Azosperm için Çakşır Otu

hascey

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2007
55
15
Merhabalar;

Ben netten araştırmalarıma göre çakşır otunun azosperme iyi geldiğini hücreleri geliştirip sperm üretimini sağladığı okudum. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba..

kesinlikle ben siparişimi verdim bile. Sadece üretimde faydalı değil sayısı az olanlardada etkili bişey. Denemekten zarar gelmez :)

ay ben nerden bulacagim bu otun almancasi nedirki belki bulabilirim türkcesini bile yeni duydum almancasini bilen varsa yazsin

hayatım google dan araştırsana sen ne armut piş agzıma düşsün haaaaaaaaaaaaaaa

arkadaşlar çakşırotu araştırdığıma göre cinsel gücü artırıyormuş, sperm artırır yazmıyooor:KK43: arkadaşlar internette bu konuyla ilgili birçok yorum okudum. bu doğal bitkiler satan yerler var ya bunlar bir mağcun hazırlıyorlarmış sperm kalitesi sayısını etkeleyen bir karışımmış bu. okuduğum yorumlarda gerçekten işe yaradığını yazıyorlar. tabii doğru ve güvenilir bir yere gitmek gerekir.

arkadaşlar çakşırotu araştırdığıma göre cinsel gücü artırıyormuş, sperm artırır yazmıyooor:KK43: arkadaşlar internette bu konuyla ilgili birçok yorum okudum. bu doğal bitkiler satan yerler var ya bunlar bir mağcun hazırlıyorlarmış sperm kalitesi sayısını etkeleyen bir karışımmış bu. okuduğum yorumlarda gerçekten işe yaradığını yazıyorlar. tabii doğru ve güvenilir bir yere gitmek gerekir.

Canım sadece cinsel gücü arttırmıyor. Net olarak aktaramıyorum ama hatayın yüksek kesimlerinde yetişen bit ot türü. Orada yetişen hayvanların özellikle keçilerin kuzuların ikiz üçüz doğurması üzerine amerikalı bilim adamları araştırma yapıyolar ve bu otun içince sperm üretimi arttırıcı etki olduğunu söylüyorlar. Ben aldım 100 gr sanırım 1 ytl çok uygun fiyatı. Bi sitede bunu kullanarak hiç spermi olmayan kaç tane insan bebek sahibi olmuş bi çoğunada umut kapısı olmuş. İsmini vermek isterdim sitenin ama forum sitesi ne kadar doğru olur bilmiyorum. Bi arkadaşta hiç sperm yokken 100000 e çıkmış sayısı, bi kısmının 10-15 tane çıkmaya başlamış. Gönen deva gıda diye bir site var adanada ben ordan hapların siparişini verdim. İnşallah şifa olur. Fakirin ekmeği umutmuş bizde herşeyden medet umar hale geldik Allah beterinden korusun...

hıııım hemen bende alyayım.. sitenin linkini verebilirsin bildiğim kadarıyla bir sakıncası yok

SİTE BU DETAYLARI BURDA YAZIYO BEN TEK TEK KOPYALAYAMADIM AMA İLGİLENENLER ÇOK GÜZEL KONULAR VAR...

Aslıcım sizde problem neydi. Eşinle ilgili tahminimce ama...

canım bizim ikimizde de sorun var.Benim yumurtalıklarım tembel.Eşiminde sperm değerleri düşük.varikosel ameliyatı oldu bu yüzden.şuan beklemedeyiz 6 ay kadar sperm değerlerinin düzelmesini bekleyeceğiz düzelme olsun yada olmasın 6 ay sonra aşılama yaptıracağız. dr %40 düzelme şansı var dedi.Allah büyük herşey onun elinde bizde şuan beklemedeyiz dua ediyoruz inşallah bizede kısmet olur. siz kaç yıllık evlisiniz.

hasibecim bende üyeyim o siteye.ama bitkisel tedaviler dikkatimi çekmemişti.saolasın

canım bizim ikimizde de sorun var.Benim yumurtalıklarım tembel.Eşiminde sperm değerleri düşük.varikosel ameliyatı oldu bu yüzden.şuan beklemedeyiz 6 ay kadar sperm değerlerinin düzelmesini bekleyeceğiz düzelme olsun yada olmasın 6 ay sonra aşılama yaptıracağız. dr %40 düzelme şansı var dedi.Allah büyük herşey onun elinde bizde şuan beklemedeyiz dua ediyoruz inşallah bizede kısmet olur. siz kaç yıllık evlisiniz.

Canım bence bu sitedeki bitkiselleri iyi oku. Belki bizim şansımız düşük ama sizinde üretim var. olan bişeyi tedavi etmek daha kolay. Yani sperm üretimini arttırabilirsin. Bu sitedeki bitkisel kürler denenmiş ve faydası gözle görülmüş şeyler. özellikle gönen deva diye bir site var ona gir istersen. Çakşır kökü tableti var. Ben 4 kutu aldım eşim kullanıyo. Hücreleri yeniyormuş. Size daha faydalı olur bence. Allah yardımcımız olsun canım...

merhaba hasibecim . umarım toparlanmışsındır. bende o siteyi okuyorum ne ümitsiz vakalar sonunda bebek sahibi olmuşlar. inan onları okudukça aklıma sen geliyosun çok seviniyorum. allahım kimseyi çaresiz bırakmasın bende ortakileri eşime yediricem. zaten hepsi sağlığada faydalı şeyler. sende başla . görüşmek üzere...

Selam kızlar,çakşır erkekte hiçbir işe yaramaz,tam tersine östrojen yükler ve zarar verir,ama bayanlarda yumurta kalitesi için çok faydalıdır,hatayda deniz gören mevkiisinde yetişen çakşırlar çok faydalı,oradaki keçi ve koyunlar sürekli ikiz veya üçüz yavru verir,benden söylemesi.kendinize iyi bakın sakın erkeklere kullandırmayın derim.

Selam kızlar,çakşır erkekte hiçbir işe yaramaz,tam tersine östrojen yükler ve zarar verir,ama bayanlarda yumurta kalitesi için çok faydalıdır,hatayda deniz gören mevkiisinde yetişen çakşırlar çok faydalı,oradaki keçi ve koyunlar sürekli ikiz veya üçüz yavru verir,benden söylemesi.kendinize iyi bakın sakın erkeklere kullandırmayın derim.

kusura bakmayin konu ile ilgili degil ozur dilerim ,artik umutsuz konuyu okuyorsun canim sana ozelden yazamiyorum sayfama gelirsen gelirsen eger goruselim
Allah gonlunuze gore versin insallah

X