Atanamayan retmenler :(

Ben vazgeçtim artık çalışamıyorum moralim acayip bozuk

Özel okul düşünüyorum da ondan da korkar oldum.

Yani 10 yıl sonra nerede olacağını bilememek çok kötü

En azından sözleşmelide gene bir garantin oluyor..

bende matematik öğretmeniyim 88 puanım var 26 ya evet dememe rağmen olmadı.. daha ne yapayım bilmiyorum çok üzülüyorum..önümüzdeki günlerde 2000 alımdan bahsediorlar onu bekliyorum son şansım..:KK25::KK25::KK25::KK25::KK25:

ben de atanamadım. öğrenciliğimden beri matematiği sevemedim ve anlayamadım. ama şimdi duvar gibi önüme çıktı. ve anlayamıyorum ne kadar çalışsam da yapamıyorum. bu gidişle hiç bir zaman da atanamayacağım. kpss'den nefret ediyorum. hem bölümümle ilgili hiç bir soru yok hem de yanlış çarpık ve kopya dolu bir sınav sistemi. devletin bu uygulaması ise ancak dersane ve özel okul yöneticilerinin ekmeğine yağ sürmekten başka bir işe yaramıyor. çok az ücretle kötü koşullarda öğretmen çalıştırıyorlar. sadece öğretmen arkadaşlarıma değil tüm bayan arkadaşlarıma soruyorum. öğretmenlik gibi kutsal bir mesleğe reva mıdır bu yapılanlar???

arkadaşlar arkadaşlarımın devir aşamasında olan kadıköydeki kreşi için aynı zamanda müdürlükte yapacak okul öncesi yada ana okulu öğretmeni arıyoruz 2500 maaş ve tabi ssk şeklinde ilgilenenler olursa bana yazın ,hoşçakalın.

yıllarımı özel dersanelerde harcadım,canımı çıkardılar eşimle boşanmak üzereydim birlikte hi bi vakit geçiremez olduk,bebeğimi kreşlere ne idüğü belirsiz kişilerin eline bıraktım,psikolojim bozuldu,bende bu yıl işimi bıraktım,devlete atanmam imkansız gibi......ne yapcam ben bilmiyorum............ben mesleğimi yapmak istiyorum..............:KK58:

Zor gerçekten...Kendimizi parçalasak bile yetmiyor...
Ne olacak halimiz hiiiç bilmiyorum

X