Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

kızlar ben link atmayı bilmiyorum :kedi: ama arkadaşlar geldi..cilt bakımı ürün tavsiyeleri sayfasında "avon satış temsilcileri takas topiği" diye açtım ben.hadi bakalım iyi alışveişler..

huriiiiiiiiiişşş, tuuuuuuuuuulll, edaaaaaaaaa hadi bekliyorum kızlar hadi takasazemuszemus

selaam, arkadaşlar k6 kataloğunda perfect wear likit eyeliner ın fiyatını öğrenebilirmiyim acep.Bir de k5te orta sayfa broşüründe yer alan 2 incili takı setini alanınız varmı merak ettim nasıl,kullanışlıysa alıcam inş.syulmuyodur inciler

selaam, arkadaşlar k6 kataloğunda perfect wear likit eyeliner ın fiyatını öğrenebilirmiyim acep.Bir de k5te orta sayfa broşüründe yer alan 2 incili takı setini alanınız varmı merak ettim nasıl,kullanışlıysa alıcam inş.syulmuyodur inciler

12.60 tl eyeliner...incilerden benim siparişim vardı..geldi ama ne bilim ben beğenmedim...inciler soyulmaz ama çok basit duruyolar..ve kolyesi çok çok ince heran kopacakmış gibi duruyorr..ama zevkler tabi belki sen beğenirsin..:icecream:

tşkr ederim cnm,ben diil annemin tercihi inciler o yüzden istemiştim. söliim bakalım özelliklerini daha da isterse yaziim bi tane:)opuyorumnanaktan

X