Avon satış temsilcileri... Burası da bizim yerimiz olsun

hanımlar ben avon takım öncüsüyüm yanlız bana aydın bölge sorumlusunun numarası lazım olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

yaa nie avon zararlı olsun yaa avon şu bu zararlı die bişey yoktur bunlar sağlık bakanlığından kontrollü dünyaca tanınmış ürünler.. kime ne yapmış şimdiye kadarda zararlı.. sadece cildine uygun bir ürün değildir en fazla geçici bir alerji yapmıştır.. ben avonuda oriflame ıda kullanan sadece bilinçli bir kullanıcı olarak bunu bilir bunu sölerim. aldığınız pahalı kremlerde neler var sanıyorsunuz bi dünya kimyasal hepsinde..
vee birde avon çok zararlı birşey olmuş olsa dünyaca ünlü ve çok sevdiğim aktör ''reese winterspoon' bu markanın dünya elçisi olmazdı.. bi dünya doktor güzellik uzmanı çalışıyor avonun oriflame in üretim tesislerinde.. hiç sanmıyorum zarar verdiğini.. hem insan kolayca ulaşabiliyor hemde herkesin bütçesine cildine uygun bir ürünü seçip heycanla gelmesini beklemesi güzel bişey.. ve temsilcilerin bir çoğu ödeme kolaylığı yaparak son ödeme tarihine kadar kolaylıklar sağlıyorlar müşterilerine.. çokta güzel indirimler oluyor.. ee demekki ne oluyor tüm markaların bunları kötülemesi için bir sürü sebep olmuş oluyor..ben birçok doktora sordum valla bu ürünleri kullanabilirmiyiz diye daha bir tanesi bile kullanma demedi bana nedense kim bunları kullanmayın diyenler anlamadımki ben..bir ürün kullanıyorlar cildine uymuyor avon oriflame kötü oluyor..bunun dermatolojik doğal vehatta doktorun verdiği ürünlerdede olması mümkün..bu o ürünün kötü olduğu anlamına gelmez sadece cildimiz o ürünü abzorbe edemediği içinde onun cildine uygun olmayan birşeyler olduğu anlamına gelir..doktorlarda verirler bakarsın uygun olmaz değiştirirler ilacı..bir sonraki iyi gelir ama o ürünü reçetelerine yazmaktan vazgeçmezler.
kim diyor avon oriflame sağlıksız diye..bence bu bilinçsizce cildini tanımadan birkaç ürün kullanıp atan kişilerin yaydığı söylentiler.. yada kendi ürünlerini satmaya çalışan güzellik uzmanıyım diye geçinenlerin safsatası............

selamlar kızlar...burasını yeni gördüm..bende avonda takım öncüsüyüm.istanbuldan temsilci olmak isteyenlere yardımcı olabilirimkaydirigubbakcemile5

avondan gecen ay arabıan glow shımmer pırıltılı allık ve color trend dortlu goz farı aldım.allık surdugumde sarı bır renk verdı yanaklarıma allıkla alakası yok.goz farının renklerıne vurulup almıstım.kremsı bır yapısı var aplıkator renkten boguluyor ama gozkapagıma surunce renk yok.bolca surunce hafıf bır renk alıyor sonrasında ıse 5-10 dk.ıcınde toplanıyor gozkapagında.farı surup dısarı cıkarsan rezıl olman kacınılmaz.avonda ılk kez bu kotu tecrubeyı yasıyorum.sımdıye kadar aldıgım cılt bakım urunlerınden memnunum

avondan gecen ay arabıan glow shımmer pırıltılı allık ve color trend dortlu goz farı aldım.allık surdugumde sarı bır renk verdı yanaklarıma allıkla alakası yok.goz farının renklerıne vurulup almıstım.kremsı bır yapısı var aplıkator renkten boguluyor ama gozkapagıma surunce renk yok.bolca surunce hafıf bır renk alıyor sonrasında ıse 5-10 dk.ıcınde toplanıyor gozkapagında.farı surup dısarı cıkarsan rezıl olman kacınılmaz.avonda ılk kez bu kotu tecrubeyı yasıyorum.sımdıye kadar aldıgım cılt bakım urunlerınden memnunum

ben pırıltılı allıkta giç bi sorun yaşamadım..

colortrend inse ben color trend ürünlerini begenmiorm zaten kalitesiz gibi geliyor bana ruj serisinden 2tanesini begeniorm..bide pudrası fena deil..

ben kullanmadıgım için bişi diyemem ben 8li farı kullanıyorm memnunum ama color trendi annemin arkadşları aldılar güzel diyorlar nasıl uyguluyolarda sizin gibi sorun yaşamıyorlar bilmiyorum..

color trend ürünlerinin fiyatı uygun olduğu için fazla birşey beklemeyin,sadece birkaç ürünü güzel mesela dudak parlatıcısı çok güzel birde rujlarından birkaç tanesiyerimsenibenben açık açık söylüyorum insanlara zaten kullanmadığım veya bilgim olmayan ürünleri de genelde kimseye tavsiye etmiyorum.

öncelerı rujları pek begemıyordum ama testerlerına baktım yağ gıbı sürülüyorlar müşterıler cok memnun cok şükür... Sadece sampuanları bana ıyı gelmedı ya da alıstık diğer sampuanlara ondan öle geldı... Ama genel olarak güzel ürünler...

X