Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

Arkadaslar takım oncusune basladım vede 5 tane calısan uyem var ben bunlardan ne kazancam takım onculerın normal temsılcılerden farkı ne oluor bıde yıldızlar klubu ne ?? bıraz bılgı lutfen

senin kendi takım öncün bunları anlatmalıydı sana ondan daha ayrıntılı öğrenebilirsin yıldızlar klübü yıl boyu yaptığın satış sonrası belirlenen kademeler ve bu sebeple hediye numune takı seti ürün falan kazanıyorsun..

kızlar ya temsilci olmama yardımcı olan arkadaştan 5 tane daha ekstradan katalog alacağımı söylediğim de şirken artık katalog göndermiyor zaten dedii avon artık 1 tanede katalog göndermeyecekmi zaten bu kadarda değil yaa

kızlar ya temsilci olmama yardımcı olan arkadaştan 5 tane daha ekstradan katalog alacağımı söylediğim de şirken artık katalog göndermiyor zaten dedii avon artık 1 tanede katalog göndermeyecekmi zaten bu kadarda değil yaa

Canım avon 1 tane ücretsz katolog gönderir geris ücretli,sparşlerini kendin ver kimseyle muhattap olma tavsiyem.

dur bakalımsana iyi bi anew seçelim bi ara yaş cilt....durumlarına bakarak..

Cildim kuru şekerim,yaşım 30 yüzüm iyi aslında çok az gözenek ve göz altımda çok haffi çizgiler başladı anew yada başka bir marka düşünüyorum ama anew in fyatı cazip geliyo bakalım...

zaten o lekelerin çoğu güneş sebebiyle oluşuyor,dolayısıyla onlara iyi geliyor yani cillerin bile rengini açıyor ama yazın ciller tekrar koyulaşıyor.....

kullanıp test etmiş değildim ama ürün tanıtımında çok ayrıntılı üzerinde durdular senin soruna benzer sorular da oldu yanıtlar benim verdiğim şekildeydi.....

çook teşekkürler hayatımolumunekankayizsmile

bak güzelim en iyi takım öncüsüne sahibim diyebilirim ama yine de onlar da tam olarak bilmiyorlar ona buna değil ara avonu bağlan sesliye 9 u tuşlayarak sor net cevabı ondan alırsın aklında karışmaz...onların işi zaten bizi cevaplamak..

Cildim kuru şekerim,yaşım 30 yüzüm iyi aslında çok az gözenek ve göz altımda çok haffi çizgiler başladı anew yada başka bir marka düşünüyorum ama anew in fyatı cazip geliyo bakalım...

tamam şekerim bakalım bence anew kaliteli ve uygun fiyatı...denemeye değer...

tulcum yani takım öncüleri sabit ücretmi alıyolar? ücretleri üyelerin ne kadar satış yaptıklarına bağlı değilmi?

ya bu ilk ayım üyelikte ilk siparişim olacak ilk siparişi o bayanın vermesi gerekiyomuş öyle dediiii bu doğrumu yani ilk siparişi ben veremiyormuşum

kuru ciltse maximum moisture serisi, karmaysa complete balance serisi,normalse total radiance uygun olur solutions serilerinden

total radiance serisinden ben bi tanıdığıma getirtmiştim.kadınnın cildinde inanılmaz

bi değişiklik olmuştu.çok iyi gelmişti..

ya bu ilk ayım üyelikte ilk siparişim olacak ilk siparişi o bayanın vermesi gerekiyomuş öyle dediiii bu doğrumu yani ilk siparişi ben veremiyormuşum

Evet canım şifren olmadığı için sen sipariş veremiyorsun... faturan gelince internetten şifre alıp kendin girebilirsin diğer siparişlerini (=

kızlar size bi sorum olucak geçen ayki kampanyada kaçırdım mart ayına ait indirim broşüründe kozmetik çantası var mı acaba almak istiyorum bir türlü alamadım ??..

kızlar ben cuma günü siparişlerimi verdim ama teslimat bilgisinde hala kargoda gözükmüyor neden acaba? haftasonu olduğu için falan mı, yarın baksam gözükür mü? çok soru sordum :KK70:

X