Aşık olduğum adam benden uzaklaştığı halde bayramda aramalı mıyım?

Sayfada aşağı indirip benzer konulara bakarsanız benim de kısa süre birlikte olduğum, araya mesafe giren biri vardı. Benim eski erkek arkadaşım yani kısa sürse de çok vakit geçirdik, benim de hala aklımdan çıkmadı ama geçen gün takipten çıktım kendisini. Unutamıyorum ve karşı taraftan bir adım yok yani, sorarsanız ben de aramayı çok istiyorum ama olmayacak şeyi zorlamamaya karar verdim. En son tekrar benim cevap vereceğimi düşünerek hikaye atmış karşılık olarak ben de atacaktım sonra o atacaktı, sonra yine elde sıfır. Akıl sağlığım için takipten çıkardım. Aşk acımı da kendi içimde yaşıyorum. Sosyal medyadan çıkarma kısmını size de tavsiye ederim, stalk mevzusu çok rezil bir şey hayatınızdan çıksa da aklınızdan çıkartmayı zorlaştırıyor.

Son olarak hiç kimseye bu kadar romantik yaklaşmayın bana kalırsa. Ruhların önceki hayatta birbirini tanıdığı mevzuları falan tamamen yaz dizisi klişeleri. Gerçek hayatta böyle şeyler yok.
Teşekkür ederim yorumunuz için

Abartsaydınız. Yaş küçük muhtemelen. Bunlar gerçek değil çocuğum, senin filmlerde dizilerde görüp yaşamak istediğin ve kendini yaşadığına inandırdığın şeyler. O yüzden arama kimseyi bayramda seyranda.
Çok gerçekçi bir yorum ama doğru. Bir zamanlar ben de birine böyle hissettim ve hislerimi aynı cümlelerle tanimliyordum. Yok öyle şeyler aslında.

Yine bir erkek ve onun peşine düşen bir kadın. Bir erkek size dönmüyorsa,aramiyorsa,mesaj atmıyorsa ya sizi beğenmedi,ya başka biri var ya da isteklerine cevap veremediniz demek. Hiç bir erkeğin peşine düşmeyin. Irkı ne olursa olsun. Kimse sizden değerli değil!!! Gelmek isteyen her türlü gelir. Geldiği zaman değerlendirin.

Yine bir erkek ve onun peşine düşen bir kadın. Bir erkek size dönmüyorsa,aramiyorsa,mesaj atmıyorsa ya sizi beğenmedi,ya başka biri var ya da isteklerine cevap veremediniz demek. Hiç bir erkeğin peşine düşmeyin. Irkı ne olursa olsun. Kimse sizden değerli değil!!! Gelmek isteyen her türlü gelir. Geldiği zaman değerlendirin.
Yorumunuz için teşekkürler

Canım kadınlar anlatacağım olayda yabancı gözlerin fikrine ihtiyacım var akıl akıldan üstündür sonuçta. Ben bir adama aşık oldum pat diye olmadım tabi zaman geçirdikçe. tanışma hikayemiz çok özel ve çok tesadüfiydi. sadece Öyle şansızlık ki yanlış zamanda aşık oldum. Kendinin de bir lafı var sen gitmiyor olsaydın farklı olabilirdik demişti. Gerçi aşkın zamanı mı olur ki. Yurtdışına yerleşmek üzereyim yıl sonuna doğru. 2023 e aynı ülkede bile girmeyeceğiz maalesef ama bu bi engel değil ki istese o da yerleşebilir yani misal. Aslında vakit geçirdik ama benim daha çok anımız daha çok ona sarıldığım onunla uyuduğum güldüğümüz dertleştiğimiz günlerim yıllarım olsun isterdim. Bana göre birlikte çok az vakit geçirmemize rağmen aramızda büyük bir uyum ve çekim oluştu ruh eşim olduğunu düşünüyorum. Ruhlarımızın önceki hayatımızda birbirini tanıdığı kesin. ilk görüşte sanki yıllardır tanıyormuş gibiydik hatta sorduk daha önce tanıştık mı fln diye. ilk tanıştığımız gün o ben ve ortak arkadaşımız sabaha kadar oturup konuştuk hayattan o anlattı ben anlatım ikimiz de aşka küsmüş mantığıyla hareket eden insanlar haline gelmiştik Bana hissettirdikleri çok başkaydı uyuya kalmıştım öğlen kalktığımda beni izliyordu Birlikte güzel zamanlar geçirdik her saniyesi her anı çok özel ve güzeldi ömrüm boyunca unutamıyacağımı biliyorum özel bir insan bana çok şey kattı 12 yaş farkımız olsa da olgun bir karakterim olduğu için anlaşmakda zorluk çekmedim olgun insanlarla daha iyi anlaşıyorum zaten aynı meslek grubunda olmamız birbirimize daha empati yapmamızı kolaylaştırdı diyebilirim. Ailesiyle de tanışıp birlikte zaman geçirme fırsatım oldu. Neyse her şey çok güzeldi Benim son görüşmemiz oluşundan haberim yoktu tabi. Son görüşmemizde ise beni üniversite zamanındaki en yakın arkadaşıyla tanıştırdı. Bir şeyler içtik sohbet ettik falan istersen eve bırakayım istersen bize geçelim dedi sabah işim olduğu için beni eve bırakmasını rica ettim yolda o müzik açtı ben müzik açtım falan güzeldi öpücük kondurdum vedalaştık. Eve varınca mesaj atmasını istedim yazdı vardım ben canım dedi. hep o davet ediyor diye bu sefer ben plan yapayım dedim. Müsait zamanını sordum fln o gece 4 e geliyordu üniversite zamanındaki eski sevgilisinin gelinlikli fotoğrafını attı bana o an göz ardı ettim diğer gün hiçbir şey yokmuşcasına sonuçta kadın şuan evli çocuklu ayrıca bitmiş bir mevzu mazi sonuçta. Diğer gün ortak arkadaşımız olan kişiyle buluştum ona selfie gönderdik o eski sevgilisini görmezden geldim o kadınla ortak yönümüz aynı memleketli olmamız bence yıllar sonra bi anımsamıştır zaten ondan. Görmezden de geldim çok seviyordum çünkü bir de ilk tanışmamızda o kadından bahsetmişti zaten hayat üzerine dertleşmiştik çünkü e bir de üzerine çok sevgilileri de oldu yani.1 hafta sonra aradım gayet güzel konuştuk müsait olunca görüşecektik güya ama 2 ay boyunca dönmedi ilk zamanlar işi yoğundur dedim işi yoğun çünkü biliyorum annesi kanserdi tedavisi de var annesi onda kalıyor. Ama o kadar bekledim o kadar üzüldüm ki o güzel şeyleri hissettiren yaşatan adam bunu nasıl yapmıştı ghostinge uğrattı resmen beni bildiğiniz. Issız adam mı sanıyor kendini bilmiyorum.ben baya çökmüştüm çünkü beklentilerim yüksekti ondan ya biz çok güzel olurduk soulmateydik çünkü .imkansızlaştığında gözümde fırsatım da varken unutmak daha kolay olur dedim memlekete ailemin yanına döndüm buluşmak için müsait olup olmadığımı sordu 2-3 gün sonra mesaj attı teşekkür ettim kibarca memlekette olduğumu söyledim.Kendime bi sözüm var benim istediğim değeri görmediğim hiçbir yerde ve ilişkide durmayacağım demiştim. unutmaya uzak durmaya çalışıyorum ama 3 aydır bildiğiniz aşk acısı onu unutmak zorunda olmanın acısını çekiyorum bir yanım yurtdışına gitmekten bile vazgeçebilecek kadar seviyor onu ama gitmek zorundayım kendimi gerçekleştirmek için sonuçta herkes gitsede kariyer kalıyor yerinde yaşım açısından önceliğim kariyerim. Bilmiyorum bir daha aşık olur muyum kolay aşık olabilen biri değilim . ondan emin bile değilim ki 2 ay sonra yazmış bir adam sonuçta çok fazla stalklıyorum kadınlarla çok bir samimiyeti yok bunu biliyorum hayatında da biri olmadığını biliyorum çünkü zaten ikimizin ortak bi arkadaşı vasıtasıyla tanıştık birbirimizden haberimiz var En son kurduğum iletişim annesini paylaşmıştı instagramda kanseri yendiği için geçmiş olsun sevindim demiştim karar verdim unutmaya yoluma bakmaya. Beni o ortak arkadaşımıza soruyor ne yapıyor nasıl diye. düşünüyorum onu özlüyorum özellikle bu ay bizi anılarımız aklıma geliyor bazen neyse işte instagram hikayelerimi nadir izler yanıt verir vs. 1 hafta önce yazdı önemsemiyomuş gibi gözükmemek için attığı mesajı beğendim sadece çünkü komple iletişim de koparmak istemiyorum insan olarak da çok seviyorum çünkü ama içimde verdiğim mücadeleyi anlatamam beceremiyorum bazen şuan aynı şehirde değiliz uzak duruyorum böyle bir özlem duygusu yok.bayram şuan arasam mı bilemiyorum. aklıma geldiğinde gözyaşlarım dinmiyor rüyamda da görüyorum bilinçaltımı ele geçirmiş durumda 1-2 ay sonra tekrar aynı şehirde olacağız yurtdışına gitmeden zaten vedalaşırım da işte bilmiyorum ya ne olcak böyle o kadar çaresizim ki her şeyi yönetebilen ben bu durumu istediğim gibi yönetemiyorum aslında çok üzürine düşsem onunla bunu konuşsam her şey farklı olabilrdi belki ama en son ben aramıştım arayabilirdi beni stresli süreçlerden geçiyorum geleceğimle ilgili gerçi o da çok kariyerine titriyor işkolik durum bu çok özel hisleri detayları anlatmak zor bayram şimdi aramalı mıyım geçen ay doğum günüydü ben biliyordum doğum tarihini astrolojik bakmak için arkadaşıma sormuştum zaten doğum günü paylaşımı yapar mesaj atmak zorunda kalmamak için o ara instagramımı dondurdum sonra doğum gününü kutlamış iş arkadaşları onu watsap pp yapmış bence ben göreyim diye:d neyse aslında ona ve annesine elimle bir hediye yaptım en son vedalaşırken vereceğim zaten de. Şimdi bayram için arasam mı ? Özlüyorumm seviyorum ya ne yapayım
Ya çok duygusal yaklasiyorsunuz adamin niyeti olsa günde kırk kere arar sadece yedekte tutmaya çalışıyor bence vedalasmayin kendinize verdiğiniz sözü tutun .bayram için arayayım diyorsunuz bağlantıyı koparmamaya çalışıyorsunuz bi zahmet o arayaydi ama sizde bahane çok yine adamı temize çıkarırsınız siz

Uzun zaman sonra tekrar birini bu kadar sevince böyle oluyormuş sanırsam normalde bu kadar duygusal değildim ben de anlamıyorum bu yıl bendeki halleri yakın çevremde anlamıyor. beni güldürdünüz gerçekten çok samimi bir yorum olmuş yorumunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:
1. Olaya o kadar ütopik ve romantik yaklaşmışsınız ki bu aşk olmaktan çıkmış bence. Siz beyninize onu öok uydurduğunuz için illa o olmalı modundasınız. Ama aynı şeyleri onun hissetmediği çok belli.

2. Karşı taraf muhtemelen denedi, olur mu acaba dedi ama olmadı. Kimse için yara bandı olmayın. Çünkü adamın gerçekten niyeti olsa olaylar sizin anlattığınız açıya göre karşılıklı ilerlerdi.

3. Eğer bayram seyran diye ararsanız sadece kendinize yazık edersiniz. Takipten çıkmanızı öneririm

1. Olaya o kadar ütopik ve romantik yaklaşmışsınız ki bu aşk olmaktan çıkmış bence. Siz beyninize onu öok uydurduğunuz için illa o olmalı modundasınız. Ama aynı şeyleri onun hissetmediği çok belli.

2. Karşı taraf muhtemelen denedi, olur mu acaba dedi ama olmadı. Kimse için yara bandı olmayın. Çünkü adamın gerçekten niyeti olsa olaylar sizin anlattığınız açıya göre karşılıklı ilerlerdi.

3. Eğer bayram seyran diye ararsanız sadece kendinize yazık edersiniz. Takipten çıkmanızı öneririm
Aşk bu değil miydi zaten? yorumunuz için teşekkür ederim.

Ağır aşık arkadaşım, 2 yıl benim dil dokmelerimle, birazda aklını kullanarak bı ilişkiyi bitirdi. Ama ne ağlamalar, en son yumurtalığıni kaybetti üzüntüden, çürümüş içinde.

Aynı kendi gibi yaralı biriyle evlendi. İki çocuğu var. En son şey diyordu;

Onda ne bulmuşum?

Beyin bağımlılık benzeri bir madde salgiliyormus aşık olduğunda, aynı bağımlı madde bulamayınca kriz yaşıyor ya, aşık ta aynı yoksunluk krizini yaşıyormuş

Ağır aşık arkadaşım, 2 yıl benim dil dokmelerimle, birazda aklını kullanarak bı ilişkiyi bitirdi. Ama ne ağlamalar, en son yumurtalığıni kaybetti üzüntüden, çürümüş içinde.

Aynı kendi gibi yaralı biriyle evlendi. İki çocuğu var. En son şey diyordu;

Onda ne bulmuşum?

Beyin bağımlılık benzeri bir madde salgiliyormus aşık olduğunda, aynı bağımlı madde bulamayınca kriz yaşıyor ya, aşık ta aynı yoksunluk krizini yaşıyormuş
Teşekkür ederim yorumunuz için. Arkadaşınız adına sevindim sizin gibi arkadaşa sahip olduğu için şanslı. Aramadım bir daha aramayı ve görüşmeyi düşünmüyorum. Oturdum bir gece +,- yaşadıklarımızın listesini yaptım. - ler o kadar çoktu ki farkındalığım arttı. Onunla orda vedalaştım. Yarım kalmışlık hissi ve ona karşı beklentilerim beni bu noktaya getirdi. Kendime bu kötülüğü daha fazla yapmamam gerektiğine karar verdim. Hem de beni önemsemeyen bu adamı bu kadar yüce sevmem bana haksızlık. Evet hala çok aşığım seviyorum ama ona iyimser ve olumlu bakmamaya karar verdim unutmak için çabalamaya karar verdim. Güçsüz bir kadın değilim geçecek.

Kimse vazgeçilmez değil. Kimsenin bı taraflarını kaldırmayın. Peşine düşünce insanoğlu kendini bişey sanıyor o zaman olacağı varsa da olmuyor çünkü siz o kişinin gözünde degersizlesiyorsunuz

X