Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

ben de persembe yatırdım gecikmişti 10 gün,baktım şimdi hala gözüküyor ,ne zaman siliniyor acababilmiyorumkismile

????? hayırdırrrr??

önemli bişey değil biraz duygulanmıştım doğum günüm bugün dün gece biraz duygularım taştı yazdım sonrada sildim geçince :)))

bu ay kazancım çok az oldu valla ya..kayıt parası kataloglare numune çantası derken eccük bişiy lıcam bu ay bakalım .....

önemli bişey değil biraz duygulanmıştım doğum günüm bugün dün gece biraz duygularım taştı yazdım sonrada sildim geçince :)))

bu ay kazancım çok az oldu valla ya..kayıt parası kataloglare numune çantası derken eccük bişiy lıcam bu ay bakalım .....

anaammm doğum günün kutlu olsnnn opuyorumnanaktan:asigim: nice mutlu yıllaraaa:dance::nazar:
ayy bnde numune çantası alsammı ya gerçi millet sadece parfm soruo oda var:)

merhaba kızlaaar..ya bu kampanya bölge kapanış gününden sonra sipariş girsem 5.kampanyaya girmeden yani 5.kampanya ya sayılıyoya siparişim panaromadaki hediyeleri alabilirmiyim acaba??

tbsf ben anlıyamadım sorunu........... kızlar bişe sormak istiyorum ; k4 te indirimli olan perfectwear eyeliner varya o k5 te de indirimdemi?

anaammm doğum günün kutlu olsnnn opuyorumnanaktan:asigim: nice mutlu yıllaraaa:dance::nazar:
ayy bnde numune çantası alsammı ya gerçi millet sadece parfm soruo oda var:)
parfümlerinde hepsi yok..ama çanta hoş kremler var fondotenler rujlar ..iyi bir ürün bence hepsini tek tek almaya kalksan çok daha fazla tutuyor..

doğum günün kutlu olsun canm:))a.s. kaç yasına bastın kızz:1hug:

doğum günün kutlu olsun huri a.s.

iyi ki doğdun huriolumunekankayizsmile a.s. :1hug:

teşekkür ederim ballı lokmalar 26 bitti allahım izni ile ....

bölge kapanış günününden sonra verilen siparişler bir sonraki kampanyaya sayılıyoya kızlar benim kampanya 4 ten 300 küsürlük siparişim var şuan salı günüde bizim bölge kapanışı yapılıyı çarşamba günü sipariş versem kampanya 5 panaromadaki hediyeyi alabilirmiyim??

bölge kapanış günününden sonra verilen siparişler bir sonraki kampanyaya sayılıyoya kızlar benim kampanya 4 ten 300 küsürlük siparişim var şuan salı günüde bizim bölge kapanışı yapılıyı çarşamba günü sipariş versem kampanya 5 panaromadaki hediyeyi alabilirmiyim??

canım gerçekten karışık bişey soruyosun...bölge kapanış diye bişey duymadım ben hiçbilmiyorumkismile...k4 için 22 nisana kadar sipariş verebiliyorsun.k5 için 22 nisan 16 :30 u beklemen lazım...sen çarşamba sip versen 21 nisan oluyor...k4 geçerli çarş günü...alacağın hediye de k4 panaroma 425 limitle banyo seti...ki 300 tl diyosun ...banyo setini alamazsınyasakkelime

acaba; k4 siparişlerini kamp sonunda girsem, k4 pan değil de k5 in panorama hediyelerini tercih edebilme şansım var mı ?diye soruyusun...CADIARZU

X