Aşık olduğum adam benden uzaklaştığı halde bayramda aramalı mıyım?

karmiks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2022
12
8
Canım kadınlar anlatacağım olayda yabancı gözlerin fikrine ihtiyacım var akıl akıldan üstündür sonuçta. Ben bir adama aşık oldum pat diye olmadım tabi zaman geçirdikçe. tanışma hikayemiz çok özel ve çok tesadüfiydi😍 sadece Öyle şansızlık ki yanlış zamanda aşık oldum. Kendinin de bir lafı var sen gitmiyor olsaydın farklı olabilirdik demişti. Gerçi aşkın zamanı mı olur ki. Yurtdışına yerleşmek üzereyim yıl sonuna doğru. 2023 e aynı ülkede bile girmeyeceğiz. maalesef ama bu bi engel değil ki istese o da yerleşebilir yani misal. Aslında vakit geçirdik ama benim daha çok anımız daha çok ona sarıldığım seviştiğimiz onunla uyuduğum güldüğümüz dertleştiğimiz günlerim yıllarım olsun isterdim. Bana göre birlikte çok az vakit geçirmemize rağmen aramızda büyük bir uyum ve çekim oluştu. ruh eşim olduğunu düşünüyorum. Ruhlarımızın önceki hayatımızda birbirini tanıdığı kesin. ilk görüşte sanki yıllardır tanıyormuş gibiydik hatta sorduk daha önce iş dolayısıyla tanıştık mı fln diye. çünkü ortak arkadaşlarımız çıktı sonradan. ilk tanıştığımız gün o ben ve sabaha kadar oturup konuştuk hayattan o anlattı ben anlatım ikimiz de aşka küsmüş mantığıyla hareket eden insanlar haline gelmiştik. Bana hissettirdikleri çok başkaydı seviştik uyuyuduk. öğlen kalktığımda beni izliyordu. Birlikte güzel zamanlar geçirdik her saniyesi her anı çok özel ve güzeldi ömrüm boyunca unutamıyacağımı biliyorum hayatımda özel bir insan olarak kalacak. bana çok şey kattı bu geçen bir yılda çok şey öğrendim keşfettim. 12 yaş farkımız olsa da olgun bir karakterim olduğu için anlaşmakda zorluk çekmedim. olgun insanlarla daha iyi anlaşıyorum. zaten aynı meslek grubunda olmamız birbirimize daha empati yapmamızı kolaylaştırdı diyebilirim. Ailesiyle de tanıştırdı beni birlikte uzun zaman geçirme fırsatım oldu en doğal halinde tanıdım onu. Birkaç kez daha görüştük. son görüşmemiz de ise beni üniversite zamanındaki en yakın arkadaşıyla tanıştırdı. Bir şeyler içtik sohbet ettik falan. istersen bana geçelim istersen eve bırakayım dedi sabah işim olduğu için beni eve bırakmasını rica ettim yolda o müzik açtı ben müzik açtım falan güzeldi. öpücük kondurdum vedalaştık. Eve varınca mesaj atmasını istedim. yazdı vardım ben canım dedi. hep o davet ediyor diye bu sefer ben plan yapayım dedim. Müsait zamanını sordum. Sarhoştu biraz çakırkeyfti de aslında o gece saat 4 e geliyordu üniversite zamanındaki eski sevgilisinin gelinlikli fotoğrafını attı bana şaka gibi. o an göz ardı ettim. o kadınla ortak yönümüz aynı memleketli olmamız. bence yıllar sonra bi anımsamıştır zaten ondan. ilk tanışmamızda o kadından bahsetmişti zaten hayat üzerine dertleşmiştik. Üniversite zamanında o kadın yüzünden intihar girişimi olmuş bunu arkadaşından öğrendim tabi. Aslında çok yıl geçmiş mazi yani kadın evli çocuklu. e bir de üzerine çok sevgilileri de oldu yani hayatına yeni insanlarla devam etmiş kariyerinde başarılı bi insan güzel bir ailenin oğlu. diğer gün hiçbir şey yokmuşcasına ortak arkadaşımız olan kişiyle buluştum. ona selfie gönderdik şakalaştık vs.1 hafta sonra aradım gayet güzel konuştuk müsait olunca görüşecektik güya ama 2 ay boyunca dönmedi ilk zamanlar işi yoğundur dedim işi yoğun çünkü biliyorum annesi kanserdi tedavisi de var annesi onda kalıyor. Ama o kadar bekledim o kadar üzüldüm ki o güzel şeyleri hissettiren yaşatan adam bunu nasıl yapmıştı ghostinge uğrattı resmen beni bildiğiniz. Issız adam mı sanıyor kendini bilmiyorum.ben baya çökmüştüm çünkü beklentilerim yüksekti ondan ya biz çok güzel olurduk soulmateydik çünkü .imkansızlaştığında gözümde fırsatım da varken unutmak daha kolay olur dedim memlekete ailemin yanına döndüm buluşmak için müsait olup olmadığımı sordu tam memlekete döndükten 2-3 gün sonra mesaj attı. teşekkür ettim kibarca memlekette olduğumu söyledim.Kendime bi sözüm var benim istediğim değeri görmediğim hiçbir yerde ve ilişkide durmayacağım demiştim. unutmaya uzak durmaya çalışıyorum ama 5 aydır bildiğiniz aşk acısı onu unutmak zorunda olmanın acısını çekiyorum. bir yanım yurtdışına gitmekten bile vazgeçebilecek kadar seviyor onu ama gitmek zorundayım. kendimi gerçekleştirmek için. sonuçta herkes gitse de kariyer kalıyor yerinde. yaşım açısından önceliğim kariyerim. Bilmiyorum bir daha aşık olur muyum çünkü kolay aşık olabilen biri değilim. ondan emin bile değilim ki 2 ay sonra yazmış bir adam sonuçta. Evet sonra aynı şehirde olamamıza rağmen bir kaç kez yazdı mesaj attı. çok fazla stalklıyorum kadınlarla çok bir samimiyeti yok. bunu biliyorum hayatında da biri olmadığını biliyorum. çünkü ortak bi arkadaşımız var birbirimizden haberimiz var. En son kurduğum iletişim annesini paylaşmıştı instagramda kanseri yendiği için geçmiş olsun sevindim demiştim. İnsani bir davranış sonuçta annesini de tanıyordum. karar verdim unutmaya yoluma bakmaya. Beni o ortak arkadaşımıza soruyor ne yapıyor nasıl diye. düşünüyorum onu özlüyorum. özellikle bu ay bizi anılarımız aklıma geliyor. Yaşanamayan yarım kalmışlık hissi çok kırıyor beni bazen. neyse işte instagram hikayelerimi nadir izler yanıt verir vs. 1 hafta önce yazdı onu önemsiyomuş gibi gözükmemek adına attığı mesajı beğendim sadece. çünkü komple iletişim de koparmak istemiyorum. insan olarak da çok seviyorum ama içimde verdiğim mücadeleyi anlatamam beceremiyorum bazen. şuan aynı şehirde değiliz uzak duruyorum böyle bir özlem duygusu yok. bayram şuan arasam mı bilemiyorum. aklıma geldiğinde duygulanıp ağlıyorum. rüyamda da görüyorum bilinçaltımı ele geçirmiş durumda. 1-2 ay sonra tekrar aynı şehirde olacağız. yurtdışına gitmeden vedalaşırım diye düşünüyorum da işte bilmiyorum ya ne olcak böyle. o kadar çaresizim ki her şeyi yönetebilen ben bu durumu istediğim gibi yönetemiyorum. Duygusal bir şey hissetmemeyi isterdim. aslında çok üzürine düşsem onunla bunu konuşsam her şey farklı olabilirdi.ben iç dünyamdaki ona karşı verdiğim savaşı ona hiç yansıtmadım. Beni arayabilirdi. Hayatımı değiştirmeye çalışıyorum stresli süreçlerden geçiyorum konsantrasyonumu dağıtıyor. geçen ay doğum günüydü. ben öncesinden biliyordum doğum tarihini astrolojik bakmak için arkadaşıma sormuştum. doğum günü paylaşımı yapar mesaj atmak zorunda kalmamak için o ara instagramımı dondurdum. sonra doğum gününü kutlamış mesai arkadaşları. onu watsap pp yapmış ki çok antikadır wp ppsini ve durumunu değiştiren biri asla değil. bence ben göreyim diye 😂 neyse aslında ona ve annesine elimle bir hediye yaptım. çünkü annesi o dönem hasta haliyle beni çok güzel misafir etmişti. en son vedalaşırken vereceğim bir vedayı hakediyoruz bence. Şimdi bayram için arasam mı ? Özlüyorumm seviyorum ya ne yapayım keşke unutmak kolay olsaydı.

Son düzenleme:
Birlikte çok az vakit geçirmemize rağmen aramızda büyük bir uyum ve çekim oluştu
Sanıyorum çekim tek taraflı olmuş. Yani siz ona doğru çekilmişsiniz ama o size doğru gelememiş. Aksi takdirde oda öyle hissetse adım atardı. Bence aramayın. Eğer zaman geçirme fırsatınız olmasa adım atın derdim. Etkileşim olur diye ama siz zaman geçirmiş iletişim kurmuşsunuz. Muhtemelen sizden etkilenmedi.

Bana eski sevgilisini unutamamis gibi geldi.Biliyorum zor ama unutmak zorundasın ve unutuluyor emin ol.Profosyonel yardım alabilirsin bana zaten çok mantıklı güçlü bir kadın gibi geldiniz arayp yalvarmasisiniz aglamamissiniz şimdi ondan tamamen uzaklaşacak siniz iyi geleceğini dusunuyorum

Birlikte çok az vakit geçirmemize rağmen aramızda büyük bir uyum ve çekim oluştu ruh eşim olduğunu düşünüyorum. Ruhlarımızın önceki hayatımızda birbirini tanıdığı kesin ilk görüşte sanki yıllardır tanıyormuş gibiydik birbirimizi Bana hissettirdikleri çok başkaydı
Abartsaydınız. Yaş küçük muhtemelen. Bunlar gerçek değil çocuğum, senin filmlerde dizilerde görüp yaşamak istediğin ve kendini yaşadığına inandırdığın şeyler. O yüzden arama kimseyi bayramda seyranda.

Adam size eski nişanlısının fotoğrafini atmış siz hala onu bekliyorsunuz. Kendinize bu kötülüğü yapmayın lütfen. Zaten yaş farkı var demişsiniz. Yaşıt olduğunuz başka insan yok mu hiç bu adama bu kadar takılmanz sağlıksız. Ve aramayın bence adam ilişki istiyo gibi durmuyor ki. Yinede siz bilirsiniz umarım hakkınızda hayırlısı olur

Bu
Canım kadınlar anlatacağım olayda hepinizin fikrine çok ihtiyacım var akıl akıldan üstündür sonuşta. tesadüfen tanışma fırsatı yakaladığım adama aşık oldum. Öyle şansızlık ki yanlış zamanda aşık oldum. Gerçi aşkın zamanı mı olur ki. Yurtdışına yerleşmek üzereyim yıl sonuna doğru 2023 e aynı ülkede bile girmeyeceğiz maalesef. Birlikte çok az vakit geçirmemize rağmen aramızda büyük bir uyum ve çekim oluştu ruh eşim olduğunu düşünüyorum. Ruhlarımızın önceki hayatımızda birbirini tanıdığı kesin ilk görüşte sanki yıllardır tanıyormuş gibiydik birbirimizi Bana hissettirdikleri çok başkaydı Birlikte az da olsa zaman geçirdik her saniyesi her anı çok özel ve güzeldi ömrüm boyunca unutamıyacağım biliyorum. Ailesiyle de tanışıp birlikte zaman geçirme fırsatım oldu. Neyse her şey çok güzeldi Benim son görüşmemiz oluşundan haberim yoktu tabi. Son görüşmemizde en yakın arkadaşıyla tanıştırdı. Beni eve bıraktı kendi de evine gitti alkol almıştı mesaj atmasını istedim eve varınca attı neyse hep o davet ediyor diye bu sefer ben plan yapayım dedim. Müsait zamanını sordum fln o gece 4 e geliyordu eski sevgilisinin gelinlikli fotoğrafını attı bana o an göz ardı ettim çok seviyordum çünkü 1 hafta sonra aradım telefonu açtı gayet güzel konuştuk müsait olunca görüşecektik güya ama 2 ay boyunca dönmedi ilk zamanlar işi yoğundur dedim annesinin hastalığı va dedim ama o kadar bekledim o kadar üzüldüm ki o güzel şeyleri hissettiren yaşatan adam bunu nasıl yapmıştı ghostlamıştı beni bildiğiniz. ben baya çökmüştüm sevgisiz yalnız hissettiğim için memlekete ailemin yanına döndüm döndükten 2-3 gün sonra Buluşmak için mesaj attı teşekkür ettim kibarca memlekette olduğumu söyledim. Kendime bi sözüm var benim istediğim değeri görmediğim hiçbir yerde durmayacağım demiştim.öyle unutmaya uzak durmaya çalışıyorum ama 3 aydır bildiğiniz aşk acısı onu unutmak zorunda olmanın acısını çekiyorum annesi kanserdi bayağı ağırdı çok şükür tamamen atlattı tedavisi bitti imkansız dı yaşaması ama oldu ve çok şükür iyi ama biz o kadar imkansızız ki yaş farkımız da var ama inanın bu en basit sorun kalıyor bir yanım yurtdışına gitmekten bile vazgeçebilecek kadar seviyor onu ama gitmek zorundayım kendimi gerçekleştirmek için. ondan emin bile değilim ki 2 ay sonra yazmış bir adam sonuçta çok fazla stalklıyorum kadınlarla çok bir samimiyeti yok bunu biliyorum hayatında da biri olmadığını biliyorum çünkü zaten ikimizin ortak bi arkadaşı vasıtasıyla tanıştık birbirimizden haberimiz var ama bizim iletişimimiz yok çok düşünüyorum onu özlüyorum özellikle bu ay bizi anılarımız aklıma geliyor bazen neyse işte instagram hikayelerimi asla izlemiyor çok nadir bakar yanıt verir vs. unutmaya çalıştığım için uzak durmaya çalışıyorum ama beceremiyorum şuan aynı şehirde bile değiliz böyle bir özlem duygusu yok. En son annesi kanseri yendiği için geçmiş olsun sevindim demiştim ondan sonra o bir kaç kez instagramdan hikayeme yazdı durum böyle bayram şuan arasam mı bilemiyorum. aklıma geldiğinde gözyaşlarım dinmiyor rüyamda da görüyorum 1-2 ay sonra tekrar aynı şehirde olacağız döneceğim yurtdışına gitmeden zaten vedalaşırım da işte bilmiyorum ya ne olcak böyle o kadar çaresizim ki her şeyi yönetebilen ben bu durumu istediğim gibi yönetemiyorum aşk bu sanırsam.
tarz çok arkadaşım oldu, size öyle geliyor ancak ruh eşiniz falan değil bu kişi… arkadaşlarımın da hiçbiri böyle ölüp bittiği kişilerle değiller şu an hatta biri o kadar emindi ki gerçek aşk olduğuna 2 yılını harcadı gözü açılana kadar. Duygularınızı bu kadar dinlemeyin derim evet ruh eşlerine inanırım ancak his sandığınız çoğu şey vücudunuzun ürettiği salgılardan ibaret. O adam da sadece bir adam, eğer ruh eşin olsaydı sen uğraşmasan dahi kader sizi bir araya getirirdi. Burada sadece seni umursamayan biri var, bir de hislerini kendi kendine büyüten bir kadın…

Yurtdışına gidince odak noktanız ortamınız vs. değişeceği için unutursunuz bence… Hisleriniz çok yoğun ama karşı tarafta bu tarz hisler yok gibi duruyor ne yazık ki..Varsa bile sizinki kadar değil..Öyle olmasa size eski sevgilisinin değil fotosunu atmak konusunu bile açmazdı… Hikayelerini gönderilerini vs. sessize alın bence. Geçecek. İnsanlar kaç yıllık evliliklerini bitirip sıfırdan düzen kuruyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Kendi akıl ve ruh sağlığın için takipten çık stalklama.

Benim de vardı bi tane böyle anlık bir kararla takipten çıktım. Ona ayıp oldu bana da biraz zor oldu ama zamanla unuttum, şuan aklıma bile gelmiyor görmeme rağmen

Sanıyorum çekim tek taraflı olmuş. Yani siz ona doğru çekilmişsiniz ama o size doğru gelememiş. Aksi takdirde oda öyle hissetse adım atardı. Bence aramayın. Eğer zaman geçirme fırsatınız olmasa adım atın derdim. Etkileşim olur diye ama siz zaman geçirmiş iletişim kurmuşsunuz. Muhtemelen sizden etkilenmedi.
Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bana eski sevgilisini unutamamis gibi geldi.Biliyorum zor ama unutmak zorundasın ve unutuluyor emin ol.Profosyonel yardım alabilirsin bana zaten çok mantıklı güçlü bir kadın gibi geldiniz arayp yalvarmasisiniz aglamamissiniz şimdi ondan tamamen uzaklaşacak siniz iyi geleceğini dusunuyorum
Teşekkür ederim yorumunuz için

Adam size eski nişanlısının fotoğrafini atmış siz hala onu bekliyorsunuz. Kendinize bu kötülüğü yapmayın lütfen. Zaten yaş farkı var demişsiniz. Yaşıt olduğunuz başka insan yok mu hiç bu adama bu kadar takılmanz sağlıksız. Ve aramayın bence adam ilişki istiyo gibi durmuyor ki. Yinede siz bilirsiniz umarım hakkınızda hayırlısı olur

Benim de vardı bi tane böyle anlık bir kararla takipten çıktım. Ona ayıp oldu bana da biraz zor oldu ama zamanla unuttum, şuan aklıma bile gelmiyor görmeme rağmen

Canım kadınlar anlatacağım olayda yabancı gözlerin fikrine ihtiyacım var akıl akıldan üstündür sonuçta. Ben bir adama aşık oldum pat diye olmadım tabi zaman geçirdikçe. tanışma hikayemiz çok özel ve çok tesadüfiydi. sadece Öyle şansızlık ki yanlış zamanda aşık oldum. Kendinin de bir lafı var sen gitmiyor olsaydın farklı olabilirdik demişti. Gerçi aşkın zamanı mı olur ki. Yurtdışına yerleşmek üzereyim yıl sonuna doğru. 2023 e aynı ülkede bile girmeyeceğiz maalesef ama bu bi engel değil ki istese o da yerleşebilir yani misal. Aslında vakit geçirdik ama benim daha çok anımız daha çok ona sarıldığım onunla uyuduğum güldüğümüz dertleştiğimiz günlerim yıllarım olsun isterdim. Bana göre birlikte çok az vakit geçirmemize rağmen aramızda büyük bir uyum ve çekim oluştu ruh eşim olduğunu düşünüyorum. Ruhlarımızın önceki hayatımızda birbirini tanıdığı kesin. ilk görüşte sanki yıllardır tanıyormuş gibiydik hatta sorduk daha önce tanıştık mı fln diye. ilk tanıştığımız gün o ben ve ortak arkadaşımız sabaha kadar oturup konuştuk hayattan o anlattı ben anlatım ikimiz de aşka küsmüş mantığıyla hareket eden insanlar haline gelmiştik Bana hissettirdikleri çok başkaydı uyuya kalmıştım öğlen kalktığımda beni izliyordu Birlikte güzel zamanlar geçirdik her saniyesi her anı çok özel ve güzeldi ömrüm boyunca unutamıyacağımı biliyorum özel bir insan bana çok şey kattı 12 yaş farkımız olsa da olgun bir karakterim olduğu için anlaşmakda zorluk çekmedim olgun insanlarla daha iyi anlaşıyorum zaten aynı meslek grubunda olmamız birbirimize daha empati yapmamızı kolaylaştırdı diyebilirim. Ailesiyle de tanışıp birlikte zaman geçirme fırsatım oldu. Neyse her şey çok güzeldi Benim son görüşmemiz oluşundan haberim yoktu tabi. Son görüşmemizde ise beni üniversite zamanındaki en yakın arkadaşıyla tanıştırdı. Bir şeyler içtik sohbet ettik falan istersen eve bırakayım istersen bize geçelim dedi sabah işim olduğu için beni eve bırakmasını rica ettim yolda o müzik açtı ben müzik açtım falan güzeldi öpücük kondurdum vedalaştık. Eve varınca mesaj atmasını istedim yazdı vardım ben canım dedi. hep o davet ediyor diye bu sefer ben plan yapayım dedim. Müsait zamanını sordum fln o gece 4 e geliyordu üniversite zamanındaki eski sevgilisinin gelinlikli fotoğrafını attı bana o an göz ardı ettim diğer gün hiçbir şey yokmuşcasına sonuçta kadın şuan evli çocuklu ayrıca bitmiş bir mevzu mazi sonuçta. Diğer gün ortak arkadaşımız olan kişiyle buluştum ona selfie gönderdik o eski sevgilisini görmezden geldim o kadınla ortak yönümüz aynı memleketli olmamız bence yıllar sonra bi anımsamıştır zaten ondan. Görmezden de geldim çok seviyordum çünkü bir de ilk tanışmamızda o kadından bahsetmişti zaten hayat üzerine dertleşmiştik çünkü e bir de üzerine çok sevgilileri de oldu yani.1 hafta sonra aradım gayet güzel konuştuk müsait olunca görüşecektik güya ama 2 ay boyunca dönmedi ilk zamanlar işi yoğundur dedim işi yoğun çünkü biliyorum annesi kanserdi tedavisi de var annesi onda kalıyor. Ama o kadar bekledim o kadar üzüldüm ki o güzel şeyleri hissettiren yaşatan adam bunu nasıl yapmıştı ghostinge uğrattı resmen beni bildiğiniz. Issız adam mı sanıyor kendini bilmiyorum.ben baya çökmüştüm çünkü beklentilerim yüksekti ondan ya biz çok güzel olurduk soulmateydik çünkü .imkansızlaştığında gözümde fırsatım da varken unutmak daha kolay olur dedim memlekete ailemin yanına döndüm buluşmak için müsait olup olmadığımı sordu 2-3 gün sonra mesaj attı teşekkür ettim kibarca memlekette olduğumu söyledim.Kendime bi sözüm var benim istediğim değeri görmediğim hiçbir yerde ve ilişkide durmayacağım demiştim. unutmaya uzak durmaya çalışıyorum ama 3 aydır bildiğiniz aşk acısı onu unutmak zorunda olmanın acısını çekiyorum bir yanım yurtdışına gitmekten bile vazgeçebilecek kadar seviyor onu ama gitmek zorundayım kendimi gerçekleştirmek için sonuçta herkes gitsede kariyer kalıyor yerinde yaşım açısından önceliğim kariyerim. Bilmiyorum bir daha aşık olur muyum kolay aşık olabilen biri değilim . ondan emin bile değilim ki 2 ay sonra yazmış bir adam sonuçta çok fazla stalklıyorum kadınlarla çok bir samimiyeti yok bunu biliyorum hayatında da biri olmadığını biliyorum çünkü zaten ikimizin ortak bi arkadaşı vasıtasıyla tanıştık birbirimizden haberimiz var En son kurduğum iletişim annesini paylaşmıştı instagramda kanseri yendiği için geçmiş olsun sevindim demiştim karar verdim unutmaya yoluma bakmaya. Beni o ortak arkadaşımıza soruyor ne yapıyor nasıl diye. düşünüyorum onu özlüyorum özellikle bu ay bizi anılarımız aklıma geliyor bazen neyse işte instagram hikayelerimi nadir izler yanıt verir vs. 1 hafta önce yazdı önemsemiyomuş gibi gözükmemek için attığı mesajı beğendim sadece çünkü komple iletişim de koparmak istemiyorum insan olarak da çok seviyorum çünkü ama içimde verdiğim mücadeleyi anlatamam beceremiyorum bazen şuan aynı şehirde değiliz uzak duruyorum böyle bir özlem duygusu yok.bayram şuan arasam mı bilemiyorum. aklıma geldiğinde gözyaşlarım dinmiyor rüyamda da görüyorum bilinçaltımı ele geçirmiş durumda 1-2 ay sonra tekrar aynı şehirde olacağız yurtdışına gitmeden zaten vedalaşırım da işte bilmiyorum ya ne olcak böyle o kadar çaresizim ki her şeyi yönetebilen ben bu durumu istediğim gibi yönetemiyorum aslında çok üzürine düşsem onunla bunu konuşsam her şey farklı olabilrdi belki ama en son ben aramıştım arayabilirdi beni stresli süreçlerden geçiyorum geleceğimle ilgili gerçi o da çok kariyerine titriyor işkolik durum bu çok özel hisleri detayları anlatmak zor bayram şimdi aramalı mıyım geçen ay doğum günüydü ben biliyordum doğum tarihini astrolojik bakmak için arkadaşıma sormuştum zaten doğum günü paylaşımı yapar mesaj atmak zorunda kalmamak için o ara instagramımı dondurdum sonra doğum gününü kutlamış iş arkadaşları onu watsap pp yapmış bence ben göreyim diye:d neyse aslında ona ve annesine elimle bir hediye yaptım en son vedalaşırken vereceğim zaten de. Şimdi bayram için arasam mı ? Özlüyorumm seviyorum ya ne yapayım
Bu aşk değil
İyi aksamlar

Yurtdışına gidince odak noktanız ortamınız vs. değişeceği için unutursunuz bence… Hisleriniz çok yoğun ama karşı tarafta bu tarz hisler yok gibi duruyor ne yazık ki..Varsa bile sizinki kadar değil..Öyle olmasa size eski sevgilisinin değil fotosunu atmak konusunu bile açmazdı… Hikayelerini gönderilerini vs. sessize alın bence. Geçecek. İnsanlar kaç yıllık evliliklerini bitirip sıfırdan düzen kuruyorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Sayfada aşağı indirip benzer konulara bakarsanız benim de kısa süre birlikte olduğum, araya mesafe giren biri vardı. Benim eski erkek arkadaşım yani kısa sürse de çok vakit geçirdik, benim de hala aklımdan çıkmadı ama geçen gün takipten çıktım kendisini. Unutamıyorum ve karşı taraftan bir adım yok yani, sorarsanız ben de aramayı çok istiyorum ama olmayacak şeyi zorlamamaya karar verdim. En son tekrar benim cevap vereceğimi düşünerek hikaye atmış karşılık olarak ben de atacaktım sonra o atacaktı, sonra yine elde sıfır. Akıl sağlığım için takipten çıkardım. Aşk acımı da kendi içimde yaşıyorum. Sosyal medyadan çıkarma kısmını size de tavsiye ederim, stalk mevzusu çok rezil bir şey hayatınızdan çıksa da aklınızdan çıkartmayı zorlaştırıyor.

Son olarak hiç kimseye bu kadar romantik yaklaşmayın bana kalırsa. Ruhların önceki hayatta birbirini tanıdığı mevzuları falan tamamen yaz dizisi klişeleri. Gerçek hayatta böyle şeyler yok.

X