Çakşır otu kullananlar bakabilir mi?

Sizce hangisi etkili ?

• Ankete Katılan
    32

ZelGN

{ HOŞGELDİN CENNET KOKULUM }
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2016
3.505
2.030
28
Kızlar bu ay çakşır otu kullanmayı düşünüyoruz, bikaç topikte suyu ve kökünün tozu kullanıldığı yazıyor. Ben hangisini alacağıma karar veremedim.
Suyu mu etkili, tozu mu??
Suyunu nasıl kullanacağız, tozunu nasıl kullanacağız?
Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi rica etseem :))

Merhaba canim sen bu caksir otunu kullandin ve o sekilde mi hamile kaldin kullanfiysan nasil kullandin yardimci olur musun

Merhaba canim sen bu caksir otunu kullandin ve o sekilde mi hamile kaldin kullanfiysan nasil kullandin yardimci olur musun
Merhaba canım, evet bu ay ilk defa kullandık, suyunu aldık sabah akşam içti eşim, çay bardağının dörtte birini çakşır suyu, geri kalanı nı su ile doldurup içti arkasından da keçiboynuzu özü içti bir kaşık, bide sonradan aktardan aksuvital markalı avicenna diye bi karışım aldık bal.polen bir sürü ot var cnm araştırabilirsin onuda kullandı yarısına kadar bi tatlı kaşığı içti onuda.
Hazır suyunu aldık biz çakşırın daha etkiliymiş. 1 lt şişe 10 tl. Üçüncü şişede hamile olduğumu öğrendik hamd olsun.
Ben çok faydası olduğunu düşünüyorum

Cok sagol canim saglikla kucağına alırsın bebegini inşallah nerden alicaz caksir suyunu

Dun aldim bende esim icmeye başladı inşallah seninki gibi tez vakitte benim de olur bebisim ZelGN ZelGN

Dun aldim bende esim icmeye başladı inşallah seninki gibi tez vakitte benim de olur bebisim ZelGN ZelGN
Süper haber bitanem inşallah rabbim tez vakitte hayırlı evlat nasip eder :) tek çakşır mı aldın cnm benm eşim keçiboynuzu özü ve avicenna diye bi karışımda içiyodu

Süper haber bitanem inşallah rabbim tez vakitte hayırlı evlat nasip eder :) tek çakşır mı aldın cnm benm eşim keçiboynuzu özü ve avicenna diye bi karışımda içiyodu
Evet canim bi tek onu aldim eşinin ne gibi bir sorunu vardi. Esimde bol lokosit vardi antibiyotik kullandi bunun yaninda caksir iyi grliyomys diye internette okuyunca almak istedim. Bur de hareketlilik %40 bunun %10 u ileri hareketli aslinda doktor normal dedi ama bana az gibi geldi belki hepsini düzeltir caksir suyu

Evet canim bi tek onu aldim eşinin ne gibi bir sorunu vardi. Esimde bol lokosit vardi antibiyotik kullandi bunun yaninda caksir iyi grliyomys diye internette okuyunca almak istedim. Bur de hareketlilik %40 bunun %10 u ileri hareketli aslinda doktor normal dedi ama bana az gibi geldi belki hepsini düzeltir caksir suyu
Canm benm eşimin bildiğimiz hiç bi problemi yoktu. Hiç gitmedik hastaneye baktırmadık, bu ay olmasaydı baktırcaktık hormonlara. Bi ben gittim oda rahmde bi problem yok dendi rahim temiz dendi o kadar. Ama spermleri baya etkiliyor hızını ve kuvvetini canım çakşır. Hatta gözle görülür fark bile oluyor biz çok memnun kaldık. Bide ben hiç ne bacak diktim, ne çok uğraştım. Sadece ilişkiden sonra hiç kalkmadan yattm uyudum. Bi kaç saat sonra duş aldım..

Esimin ve benim değerlerimiz normal inşallah bu aylarda bebiş gelir. Ben hep ayagimi diktim sabah dus aldim falan olmayinca saldim bu ay ne ayagimi diktim ne de cok bekledim 30 veya 45 dk falan yattim kalkip dus aldim inşallah bu su iyi gelir ben de ictim sabah internette okudum yumurta kalitesini artiriyormus ZelGN ZelGN

Esimin ve benim değerlerimiz normal inşallah bu aylarda bebiş gelir. Ben hep ayagimi diktim sabah dus aldim falan olmayinca saldim bu ay ne ayagimi diktim ne de cok bekledim 30 veya 45 dk falan yattim kalkip dus aldim inşallah bu su iyi gelir ben de ictim sabah internette okudum yumurta kalitesini artiriyormus
Aaa çakşır suyunu sen içme sakın. Onun dişisini içmen lazım oda bulunmuyo bu erkeklrr için olanı. Bidaha içme kadında yan etki yapıyor. Sen hayıt suyu içebilirsin. Ben inofolic içmiştim

Aaa çakşır suyunu sen içme sakın. Onun dişisini içmen lazım oda bulunmuyo bu erkeklrr için olanı. Bidaha içme kadında yan etki yapıyor. Sen hayıt suyu içebilirsin. Ben inofolic içmiştim
Iyi ki seni tanimisim canim ya tamam icmem ben de inofolic kullaniyorum gunde bir tane. Bir kere ictim o da cok az bir zarari olmaz herhalde

Iyi ki seni tanimisim canim ya tamam icmem ben de inofolic kullaniyorum gunde bir tane. Bir kere ictim o da cok az bir zarari olmaz herhalde
Yok cnm o kadardan bişey olmaz ama bidaha içme :) ben ilk öncr sabah akşam sonra sadece sabahları.içmiştm inofolic

Yok cnm o kadardan bişey olmaz ama bidaha içme :) ben ilk öncr sabah akşam sonra sadece sabahları.içmiştm inofolic
Sagol canım verdigin bilgiler icin olmazsa ben de günde 2 tane iceyim

Rica ederm canım benim vesile olmak beni mutlu eder :) bide ben aç karnına içiyordum cnm
Evet ben de ac karna içiyorum inşallah hamile kalmama vesile olursun hemen sana soylerim ben de

hayırlı akşamlar, 5 yıllık evliyim 1,5 yıldır niyetlendik inşaAllah eşimin sperm 5 milyon, morfoloji %2 hareket %50. kaan Aydos hoca dna hasarına dikkat çekiyor bundan yola çıkarak bende kürleri deniyorum. eşime aldım çakşırlı kapsül yarın başlayacak neyin vesile olacağı bilinmez biz fiili duamızı yapalım nasipse duanın cevap vaktini beklemek düşüyor Allah sabrımızı artırsın.

X