seninle sözde burda iki yil yasayip bosanma talebinde bulunup ablasinin yanina yerlesebilir
bana sanki seni Almanyaya gecmek icin basamakmissin gibi kullandigi izlenimi verdi umarim öyle olmaz

yorumun icin tsk ederim....esim almanya icin evlenseydi zamaninda buraya gele bilmesi icin cok firsatlari vardi o aslinda türkiyede yasamak istiyor ben orda yasamak istemedigim icin ondan buraya getirmek istiyorum....bütün tartismalarimiz zaten hep ablasindan dolayi cikiyor hep ilgisi ona,ablasini dinlemeler,ablam birtane ben onun icin ölürüm ya ablan peki senin icin ölürmü asla peki senin icin ablan kocasini birakirmi asla ya be adam sen niye halen kör topal geziyorsun nezaman bu adam bi isin ciddiyetine varacak bende bilemiyorum:KK50::KK50::KK50:

3 seçeneğin var ya ailene soracaksın durumu anlatıp,ya eşine rest çekeceksin yada görümcenle iyice külahları değişeceksin (bence tabi)

Kesin ablasından menfaati vardır ,maddi olarak

Bence eşiniz için gerçekten değerli olsanız ablası sizin için böyle konuşamaz davranamaz..........benim eşim bana sahip çıkmasa ailesine karşı korumasa ve ablasının onu kukla gibi kullanmasına izin verse kusura bakmayın ama beni sevdiğine inanmam tabi bu benim fikrim...........yerinizde olsam çok iyi düşünürüm............hem ailenize bu kadar saygısızlık yapılmasına nasıl tahammül ediyorsunuz?ve bir erkeğin sizin yatırdığınız sigortayı kabul etmesi da soru işareti ayrıca benim için.............Erkek kadın için mücadele etmeli bence evlilikte.............size kolay gelsin......inşallah kendiniz için en doğru kararı alırsınz.........

ya canım benim sen eşinden ayrılmak istemiyormusun ama okadar yanlış yapmışsın ki bu yanlışları giderek uzatıyotrsun şimdi eşinle ayrı yaşadığınız için açıkçası eşin şimdilik sana onlar kadar düşkün değil çünkü şuan sen onun tam anlamıyla ailesi değilsin.. Bu yüzden ablasının tarafını tutması gayet normal siz aaynı evde yaşamadan seni tanıyamaz ve onlara karşı duyduğu bağlılık hissini sana duyamaz aynı evde yaşamaya başlayınca herşey daha iyi olucağını düşünüyorum beni yanlış anlama ama şuan siz bir aile değilsiniz onun ailesi onlar nezaman bir aile olursunuz ozaman işler biraz daha senin lehine dönmeye başlar çünkü aranızda bir birinize söylediğiniz güzel sözlerden başka seevgiden başka sizi bir birinize bağlıcak hiç bir şey yok ama birlikte yaşamaya başlayın birlikte yatıp birlikte kalkmaya her zorluğa birlikte gögüs germeye başlayınca birlikte yokluk birlikte varlık yaşadığınızda her şey değişicektir ve artık şu görümcen için eşine bir şeyler söylemekten adamı kendinden soğutmaktan hepsini kendini cephe almaktan vaz geç. Mec bur olmadıkça konuşma görümcenle konuşursanda olabilidiğince kısa kes ne kadar çok konuşursan okadar çok gaf yaparsın onlarda onun eline koz olark geçer yani onun sana saldırmasına fırsat vermeden kapat telefonu saldırsa bile karşılık verme ne dersen de şuan yaptığın her harekle suçlu duruma düşersin...
Bu arada da sakın onlardan para isteme....:nazar:

3 seçeneğin var ya ailene soracaksın durumu anlatıp,ya eşine rest çekeceksin yada görümcenle iyice külahları değişeceksin (bence tabi)

aileme asla söyleyemem bu durumu kendin yaptin kendin cek derler esimle ayrilmayi bile düsündük ama annesi izin vermedi babasi ve annesi evlatliktan redd ederiz dediler sonra kendiside pisman olup baristi benimle anca su görümceyi tamamen hayatimda silmem lazim onuda nasil yapacam bilemiyorum

ya canım benim sen eşinden ayrılmak istemiyormusun ama okadar yanlış yapmışsın ki bu yanlışları giderek uzatıyotrsun şimdi eşinle ayrı yaşadığınız için açıkçası eşin şimdilik sana onlar kadar düşkün değil çünkü şuan sen onun tam anlamıyla ailesi değilsin.. Bu yüzden ablasının tarafını tutması gayet normal siz aaynı evde yaşamadan seni tanıyamaz ve onlara karşı duyduğu bağlılık hissini sana duyamaz aynı evde yaşamaya başlayınca herşey daha iyi olucağını düşünüyorum beni yanlış anlama ama şuan siz bir aile değilsiniz onun ailesi onlar nezaman bir aile olursunuz ozaman işler biraz daha senin lehine dönmeye başlar çünkü aranızda bir birinize söylediğiniz güzel sözlerden başka seevgiden başka sizi bir birinize bağlıcak hiç bir şey yok ama birlikte yaşamaya başlayın birlikte yatıp birlikte kalkmaya her zorluğa birlikte gögüs germeye başlayınca birlikte yokluk birlikte varlık yaşadığınızda her şey değişicektir ve artık şu görümcen için eşine bir şeyler söylemekten adamı kendinden soğutmaktan hepsini kendini cephe almaktan vaz geç. Mec bur olmadıkça konuşma görümcenle konuşursanda olabilidiğince kısa kes ne kadar çok konuşursan okadar çok gaf yaparsın onlarda onun eline koz olark geçer yani onun sana saldırmasına fırsat vermeden kapat telefonu saldırsa bile karşılık verme ne dersen de şuan yaptığın her harekle suçlu duruma düşersin...
Bu arada da sakın onlardan para isteme....:nazar:

yorumunuz icin cok tsk ederim ablacim icimi öyle rahatlatinki anlatamam bende cok korkuyordum buraya geldimi degiseceginden...ablacim insallahh dedigin gibi ayni evi paylastikmi degisir..dogru daha dogru dürüst evli bile sayilmayiz ayni evi paylasmadikca umarim oda artik buraya geldiginde dahada bir sorumluluk alir ve herseyin farkina varir...cok sagol ablacim :KK71: :KK54::KK54:

Hatanin buyugu sizde,kendinizi iyice alcaltmissiniz yanlarinda simdide hic degeriniz bile yok...:44:

X