Aşılama Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
esengülüm HSG den hiç korkma anesteziye bile gerek yok hiç acımıyo sakın merak etme ayrıca eşinin sperm sayısıda aşılama için gayet iyi bence, normal yolla gebelik için bile iyi ama işte olmayınca olmuyor Rabbim ne zaman isterse bizim de hiç problem yok ama olmuyor işte doktorum bile tıbbın açıklayamadığı şeyler bunlar, kısmet diyor...Biz elimizden geleni yapıyoruz bende ilk aşılamamı 3 gün önce oldum kısmet artık
ama sen hiç korkma hsg çok kolay oluyor rahat ol:)

esengülüm HSG den hiç korkma anesteziye bile gerek yok hiç acımıyo sakın merak etme ayrıca eşinin sperm sayısıda aşılama için gayet iyi bence, normal yolla gebelik için bile iyi ama işte olmayınca olmuyor Rabbim ne zaman isterse bizim de hiç problem yok ama olmuyor işte doktorum bile tıbbın açıklayamadığı şeyler bunlar, kısmet diyor...Biz elimizden geleni yapıyoruz bende ilk aşılamamı 3 gün önce oldum kısmet artık
ama sen hiç korkma hsg çok kolay oluyor rahat ol:)

inşallah acımıyodur hayatım valla çok korkuyorum ama kaçış yok.Canım inş.ne güzel inş.tutunmuştur minik kuşun sana...Herşeyin hayırlısı....İnşallah bir an önce kavuşuruz miniklerimize allahım olmayan herkese versin inş.Değerler için iyi demişsin inşallah hayatım...bi de ilaçları içince yükselirse....Allahımmm...sen yardım et.

yükselir tabi sen merak etme duymuşsundur taze keçiboymuzundan da çok yarar gören arkadaşlar var kaynatıp sabah akşam çay gibi içsin eşin oda çok iyiymiş inşallah sen de doğal yoldan kavuşursun bebişine:)

Arkadaşlar hepinize merhaba bu ay drumuzda bize aşılama dedi.eşimin değerleri morfoloji%3 yıkamadan sonra a+b+c %50 yazıyor sperm konst.20 milyon varikoselden şüphelendi ama çok şükür üroloji dru öyle bişiy yok dedi klomen evicap bide ismini hatırlamadım yazarım onu ilaçlar verdi.bende glucophage kullanıyorum bu cmrteside HSG çekilecek sizce aşılamada şansımız nedir arkadaşlar bilgililerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.HSG den de çok korkuyorum anestezi altında çekilecek.off...:çok üzgünüm:
merhaba canım ,korkulacak bişey yokki hsg çok basit abartanlara sakın inanıp psikolojini bozma ...anesteziye bence hiç gerek yok ....sana bi tavsiye hsg ni uzman bi dr. çektir bu bir ...birde filmden sonra enfeksiyon kapma riski fazla oluyor ...helede benim gibi hassassan..umarım böle bişeyle karşılaşamzsın.... kaşıntın sızın felan olursa zaman kaybetmeden dr.nu ara

kızlar cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler içimi rahatlattınız.hsg yi kendi drum çekecek hayatım.Ama enfeksiyon olayı için dediklerini göz önünde bulundurcam.Bi de kızlar ben bu cmrtesi yaptırcaktım olmadı şimdi drumu aradım bu cmrtesi yaparız dedi
ama bana adetin 3 4 günü yaparız demişti şimdi üzerinden 10 11 gün geçmiş olacak bişiy olurmu kızlar size kaçıncı gün yapılmıştı?:tomato:

adetin 3-4ncü günü yapmak istemelerinin sebebi, hamilelik riski. yani hamile olma ihtimalin olmasın diye erken çekiyorlar. ama seni takip eden doktor çekecekse sorun yok

kızlar cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürler içimi rahatlattınız.hsg yi kendi drum çekecek hayatım.Ama enfeksiyon olayı için dediklerini göz önünde bulundurcam.Bi de kızlar ben bu cmrtesi yaptırcaktım olmadı şimdi drumu aradım bu cmrtesi yaparız dedi
ama bana adetin 3 4 günü yaparız demişti şimdi üzerinden 10 11 gün geçmiş olacak bişiy olurmu kızlar size kaçıncı gün yapılmıştı?:tomato:

canım benimde 5. gün çekilmişi ama sen bence yinede film çekilmeden önce eşinle beraber olma istersen yinede garanti olsun bence ne olur ne olmaz
tabi doktorunde takip ediceği için sorun olmaz zannediyorum
enfeksiyonda illa olucak diye bişey yok bana doktor ilaç vermedi bile ki ben çok beyaz tenliyim ve cildim hassas ama çok şükür bişey olmadı endişelenme derim
bol şaslaryerimseniben

Arkadaşların dediği gibi abartılacak hiçbişey yok,sadece şiddetli bir gaz sancısına benziyor ve çok kısa sürüyor zaten.Benim de senin gibi aynı dönemlerde çekilmişti,Hsg'den sonra 1 hafta enfeksiyon riski için antibiyotik kullandım ve bu arada dr. eşinizle birlikte olmayın uyarısında bulundu.

canım bende aşılama tedavisi görüyorum.bir kaç gün içinde aşılamam yapılacak doktorum herşeyin iyi gittiğini söyledi .benimde ikinci denemem ve ben çok umutluyum.sende karamsar olma inşallah hayırlısıyla bizlerde evlat sahibi oluruz.

amin inşallah benimde birkaç gün içinde aşılamam yapılacak ikinci denemem ama umutluyum.Rabbim herkeze hayırlısıysa evlat versin.

slm bende 9 temmuz bugün yaptırdım inş tutar ama resmen karnım gögüslerim şişti canım yanıyor sizdede oldumu

Merhaba canim. Benimde 9. günüm bende hiçbir değişiklik yok. İlaçlardan olmuş olabilir. İnşallah olumlu sonuç alırsın. Sakın stres yapma geçen ay ben çok stres yaptım olmadığı gibi adetimde gecikti. Bu ay hep başka şeylerle oyalanıyorum. Genelde dışarda vakit geçiriyorum. Böylelikle fazla düşünmeden günü bitirmiş oluyorum. İ

aşılaması tutan ve hamilelik mutluluğunu yaşayan arkadaşlar bir sorum olacak :)..aşılamadan sonra kahverengi akıntınız geldi mi ?? kaç gün sürdü??

slm benımde subatta yaptırgım asılamam tutu ve ben suan 6aylık hamıleyım ılk asılamamdı ıns allah sızlerıde ugrastırmaz ya en kısa zamanda bebeklerınıze kavusursunuz

slm benımde subatta yaptırgım asılamam tutu ve ben suan 6aylık hamıleyım ılk asılamamdı ıns allah sızlerıde ugrastırmaz ya en kısa zamanda bebeklerınıze kavusursunuz

canım belirtilerin neydi benim bugün 12.günüm ama hiç belirtim yok :KK43:

canım belirtilerin neydi benim bugün 12.günüm ama hiç belirtim yok :KK43:

arkadasim bende ikinci asilamada hamiel kaldim suan 30 haftalik hamileyim.ben hamile oldugumu asilamadan 12 gun sonra kan testiyle ogrendim. hic bi berlitim yoktu. ama adetin gectikce belirtiler hissedilmeye baslaniyor. goguslerde asiri sislik ve hassasiyet mesela.bazilarindada bulantilar oluyormus benim hci olmadi.
insallh rabbim en kisa zamanda dileyen herkese nasip eder. bol sanslar.a.s.

cevaplar için teşekkür ederim kızlar ama aşılamam tutmadı 14.gün kan tahlilinde negatif çıktı ertesi gün regl oldum zaten şimdi 2.aşılamayı yaptırcam Allahım inşallah bu sefer nasip eder şimdi iğnelerimi vuruyorum

selam bende aranıza yeni katıldım:)2,5 senelik evliyim çocuğum yok.Pazartesi günü aşılama için işlemlere başlıyoruz nasıl bir süreç bilemiyorum önce rapor almak gerekiyormuş,sonrasında nasıl bir prosodür var anlatırsanız sevinirim,teşekkürler....

X