Çakşır otu kullananlar bakabilir mi?

Sizce hangisi etkili ?

• Ankete Katılan
    32
hayırlı akşamlar, 5 yıllık evliyim 1,5 yıldır niyetlendik inşaAllah eşimin sperm 5 milyon, morfoloji %2 hareket %50. kaan Aydos hoca dna hasarına dikkat çekiyor bundan yola çıkarak bende kürleri deniyorum. eşime aldım çakşırlı kapsül yarın başlayacak neyin vesile olacağı bilinmez biz fiili duamızı yapalım nasipse duanın cevap vaktini beklemek düşüyor Allah sabrımızı artırsın.
Merhaba kürleniz ve denediklerniz fayda verdi mi hamilr kalabildiniz mi?

Merhaba kürleniz ve denediklerniz fayda verdi mi hamilr kalabildiniz mi?
Canm biz uyguladığımz ilk ay ben hamile kaldım suyunu kullandık ve üçüncü şişede hamile olduğumu öğrendim eşim onun yanında avicenna diye bi karışımla çakşırı içtikten sonra keçiboynuzu özü içmişti

Canm biz uyguladığımz ilk ay ben hamile kaldım suyunu kullandık ve üçüncü şişede hamile olduğumu öğrendim eşim onun yanında avicenna diye bi karışımla çakşırı içtikten sonra keçiboynuzu özü içmişti
Canim günde kaç defa kullandınız bende eşime alacagim

Canm benm eşimin bildiğimiz hiç bi problemi yoktu. Hiç gitmedik hastaneye baktırmadık, bu ay olmasaydı baktırcaktık hormonlara. Bi ben gittim oda rahmde bi problem yok dendi rahim temiz dendi o kadar. Ama spermleri baya etkiliyor hızını ve kuvvetini canım çakşır. Hatta gözle görülür fark bile oluyor biz çok memnun kaldık. Bide ben hiç ne bacak diktim, ne çok uğraştım. Sadece ilişkiden sonra hiç kalkmadan yattm uyudum. Bi kaç saat sonra duş aldım..
Canim caksir otunun suyunu bizde kullansak olur mu hareket problemimiz var 3 senelik evliyiz hamilr kalamadim bende bi sorun yok ama esimde ileri hareket skintisi var

Canim caksir otunun suyunu bizde kullansak olur mu hareket problemimiz var 3 senelik evliyiz hamilr kalamadim bende bi sorun yok ama esimde ileri hareket skintisi var

CAnım keçiboynuzu daha etkili hareket içinde biz de pek faydasını göremedik devlet hastanesinde tüp bebeğe başladık bence Siz de takipli hastaneye başlayın erteledikçe stres oluyor insan

CAnım keçiboynuzu daha etkili hareket içinde biz de pek faydasını göremedik devlet hastanesinde tüp bebeğe başladık bence Siz de takipli hastaneye başlayın erteledikçe stres oluyor insan
Evet haklisin canim hayirlisi olsun hakkimizda rabbim kimsenin kucagini bos bırakmasın amin

Kızlar biz bu ay çakşır suyu ve kuvvet macunu kullandık. Çok afedersiniz ama ilişkiye girdiğimizde eşimin spermleri durmuyor ve hepsi dışarı çıkıyordu. Kullandıktan sonra damla sperm çıkmadı veeeee bu ay hamile olduğumu öğrendim. Herkese tavsiye ederim. İnşallah hepimizin bebiş hasreti son bulur

Kızlar biz bu ay çakşır suyu ve kuvvet macunu kullandık. Çok afedersiniz ama ilişkiye girdiğimizde eşimin spermleri durmuyor ve hepsi dışarı çıkıyordu. Kullandıktan sonra damla sperm çıkmadı veeeee bu ay hamile olduğumu öğrendim. Herkese tavsiye ederim. İnşallah hepimizin bebiş hasreti son bulur

Hayırlı olsun :)))

Hayırlı olsun canım sperm çıkması yani meni akması normal durum diye biliyoruz ama nasıl çıkmadı Yada akmadı enteresan :)

Bide problem var mıydı doktorun söylediği sperm tahliline göre vs

Çakşır otu faydalı gelenler yaxabilir mi eşimde varikosel çıktı da 12 milyon sperm sayısı iyi gelir mi
konu güncel mi bilmiyorum ama aynı sorunu yaşayıp fayda görenler yaxarsa sevinirim

Canım merhaba benim eşimde Varikosel vardı ameliyat oldu.Çakşırın Çok faydası olduğunu duydum .Hemen aktardan kökünü aldım .Kaynattm sanırım benim yaptığım koyuydu eşim içmek istemedi.Ama zar zor sabah akşam 1 su bardağından fazla içirdim.Şimdi azalttm çok zorlanıyor .Sadece 1 kahve fincanı akşamları içiyor.Bide keçi boynuzu kürü bal polen arı sütü bide içine çakşır tozu karıştırıyorum anlamıyor onu Zeytinyağnda beklemiş incir yediyorum her sabah nondo x ve klomen kullanıyor.Sayımız 19 milyon toplamda ileri hareketli %15 elimizden geleni yapalım gerisi Allahın taktiri inşallah güzel sonuçlar alırız.

Aaa çakşır suyunu sen içme sakın. Onun dişisini içmen lazım oda bulunmuyo bu erkeklrr için olanı. Bidaha içme kadında yan etki yapıyor. Sen hayıt suyu içebilirsin. Ben inofolic içmiştim
çakşırı kadınlarada öneriyorlar kökünü kaynatıp için adetliykende içilir deniliyor, birde hayıt otunu kullandım adetlerim gününden erken gelmeye başladı 2aydır düzen bozuldu, ama ben soğan kürüde yapmıştım.şimdi adetimin ilk günü hayıta başlamalımıyım

Kızlar bu ay çakşır otu kullanmayı düşünüyoruz, bikaç topikte suyu ve kökünün tozu kullanıldığı yazıyor. Ben hangisini alacağıma karar veremedim.
Suyu mu etkili, tozu mu??
Suyunu nasıl kullanacağız, tozunu nasıl kullanacağız?
Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi rica etseem :))
Bizde bu ay başladık çakşır suyuna eşim içiyor bende soğan 🧅 kürüne başladım

X