Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba arkadaslar bende aranıza katıldım.Benimde bebeğim olmuyor.Aşılama yapılacak ama önce elbette rahim filmi istediler.Yaptıran varsa bu filmi lütfen biraz anlatsın.Çok korkuyorum :KK43:
Derincim rahim filmi 2 şekilde çekiliyo birinde ilaçlı uyuşturup çekiyolar gözünü kapıyosun bidaha açtığında zaten filmin çekilmiş oluyo ben öyle yaptım hiçbişey hissetmedim ikinci seçenekte uyuşturmadan yaptırmak bu da kişiden kişiye göre değişiyomuş biçok kişi abartıldığı gibi değil diyo korkma yani bebek yolunda önemli bir adım ben şimdi aşılama yaptırdım 26 sında test yapıcam sonucu bekliyorum hepimiz için hayırlısı diyelim

bende gonal f kullandım ve aşılama yapıldı normal adet günüm 21 di ama ben 14 ünde hasta oldum neden bu kadar erken oldum anlayamadım çok umutluydum şimdi 1 ay ara verdi dr um 2. deneyecem sigarayı bıraktım sağlıklı yaşamaya başladım ama olmadı inşallah 2. tutar bizde haraket sorunu var 0 hareket ne olur benim için dua edin Allah hepimizin yardımcısı olsun amin :Saruboceq:

gecmis olsun canim 2 tutar insallh

sağolasın canım sen de ne sorun vardı Allah sanada inşallah hayırlı evlat verir en kısa zamanda

sağolasın canım sen de ne sorun vardı Allah sanada inşallah hayırlı evlat verir en kısa zamanda

amin canim.benim hic bir sorun yok beyimde d.e ama olmuyor iste.sorun olsa diycem sorun var oda yok anlamiyorum iste.ya bazen diyorum sorun yok sa niye olmuyor,demek allahin bildigi bir sey.hayirlisi iste öptüm canim

amin canim.benim hic bir sorun yok beyimde d.e ama olmuyor iste.sorun olsa diycem sorun var oda yok anlamiyorum iste.ya bazen diyorum sorun yok sa niye olmuyor,demek allahin bildigi bir sey.hayirlisi iste öptüm canim

senağlamasenağlamasenağlamabenim dr um artık kendini daha fazla yorma imkanın varsa direk tüp bebe:Saruboceq::Saruboceq:k dene dedi
ben şimdi randevu adım ve başlayacam ne olur benim için dua edin çok korkuyorum inşallah tutar

canim korkacak bir sey .bebek istiyorsak katlancagiz dimi güzelim.beimde tutmasa bende tüp yapcam.iyi günler canim

slm kizlar üzüntülü haberim var.birinci asilama tutmadi malesef.maf oldum.nekadar üzüntüm var anlatamam.ama pes etmiyorum.tüpe hazirlik yapacam.sizden gelisme varmi acaba?

slm.birinci hamileliğim hemen oldu fakat bebeğimi doğumda kaybettim.şimdi 1 yıl oldu tekrar düşünüyoruz fakat olmuyor.dr bir sorun olmadığını stresten kaynaklandığını söylüyor.bu ay aşılama yaptırmayı düşünüyoruz ama kararsısız.bu konuda fikri olan arkadaşlar varmı? teşekkürler

arkadaşlar aşılama yoluyla hamile kalanlar yada duyup bilenler yazsın ki moral bulalım. yoksa ben de dahil bu aşılama saçma bişey boşuna mı çabalıyorum düşüncesi içindeyiz. PLS cvp yazalım:)))))
hadi birileri bize moraaal versin:))

sok ben aşılama ile hamile kaldım 2. aşılama problem esimdeydi morfoloji dusuktu ilk aşılamamda 2 yumurta vardı olmadı hemen 2. asilama yapıldı 3 yumurtam oldu ve çok şükür kizim kollarımda. İgne fostimon catlatma iğnem ovitrelle başka sorusu olan Allahim hepinize inşallah en kısa zamanda sağlıklı sihhatli evlatlar nasip eder

arkadaşlar aşılama yoluyla hamile kalanlar yada duyup bilenler yazsın ki moral bulalım. yoksa ben de dahil bu aşılama saçma bişey boşuna mı çabalıyorum düşüncesi içindeyiz. PLS cvp yazalım:)))))

merhaba bades, ben ilk aşılamada hamile kaldım sorunlu bir hamilelik geçirdim ama çok şükür kızım sağlıklı doğdu şu anda 5 aylık:) inşallah sizlerde bir an önce bu güzel duyguyu tadarsınız...mümkün olduğunca stresten uzak durun ve olumlu düşünmeye çalışın kızlar..

canım pko ve prolaktın ile uğraşırken aşılama yapmaya karar verildi doktorum tarafından .ve cok sukur ki tuttu ve suan 7 aylık hamileyim.Allahım dileyen herkese en hayrılı zamanda versin inş...hamilelerde sağlıcakla kucağına alır bebişini inş

canım pko ve prolaktın ile uğraşırken aşılama yapmaya karar verildi doktorum tarafından .ve cok sukur ki tuttu ve suan 7 aylık hamileyim.allahım dileyen herkese en hayrılı zamanda versin inş...hamilelerde sağlıcakla kucağına alır bebişini inş

amin............

arkadaşlar merhaba,
ben yeni üye oluyorum uzun süredir takip de ediyorum sizi, çok sıcak ve pozitif bir ortam :)
ben biraz kendimden bahsediyim, 2 senelik evliyim, ilk sene çocuk düşünmedik sonraki sene istedik 1 ay sonra kontrol için doktora gittiğimde pko lu olduğumu öğrendim, küçükten beri adet düzensizliğim de vardı, neyse testler falan meğerse hipotiroidi hastasıymışım, tiroidlerim az çalışıyor yani. neyse ilaç falan biraz düzene girdi o arada eşim de sperm testi yaptırdı, 50 milyon sperm ama hareket %10 falan çıktı, şok olduk, doktora gitti meğerse varikosel varmış, ameliyat oldu 2 ay düşündükten sonra. Ameliyattan 6 ay sonra değerleri çok iyi olmuştu ileri hızlı hareketi %50, orta hızlı %40 yani sonuçlar çok iyiydi. Hemen doktora gittik doktor yumurtlama tedavisi yapıcaz demişti. Klomen verdi, 3 ay kullanıcaz dedi, büyük ihtimalle hamile kalıcaksın dedi. Ama bugün 3.ayımız gene adet oldum. Şimdiki aşamamız da aşılama. Şuan ne eşimde problem gözüküyor ne de bende(sonuçta ilaçlara güzel cevap veriyor, çatlatma iğnesine bile gerek kalmıyor dedi doktorum) ama Allah zamanını bilir diyoruz , yapacak bişey yok.
Aşılama ile olumlu sonuçlarınızı görünce çok sevindim, inşallah biz de mutlu haberler alırız. Şuan nerde yaptırsak diye araştırıyoruz, sorduğumuz yerler ilaçlarla 1000 lirayı bulur dediler.sizlerden doktor tavsiyesi almak istiyorum istanbulda. Allahım tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah

arkadaşlar merhaba,
ben yeni üye oluyorum uzun süredir takip de ediyorum sizi, çok sıcak ve pozitif bir ortam :)
ben biraz kendimden bahsediyim, 2 senelik evliyim, ilk sene çocuk düşünmedik sonraki sene istedik 1 ay sonra kontrol için doktora gittiğimde pko lu olduğumu öğrendim, küçükten beri adet düzensizliğim de vardı, neyse testler falan meğerse hipotiroidi hastasıymışım, tiroidlerim az çalışıyor yani. neyse ilaç falan biraz düzene girdi o arada eşim de sperm testi yaptırdı, 50 milyon sperm ama hareket %10 falan çıktı, şok olduk, doktora gitti meğerse varikosel varmış, ameliyat oldu 2 ay düşündükten sonra. Ameliyattan 6 ay sonra değerleri çok iyi olmuştu ileri hızlı hareketi %50, orta hızlı %40 yani sonuçlar çok iyiydi. Hemen doktora gittik doktor yumurtlama tedavisi yapıcaz demişti. Klomen verdi, 3 ay kullanıcaz dedi, büyük ihtimalle hamile kalıcaksın dedi. Ama bugün 3.ayımız gene adet oldum. Şimdiki aşamamız da aşılama. Şuan ne eşimde problem gözüküyor ne de bende(sonuçta ilaçlara güzel cevap veriyor, çatlatma iğnesine bile gerek kalmıyor dedi doktorum) ama Allah zamanını bilir diyoruz , yapacak bişey yok.
Aşılama ile olumlu sonuçlarınızı görünce çok sevindim, inşallah biz de mutlu haberler alırız. Şuan nerde yaptırsak diye araştırıyoruz, sorduğumuz yerler ilaçlarla 1000 lirayı bulur dediler.sizlerden doktor tavsiyesi almak istiyorum istanbulda. Allahım tüm isteyenlerin kucağını boş bırakmasın inşallah

merhaba babywanted sizinkine benzer bir durum bizde de sözkonusu ben de pco luyum eşimde grade 1 varikosel var ama ameliyattan kaçıyor sperm sayıları fena değil ama ilk aşılamayı denedik şimdi sonucu bekliyoruz.benim doktorum Medical Park'ta Handan hanım. Çok ilgili,çok tecrübeli ve sevecen bir doktor. Aytuğ Kolankaya ile birlikte çalışıyorlar ve tüp bebekte uzman 2 doktor. aşılama ilaçlar hariç 600 tl.İlaçları devletten alırsan maksimum 500 tl ödüyorsun ama devlet en yüksek dozu veriyor dolayısıyla ilaçların bir kısmı elinde kalabilir yada yumurtaların geç büyürse hepsini de kullanmak durumunda kalabilirsin. Medical park a 600 tl dışında hiçbirşey ödemiyorsun doktor muayene ücreti,takibi,sperm yıkama ve aşılama işlemi bu fiyata dahil. umarım ilk denemende başarılı olursun ben de gün sayıyorum birbirimiz için dua edelim herşeyin hayırlısı...

Verdiğin bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim burcubaby inşallah senin aşılaman da tutmuştur, Allah hepimizin yüzünü en kısa zamanda güldürür inşallah...
Dün doktora gittim, adet olduğum için, doktor benden rahim filmi eşimden de tekrar sperm testi istedi. Rahim filmi ağrılı diyorlar, aradım radratom a yönlendirdi doktorum 320 liraymış, hiçbir sağlık sigortası da karşılamıyormuş, napalım yapcak bişey yok... onun sonucuna göre önümüzdeki ay aşılamaya geçecek. 1000 liraya yakın olucak dedi, adetim bitince rahim filmini çektiricem, inşallah bişey çıkmaz da en kısa zamanda bebişimize kavuşuruz.

mrb arkadaşlar siteye yeni kayıt oldum benim bir oglum var 8 yaşında 2 .cocuk düşünüyoduk 2 yıldır normal yolla olmayınca doktora gititm gecen ay çatlatma iğnesi oldum fakat olmadı rahim filmi çekildim soktorumun demesine göre doğumda tüplerimde tıkanma olmuş bu ay aşılama olacam bu konuyla ilgili bana bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler....................

X