Azosperm için Çakşır Otu

Evet yazilanlar sitelerdeki hep erkege iyi geldigi dogrultuda.Fakat bildigim kadariyla bu sitede Ayseamine ve aktuel direkt kendileri kullandilar ve ikiside hamile suanda.Bende aldim kendim icin demliyorum.Bu arada yukarida yazan arkadasimin uyarisi nedeniyle esime icirmedim henuz.Yalniz spermi 1 ay -40 gun icinde % 100 artiran bisey biliyorum.Bu garantili arkadaslar.Iyisinden soyle yarim kilo kuru incir ve hakiki zeytinyagini alin.Kuru incirleri dorde bol cam kaseye doldur sonra ustune yagi dokun.Iyisinden zeytinyagini.Bunu iki gun los bir yerde saklayin.Sonra erkeklere sabah 1 -2 kasik aksamlari 1-2 kasik biraz yagindan biraz incirinden yedirin.Bazen bu yagdan ben yemeklerede koydum.Bakarsiniz bitiyor bir kase daha hazirlarsiniz bitmeden.Iki arkadas yaptik duyunca hem hareketlilik hemde sayi iki katina cikti.4. haftada farketmeye basliyor.Deneyin gorun arkadaslar garanti veririm.

Evet yazilanlar sitelerdeki hep erkege iyi geldigi dogrultuda.Fakat bildigim kadariyla bu sitede Ayseamine ve aktuel direkt kendileri kullandilar ve ikiside hamile suanda.Bende aldim kendim icin demliyorum.Bu arada yukarida yazan arkadasimin uyarisi nedeniyle esime icirmedim henuz.Yalniz spermi 1 ay -40 gun icinde % 100 artiran bisey biliyorum.Bu garantili arkadaslar.Iyisinden soyle yarim kilo kuru incir ve hakiki zeytinyagini alin.Kuru incirleri dorde bol cam kaseye doldur sonra ustune yagi dokun.Iyisinden zeytinyagini.Bunu iki gun los bir yerde saklayin.Sonra erkeklere sabah 1 -2 kasik aksamlari 1-2 kasik biraz yagindan biraz incirinden yedirin.Bazen bu yagdan ben yemeklerede koydum.Bakarsiniz bitiyor bir kase daha hazirlarsiniz bitmeden.Iki arkadas yaptik duyunca hem hareketlilik hemde sayi iki katina cikti.4. haftada farketmeye basliyor.Deneyin gorun arkadaslar garanti veririm.

hülya cım sen süpersin canım yaaa.. demek etkili hemde denenmişinden...niye daha önce söylemedin canım yaa..yarın alıp hemen yapıcam..yalnız zeytinyağı sızma olurmu başka mı aliiim...cevaplarsan sevinirim....teşekkürler....:1hug:

ben bu zeytinyağlı karışımın bayanlara iyi geldiğini biliyordum ama erkeklerle ilgili bilgim yok.yalnız bende bir azolu eşi olarak çok araştıran çok deneyim paylaşmış biri olarak keçi boynuzu kürünü öneririrm gerçi azospermde işe yaramıyor fakat hareketli sperm sayısını arttırıyor buda garanti...
isteyen olursa tarifini verebilirim

pink rose sizdeki durum tam olarak ne?azosperm ise sebebi bellimi mikrotese yapıldımı sonuç ne?
çok sordum dimi:))

keçiboynuuz kürünü büyük umutlarla kullandı eşim ama malesef sadece sayıyı arttırdı biraz o kadar.hareketlilik yine aynı kaldı:KK43:
çakşır otunu deneyecektim ama bir arkadaş erkeklere zararlı demiş

hemen deneyeceğim arkadaşım çok teşekkürler
eşimde sperm sayısı 2 milyon ileri hareketli sayısı sıfır sadece 5 tane kadar yerinde hareketli sperm var
bugüne kadar denediğimiz tüm bitkisel kürler sadece sayıyı en fazla 10 milyona kadar çıkardı fakat hareketlilik yine aynı olduğundan şansımız hiç olmadı:1no2:
bu umarım işe yarar

evet ya zararlı olduğuna emin misiniz çakşırın?biz de başlayacağız ben şimdi okudum ama karar verdim yarın aktardan alacağım çakşırı.

pink rose sizdeki durum tam olarak ne?azosperm ise sebebi bellimi mikrotese yapıldımı sonuç ne?
çok sordum dimi:))

eşimin spermler 15 milyon kaliteli 5 milyon ileri hareketli%5,bendede yumurta rezervleri azalması var,yaşım 34,1aşılama 3 negatif microm var son bir deneme yapıcaz sanırım ramazan ayından sonra canım,faydası olabilecekleri yapmak istiyorumda yazarsanız sevinirim..

slm ben yeni katildim araniza ismim fergane azeriyim ben de 2 sene evliyim ben de sorun yok esimde sorun var 4 kere analiz oldu birinci oliqospem cikdi sonra azosperm 3 cu kere istanbula getdi esim doctor dedi 4 5 tane var ilac yazdi onu saklasin dedi tub bebek yapa bilirsiniz ama biz dedik hala gencik 2 senedi hala bekleyek belki caresi olur keci buynuzu dediler bize iciyo ama hala 3 ayi yok 1 ay falan olur 1 hafta once yine test yapdi azosperm cikdi dunya basima yikildi cok agladim stresdeyim sonra bi siteyi duydum okudum gordum bir birinize destek veriyosunuz sevindim dedim araniza katilim belki bildiklerimizle paylasiiriz

slm ben yeni katildim araniza ismim fergane azeriyim ben de 2 sene evliyim ben de sorun yok esimde sorun var 4 kere analiz oldu birinci oliqospem cikdi sonra azosperm 3 cu kere istanbula getdi esim doctor dedi 4 5 tane var ilac yazdi onu saklasin dedi tub bebek yapa bilirsiniz ama biz dedik hala gencik 2 senedi hala bekleyek belki caresi olur keci buynuzu dediler bize iciyo ama hala 3 ayi yok 1 ay falan olur 1 hafta once yine test yapdi azosperm cikdi dunya basima yikildi cok agladim stresdeyim sonra bi siteyi duydum okudum gordum bir birinize destek veriyosunuz sevindim dedim araniza katilim belki bildiklerimizle paylasiiriz

hoşgeldin canım hakkında hayırlısı olsun,ALLAH büyük bizde birgün sevineceğiz İNŞALLAH,umut kesmek yok stres yapmak yok...a.s.

canım benim hoş geldin aramıza..keçiboynuzunu benim eşim de denedi burdan birkaç kişi daha denedi tanıdığımız ama malesef öyle iyi bir sonuç alınamadı.ama üzülme mikroenjeksiyonla da olsa bebeğiniz olur inşallah.burda paylaşmak sana da iyi gelecek aramıza hoş geldin canım en kısa zamanda anne olmamızı diliyorum hepimizin
biz burda birbirimize destek oluyoruz inşallah melekler de bize destek olur da rabbimiz dualarımızı kabul eder bebeğimiz olur

eşimin spermler 15 milyon kaliteli 5 milyon ileri hareketli%5,bendede yumurta rezervleri azalması var,yaşım 34,1aşılama 3 negatif microm var son bir deneme yapıcaz sanırım ramazan ayından sonra canım,faydası olabilecekleri yapmak istiyorumda yazarsanız sevinirim..

canım aslında sizin durmunuz birçoğumuza göre oldukça iyi.benim eşimde sperm sayısı sadece 2 milyon ve yerinde hareketli 5 tane.ileri hareketli ise yok. ben 2 milyon spermle hamile kalan birini duymuştum 2 milyon ileri hareketli spermle normal yolla hamile kalmıştı. gönlünü ferah tut sen bebeğine bana göre çok daha yakınsın:nazar:

Selam kızlar,çakşır erkekte hiçbir işe yaramaz,tam tersine östrojen yükler ve zarar verir,ama bayanlarda yumurta kalitesi için çok faydalıdır,hatayda deniz gören mevkiisinde yetişen çakşırlar çok faydalı,oradaki keçi ve koyunlar sürekli ikiz veya üçüz yavru verir,benden söylemesi.kendinize iyi bakın sakın erkeklere kullandırmayın derim.

ben bunu okuyunca çakşırdan vezgeçtim.
fakat incir zeytinyağı olayını yaptım eşim incir yemeye başladı inşallah vesile olur da biraz olsun sperm sayısı ve hareketi artar

arkadaşlar bence doğal halini alın kilosu 25-30 ytl arası 200 gr alsan dünya oluyor her türlü baharatçılarda da var... ben aldımmmm

slm arkadaşlar aranıza yaklaşık 15 gün önce katıldım durumumu anlatmak istiyorum size yardımcı olursanız sevinirim 2 sene 8 aylık evliyim 1.5 sene önce doktora gittim eşim varikoselmiş 1.5 sene önce örendik bunu 1 sene önce eşim ameliyat oldu sperm sayısı artacağına dahada düştü 15 gün önce doktora gittik tüpbebek için doktor hastanenin ürolağoğuna yönlendirdi bizi ürolao tekrardan sperm testi istedi ml de 1.5 milyon hareketlilik %15 çıktı tesye 1 hafta önce gittiğimizde sperm hareketliliğini yükseltsin diye bazı ilaçlar verdi buğun gittiğimizde işlemlere hemen başlayabilirsiniz dedi eşim çok tereddütte 2-3 ay bekleyelim diyo bende beklemek sadece zaman kaybı olur diyorum bizim durumumuzda olup bu sperm sayısı ile hamile kalan varmı eşim doktor çok acele ettiğini düşünüyo 4 gün sonra adet olcam doktor 2 günü çağırdı heralde ilaçlara başlıcam benim durumumdakiler allah rızası için bana yazarmısınız çok zor durumdayım lütttveeeennnn yardım istiyorum

merhaba,çakşır otu gerçekten sperm arttırıyo,hasibenin dediğini bende okudum,tek başına faydalı ama hakiki kökü balla karıştırılıp yendiği zaman daha etkili oluyo.tedaviye başladığımız hafta kullanmaya başladı eşim,2500 ken 10 milyona çıktı 1,5 ayda,hapını duymamıştım ama suyunu duydum,intte satılanların hakiki suyu olduğunu zannetmiyorum,kullandık 1kaç kez bukadar etkili olmamıştı.

X